אוטומציה תפיסתית חושפת יישום תוכנת אוטומציה של Indigo 6 Mac House Autovation

היום אוטומציה תפיסתית העבירה את יישום תוכנת Indigo שלהם מבטא לשחרור רשמי של V6.0. בדקנו את אפליקציית Mac OS X House Automation בשבועות האחרונים כמו גם אנו מתרשמים.

כעת עם תמיכה מובנית ל- Z-Wave בנוסף ל- X10 וכן (ארה”ב בלבד) Insteon, בתוספת כ- 40 תוספי חגיגה שלישיים כדי לממשק לדברים כמו Plex, Philips Hue, Sonos, Caché Worldwide, Lightwaverf ו- RFXCOM.

אינדיגו זמין בשתי גרסאות, אינדיגו לייט (99 $) כמו גם Indigo Pro (199 $) וכן ריצה ב- Mac OS X 10.5 ומעלה. אתה יכול להוריד נתיב של 30 יום כאן ויש אייפון, אייפד, אפליקציית iPod Touch בחינם כדי להתממשק למערכת בשם Indigo Touch.

בדוק את יחסי הציבור המלאים למטה כמו גם האזין לפודקאסט שלנו עם מאט בנדיקסן מאוטומציה תפינית.

דאלאס, טקסס-אוטומציה תפיסתית, ספק השירות המוביל של תוכנת אוטומציה של בית מבוסס MAC, היום שמח לחשוף את הזמינות המיידית של Indigo 6, עדכון לניהול הבית החכם של החברה כמו גם שרת אוטומציה עבור Mac OS X. עם אינדיגו, אנשים יכולים לסקר במהירות כמו גם לנהל אורות, מכשירים, תרמוסטטים, ממטרות חצר כמו גם המון מוצרים אחרים שהתגלו בבית, ובכך מסייעים להפחית את השימוש באנרגיה.

חדש עם שחרור זה הוא תמיכה במספר רב של תאורת Z-Wave, מכשיר, תרמוסטט, כמו גם מכשירי חיישנים. מכשירי Z-Wave, המוצעים לרוב ברחבי העולם, הם צעד ניכר קדימה בחדשנות עבור אלה מחוץ לצפון אמריקה שנאלצו להיות תלויים ב- X10 או בשירותים ישנים אחרים כדי לספק את צרכי האוטומציה שלהם. עם תוספת חדשה זו, ל- Indigo יש כעת תמיכה מובנית לשלושה מפרוטוקולי האוטומציה הבולטים ביותר: Z-Wave, Insteon, כמו גם X10.

“אני מבין שלעולם האינסטאון היה זה הרבה זמן, אולם היכולת לסקר גאדג’טים כמו גם להבין מה הם מפרטים הם, יחד עם התקשורת האמינה ביותר, היא שיפור כה תלול מעולם ה- X10 בו גאדג’טים רבים יכולים רק קבל פקודות. Z-Wave הוא פנטסטי לזה כמו גם בזכות אינדיגו שאנחנו יכולים כעת למנף אותו “, הצהיר לקוח האינדיגו ניק בארנס מאנגליה.

“תמיכת ה- Z-Wave של Indigo מאפשרת למשתמשי Mac, במיוחד אנשים ברחבי העולם באירופה, אוסטרליה, כמו גם ניו זילנד, להכיר לבסוף ביתרונות של פיתרון אוטומציה של בית מתקדם”, הצהיר ג’יי מרטין, שותף באוטומציה תפיסתית. “בעוד ש- X10, יחד עם טכנולוגיות דומות, הציעו שירותי אוטומציה ללקוחותינו ברחבי העולם, אף אחד מהפרוטוקולים הללו לא היה מסוגל כמו גם אמין כמו Z-Wave. היתרון הנוסף הוא שגאדג’טים של Z-Wave מוצעים ממגוון ספקים המאפשרים לסגנונות גאדג’טים רבים כמו גם ליכולות. ”

אינדיגו יכול לשלב בצורה מושלמת גאדג’טים מכל סוג של פרוטוקול נתמך יחד בצורה עצמאית לחידוש, כמו גם יכולים לעשות זאת בו זמנית. Z-Wave כמו גם Insteon, יחד עם X10 כמו גם מכשירים מבוססי תוסף חגיגה שלישית, מתקיימים יחד בהרמוניה בסביבה יחידה. אנשים חופשיים לחלוטין לבחור כמו גם לבחור את הגאדג’טים הפותרים את צרכי האוטומציה שלהם ללא התחשבות בפרוטוקול. לדוגמה, אדם יכול להשתמש בתרמוסטט מבוסס IP, Z-Wave, Insteon, כמו גם באורות צל פיליפס, כמו גם בלוחות מקשים של Insteon או X10, חיישני תנועה, כמו גם ממטרות-בשימוש קל לשימוש יחיד מִמְשָׁק.

מאפיינים חדשים אחרים כוללים תמיכה מורחבת של אינסטון למספר רב של גאדג’טים של Insteon חדשים, כולל חיישן הדליפה, גשר העשן, כמו גם מודולי רכבת DIN. ממשק גאדג’ט מקוון חדש הופך את זה לפשוט יותר עבור אנשים לשלב גאדג’טים אחרים כמו גם שירותים כמו גם לייצר סצינות חוצה טכנולוגיה. יכולות מעקב אחר אנרגיה חדשות, הן עבור הבית שלמות והן עבור אורות פרטיים כמו גם מכשירים, נוספו מכיוון שמעקב אחר אנרגיה כמו גם הדיווח בסופו של דבר היה מרכיב חיוני למערכות אוטומציה לבית.

תחום נוסף של מיקוד במהדורה זו הוא השימוש השימוש. אנשים יגלו כעת חוויה מאוחדת הרבה יותר בעזרת עזרה רגישה הרבה יותר בהקשר. Indigo כולל כעת הרבה יותר גאדג’ט ליישום מסוים מסייע לקישורים לתיעוד האינטרנט, הכולל מידע על גאדג’ט, טיפים לשימוש, כמו גם קטע פורום שכונתי בו אנשים יכולים לדבר על חוויותיהם עם מכשיר מסוים. נוספו תפריטים רגישים להקשר נוסף, כולל דוח תלות מקיף וכן הפניות קיצור דרך לפריטים לפשט חיבור סקריפטים של אינדיגו.

בטיחות שרתים ואבטחה שופרו עם תוספת של מחוון סיבוב סיסמא חזותי, המראה בדיוק עד כמה נבנה הסיסמה של הסיסמה. כמו כן, דיאלוגים זהירות הרבה יותר פופולריות נוספו כדי להתריע בפני האדם אם הם מגדירים את השרת בצורה לא בטוחה, MOצית אותם כדי לאפשר אימות מוגן לחלוטין. אמינות כמו גם שיפורי ביצועים נעשו גם כן למתקין, שירות משקף Prism, כמו גם ארכיטקטורת ארגז החול של Plugin.

אינדיגו ממשיך לטפח מערכת אקולוגית משגשגת חגיגה שלישית, עם 40 תוספים המוצעים על פי סיווגים מגוונים כמו שילוב אזעקה, רכיבי A/V, קיום כמו גם מעקב אחר מקום, שילוב נתוני מצב מזג אוויר, אירועים מתקדמים וכן הודעה, יחד עם רחב מגוון גאדג’טים מבוססי IP כמו גם תמיכה אחרת באוטומציה של בית. ממשק ה- API של התוסף שופר כדי לתמוך במספר סוגים חדשים של חומרה בנוסף לשילוב ישירות בהרבה מכשירי תוסף, אירועים, כמו גם פעולות בחוויה האישית. שיפור השימושיות הזה מרמז כי אנשים יגלו כעת את ביצועי התוספים בממשק המשתמש ישירות יחד עם פונקציונליות מובנית.

“אנו שמחים על כך שנוכל להציע ללקוחותינו שירות אוטומציה של בית מבוסס MAC התומך במספר מכשירי Z-Wave טיפוסיים”, הצהיר מאט בנדיקסן, יוצר אוטומציה תפינית. “תמיכתו של אינדיגו במכשירי Z-Wave כמו גם במכשירי Insteon, יחד עם הזמינות של המון תוספים חגיגים עוצמתיים וחזקים משולבים היטב באינדיגו, הופכים אותו לשירות מומחה באיכות גבוהה לשני האוטומציה של הבית לעשות זאת בעצמך כ- כמו גם אינטגרטורים תעשייתיים ברחבי העולם. ”

perceptiveautomation.com: הפודקאסט שלנו עם מאט בנדיקסן

רוצה יותר? – עקוב אחרינו בטוויטר, כמונו בפייסבוק, או הירשם לעדכון ה- RSS שלנו. אתה יכול אפילו להעביר את סיפורי החדשות האלה באמצעות דואר אלקטרוני, ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך בכל יום.

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *