שאל מעצב: ארונות אזור מטבח דינמי

ש. האם אתה יכול להציע מה עלי לסיים עם ארונות אזור המטבח שלי? הייתי רוצה להשיג דלתות חדשות, עם זאת האם אני יכול פשוט לצבוע או לשרוד את אלה שיש לי? משטח השיש, אריחי קרם אחורי כמו גם הכיור הם כולם חדשים, אולם אזור המטבח עדיין נראה ישן! אנו מבלים זמן רב במטבח שלנו, כמו גם אנו רוצים להתענג גם על זה.

– M.M., קייפ ברטון, N.S. (כדי להגיש שאלה משלך, עיין בדף ASK Designer ™.)

אריחי הרכבת היו אפשרות חכמה ומסורתית עבור הפלאש האחורי שלך, כמו גם קרם תהיה פשוטה לעבוד איתה. נראה כי הארונות שלך במצב מצוין, אז פשוט הייתי מצייר אותם במקום להחליף אותם – מעיל צבע טרי יספק להם מיד ערעור כמו גם אופי. נייטרלי נטול סיכון יעבוד כמובן, עם זאת, יחשוב עליה נועזת, כמו סאנשיין צהוב בצילום המוטיבציה שלנו. הגדלו כמו גם להקרין (312-4) (מוצג) על ידי Beauti-Tone הוא גוון דומה שיסייע להבהיר את אזור הגלי שלך כמו גם מכשירים לבנים. אם אתה רוצה לבחור צבע הרבה יותר רך, השתמש באפור רך כמו מלוטש של יופי-טון (6K2-3) (מוצג).

חומרת ארונות חדשה היא מעבר דירה פשוט לעדכון המטבח שלך. לפני הצביעה, חיסל את כל הידיות הקיימות שלך, מלא את החורים וכן קידוח חדשים בערך 2 ″ מהפינה התחתונה בתוך כל דלת. ואז הגדר 1-1/4 ″ ידיות חרסינה לבנות (מוצג) מהתחדשות. הסגנון הקל כמו גם פרטי הברגים של מרכז פליז יספקו לארונות למראה נקי יותר.

מגבות תה הן שיטה מהנה להביא צבע כמו גם דפוס למטבח. ל- Voikukka (מוצג) מ- Marimekko יש הדפס שן הארי התוסס אידיאלי לעונה. אביזרי משטח דין הם שיטה אחת נוספת לשכבה בפירוט. קולקציית חרס השחורה של בית הספר אלקטריק (מוצגת) בעלת מראה מעוצב בעבודת יד כמו גם שחור גרפי כמו גם לוח לבן.

הייתי בוחר משהו קצת יותר ימי לתאורה שלך, כמו תליון CGU SS (מוצג) מ- Barn Light Electric. חיסל את המדף שמעל חלון הכיור (מכיוון שאתה מצייר את הארונות) כדי לפתוח את החלל, כמו גם להקים תליון בכל חלון, כמו בהשראה, להשיג איזון כמו גם סימטריה. כמו כן, החלף את הזרויות שלך בהארה שקועה שהושם אסטרטגית לאורך התקרה כדי להגביר את רמות האור המעשיות.

ראו הרבה יותר תשאלו תגובות מעצבים. בנוסף, הגש שאלה משלך, עם הנחיות מדף ASK ASK Designer ™.

1. תליון, אסם אור חשמלי. 2. מגבת תה, Marimekko. 3. ידית, התחדשות. 4. צבע, מלמעלה: מלוטש (6K2-3), הגדל כמו גם מקרין (312-4), יופי-גוני. 5. מיכל, כד, בית הספר אלקטריק.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *