שחרור ציטק משלימה ProntoScript עבור Comfort

Cytech, יוצרי מערכת הבטיחות הביתית של Comfort Smart, פרסמו זה עתה את קובץ ה- ProntoScript החדש שלהם למגוון Philips של מרחקי Wi-Fi אוניברסליים. ההורדה החינמית נותנת אמולציה של לוח מקשים מלא כמו גם שליטה ב- C-Bus, Eib / Knx ו- X10 עם אחרים כמו Z-Wave, Dynalite, Ulti שהובטחו בעתיד, המשך לקרוא לכל הפרטים.

“אנו [Cytech] פיתחנו מודול prontoScript אשר ניתן להוריד בחינם. המודול מאפשר למגוון Philips Pronto של מרחקי Wi-Fi המופעלים על ידי Wi-Fi-דגמים TSU9300, TSU9400, TSU9600 ו- TSU9800-לשמש עם מערכת הנוחות.

ההתקנה מחייבת למשתמשים יש מודול UCM/Ethernet/Audio עבור לוח הנוחות שלהם, אולם אינך זקוק למאריך ה- RFX היקר יחסית של פיליפס כדי לגרום למערכת זו לעבוד.

עם התקנת סקריפט זה, Pronto Pertictes יכול לשלוט על C-Bus, Eib / Knx ו- X10 דרך הנוחות. אנו מפתחים גם הרבה יותר מודולים כמו Z-Wave, Dynalite, Ulti, אשר יתווספו בעתיד.

אתה יכול לחמש ולפרק את מערכת הבטיחות למצב, מצבי לילה, יום וחג, ולראות את המצב של כל האזורים, כמו גם תנאי אזעקה כולל סוללה נמוכה, כשל ב- AC. אתה יכול גם להוריד את יומן האירועים מ- Comfort. אמולציה של לוח מקשים מלא אפשרי כאשר רמקול ומיקרופון מחוברים ליציאת השמע של ה- UCM.

כשמישהו לוחץ על הכפתור בתחנת דלת הנוחות DS01 או DS02 עם מצלמה, וידאו ממצלמת טלוויזיה במעגל סגור יכול להופיע על המסך של פרונטו (המצלמה צריכה להיות מחוברת לשרת וידאו) ותוכלו אפילו לדבר עם המבקר בפתח הדלת שלכם . ”

פוסט פורום הנוחות: www.cytech.biz

רוצה יותר? – עקוב אחרינו בטוויטר, כמונו בפייסבוק, או הירשם לעדכון ה- RSS שלנו. אתה יכול אפילו להעביר את סיפורי החדשות האלה באמצעות דוא”ל, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך כל יום

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *