נסיעת הבדיקה שלי בבלפסט בעיצוב טסלה S P90D Ludicrous

אם אתה מבקר שגרתי לבית אוטומטי, הבחנת בכמה סיפורי רכב חשמלי שמתגנב במהלך השנים האחרונות יחד עם יותר הגנה על טסלה (כולל גם הכוח שלהם).

קיבלתי ריצת מטיילים מקורה מהירה בעיצוב S מוקדם יותר השנה, כשהייתי בתערוכת המכשיר ברשת ב- NEC, כמו גם הבחירה לסמן תיבה לנסיעת מבחן.

נכון לעכשיו לטסלה אין חנות או מרכז שירות באירלנד, צפון או דרום [עדכון – הם עושים עכשיו]. זה מוגדר לשינוי בתוך 6 עד 12 החודשים הבאים אולם לעת עתה טסלה מביאה כמה מכלי רכבם מספר פעמים בשנה עבור כונני מבחן.

אז יצאנו בבוקר שעבר בבוקר יום שישי רטוב למלון בבלפסט למרכז הנסיעות המבחן של טסלה.

ישן חדש

אם אתה חנון, סביר להניח שאתה כבר מבין את רוב הסטטיסטיקות עבור Tesla Design S. קשה להקליד כל סוג של נקודת מבט מוחלטת בכונן קצר, אולם ממש כאן הם כמה רשמים משעה עם המכונית ו

רכב ההדגמה שלנו היה דגם הצורה הקודם, הרכב המתכתי הכחול העמוק בתמונות. כמו כן היה אחד העיצובים החדשים עם הרמת הפנים בטיטניום מטאלי (קצת בז ‘לטעמי).

הבחור של טסלה שלנו אמר לנו שיש יותר מ -300 חלקים חדשים בדגם 2016 S. בנוסף לשינויים הקוסמטיים לקצה הקדמי, הרדאר הוסר מתחת ללוח המספרים, כמו גם העבר מאחורי אותו תג גריל טסלה צפה. זה הופך את זה הרבה פחות לחסום עם שלג אם אתה מקוון במדינה עם חורפים קשים.

ישנם כמה פרטי סיביות נחמדים, למשל, צריכות האוויר האלה בחלק הפנימי של כל פנס פנס בחזית סגורים בדרך כלל לצורך גרירה מופחתת, אולם יכולים להיפתח באופן פעיל כאשר הסוללה זקוקה לקירור רב יותר.

מעניין שלכל הרכבים החדשים של 60 קוט”ש ברמת הכניסה באמת מצוידים בסוללה של 75 קוט”ש. לאחר מכן זה יישום תוכנה נעול ל- 60 קוט”ש, ומשאיר לך את הבחירה לפתוח אותה בכל סוג של זמן בעתיד (עם תשלום של כ -10,000 $). זה מעלה את הזן הבסיסי של 248 קילומטר בסיסי בסביבות 50 מיילים, כמו גם מגדיל את המהירות הגבוהה ביותר מ- 130 קמ”ש ל -140 קמ”ש (0-60 זמן ללא שינוי ב -5.5 שניות).

פְּנִים

החלק הפנימי אוורירי, במיוחד מכיוון שהרכב שלנו היה גג הזכוכית הפנורמי האופציונלי המספק 3 סנטימטרים של מרווח ראש נוסף על פי נציג טסלה שלנו. מושבי הדור השני נראו נהדרים, עם זאת הייתי דרישה נסיעה לפקק כמו גם בחזרה לבחון אותם באמת.

הדלתות האחוריות מעט קטנות בגלל הצורה כמו הקופה, אולם הן מספקות. אתה יכול להרגיש בדיוק כמה הדלתות קלות, בגלל בניית האלומיניום. ללא גבנת מנהרת תיבת הילוכים באמצע הרכב, קונסולת המרכז הקדמי עמוקה ושימושית כמו גם הרצפה נחמדה כמו גם שטוחה לנוסעי המושב האחורי.

הפנים נשלט על ידי מסך המגע של 17 ″ שהוא הממשק לכל מערכות הרכבים. הרכב מקוון עם חיבור ה- LTE שלו, כמו גם כל חיובי הנתונים בארבע השנים הראשונות מכוסים במחיר הרכישה.

יש מפות Google על המסך הענק פלוס מערכת GPS מבוססת Garmin ‘מתאימה’ על המסך שמאחורי ההגה שלא יאכזב אותך כאשר חיבור הנתונים הסלולרי הזה נעלם.

אתה יכול לבחור ממגוון אפליקציות כדי לסקר את שני צדי מסך לוח המחוונים, כמו גם אתה יכול לנהל תת קבוצה של מוצרים כמו גג השמש מגלילי האגודל על ההגה. הגרסה החדשה 8.0 של אפליקציית התוכנה אמורה להגיע בקרוב אולם עדיין נראה כי לא תהיה אפשרות של Apple Reat Play או Android Auto. הנה סרטון שנלקח מההדגמה שלנו בעיקר עם המערכות על המסך המרכזי לפני שלקחתי את ההגה …

נְהִיגָה

הנה בדיוק איך לפענח תג טסלה. המספר, 90 במקרה זה, מתייחס ליכולת הסוללה ב- KWH. The higher the number the bigger the range. ה- D פירושו מנוע כפול, אז הנעה של ארבעה גלגלים. The P denotes a performance model, those with the high performance drive inverter. לבסוף, כל התג המודגש פירושו של עיצוב זה יש את המצב המגוחך, שיפור נוסף לאלקטרוניקה כמו גם נתיך נבון המאפשר תיקו נוכח גדול עוד יותר לביצועים האולטימטיביים.

כל עוד יש לך את המפתח איתך הרכב פשוט זקוק ללחיצה של דוושת הבלם כדי למצוא לחיים. No button to press even.

Everything you’ve heard abut the Tesla acceleration is true. This variety topping P90DL with its gargantuan 713 lb-ft of torque does 0-60 in mind blowing 2.8 seconds. You’ll have to spend some serious money to get anywhere close to that in an exotic supercar as well as it’s nigh on impossible to discover in another 4 door saloon.

With a few taps of the touchscreen the test vehicle was set to software application limit itself as well as emulate the performance of the entry level 60/75. right here the 0-60 time rises to 5.5 seconds, that’s still truly quick by most vehicle standards.

Our vehicle rode on those gorgeous 21″ turbine alloys as well as basic (non-air) suspension. It felt fantastic as well as cornering was flat from that famously low centre of gravity. Coming from an automatic we had ‘Creep’ enabled which makes the vehicle roll slowly as soon as you lift your foot off the brake pedal.

Brake regen felt pretty aggressive over the very first couple of miles however by the end of the test drive I was already well into that ‘one pedal’ driving mode, only needing to touch the brakes in the last few metres of a total dead stop.

טייס אוטומטי

We had a quick demo of the Autopilot function on a well marked two lane ring-road. Shorty after it was enabled a vehicle occurred to emerge from a side entry in front of us as well as the vehicle appropriately responded by breaking to prevent it whilst steering around the bend.

While every vehicle has the hardware onboard for Autopilot as standard, it’s one more function you’ll have to pay to unlock.

The recent unfavorable publicity surrounding AP as well as the people videoing themselves miss-using it threatens to spoil it for the rest of us. I can quickly see legislation coming that will make it much tougher for Tesla as well as others to bring these interesting new features as well as iterative enhancements to individuals as quickly in the future. as well as thats particularly a pity as the Tesla fleet is currently adding 3 million miles of understanding each day to the hive mind.

כמה

And so to the thorny problem of cost. even that new entry level 60kWh version of the S starts at around £54,000 (before incentives). however that’s not the whole story. There are a number of optional extras that you’ll most likely want to add to this as well as they make a considerable difference to the price. right here are some examples.

Dual motor / All Wheel Drive – £4,400

21″ Wheel upgrade – £3,900

Premium Upgrades bundle – £2,600

Autopilot convenience features – £2,200

Smart Air Suspension – £2,200

Next Generation Seats – £2,200

Glass Panoramic roof – £1,300

High Power charger – £1,300

Multi coat paint – £1,300

Metallic paint – £850

Carbon Fibre interior – £850

Adding just 3 of those choices can raise the base cost by over 20%, although that’s not uncommon in this sector. The ‘Premium Upgrades Package’ adds a great deal of features including the new HEPA air filter system with Biodefence mode from the design X in addition to 3 setting LED turning (aka adaptive) lights, LED fog lights, Power liftgate, Lighted door handles, Interior accent lighting, Smartphone dock as well as Alcantara accents.

DON’T MISS: Opinion: Is the Tesla design 3 the Tipping point for the EV

Our Tesla guy told us most people selected a PCP offer as its the cheapest method to get behind the wheel. On the exact same 60kWh design a 36 month contract with a 10,000 mile per year allowance will set you back the thick end of £30K over the three years, walking away with nothing at the end however free to upgrade to the latest tech. If you’re in the lucky setting to be able to pay for that then I’d state there’s no much better 4 door saloon I’ve ever seen.

The Model 3 will provide a less costly entry into the interesting futuristic world of  Tesla. Although judging by those extras above (even with a reduction factored in for the 3 range) it has the prospective to be much more costly vehicle when purchasers plump for just a few of those optional, however desirable, upgrades.

Petrol heads Verdict?

I had a chat with a few fellow petrol head friends after the test drive. A minority of them see the future as I do, the majority do not. You see even with this gorgeous styling, leading innovation as well as incredible performance there’s still a major missing element for the enthusiast – the noise of a fantastic engine.

While I believe this will always be an problem for our generation, my youngsters will most likely not miss what they’ve never had. For me its an simple moral decision to forgo the noise for the environment.

וִיְדוּס
תצוגה מקדימה
מוצר
דֵרוּג
מחיר

1

TAPTES® floor mats for Tesla design 3 2022 2021 2020 2019 2018, floor coverings for Tesla design 3,…

35 Reviews149.99 ליש”ט

קנה באמזון

2

Tesla Design 3 2021 גרסה מרכז קונסולה מארגן מגש פנים אביזרי פנים נוהרים משענת יד מוסתרת …

532 ביקורות

17.99 ליש”ט

קנה באמזון

3

Evauto Tesla Design 3 2021 Center Console Consue תיבה מארגן מגש נוהר טסלה עיצוב 3 עיצוב y …

34 ביקורות

14.99 ליש”ט

קנה באמזון

קבל את הידע

אני חייב להודות ששיעור העניין המקדים שלי בטסלה היה יותר לטכנולוגיה שלה מאשר בתעודות הידידותיות לסביבה שלה, אולם גיליתי שזה היה קצת תרופה בשער שהובילה להתחשקות בהבנה רבה יותר בנושא בר-קיימא אֵנֶרְגִיָה.

יש כל כך הרבה זבל סוסים סביב כלי רכב חשמליים כמו גם אנרגיה מתחדשת. נראה כי חלק גדול מהדעה הפופולרית באיים אלה נובעת מצפייה בסדרת טלוויזיה BBC ספציפית. אמנם נהנתי מזה כמו האיש הבא, אך נראה כי רבים עדיין לא מבינים שהמגרש של קלארקסון טופ גיר היה מופע בידור קל, כמו גם לא סדרת הערכת רכב עובדתית.

אם אתה באמת חושב לקרוא יותר בנושא אני יכול להציע מכל הלב את הספר “אנרגיה בר -קיימא – ללא האוויר החם” של דייוויד ג’יי סי. מקאי ז”ל. קניתי עותק יד שנייה מאמזון תמורת פחות מ -10 פאונד, כמו גם יש גם גרסת PDF בחינם. עם זאת, הוזהרת, זה יגרום לך להרגיש אשמה ברכב השטח של דיזל שלך.

מחשבות סופיות

המומחה שלנו בטסלה היה אדיב כמו גם בקיא כמו גם לא היה שום מכירה קשה. אנשי צוות אינם בפיצויים כמו גם מאסק אמר …

המטרה שלהם כמו גם המדד הבלעדי של ההצלחה שלהם היא לגרום לך ליהנות מהחוויה של ביקור כל כך עד שאתה מסתכל קדימה לחזור שוב.

שינוי בברכה מחוויית קניית הרכב הטיפוסית אז. כשהתרחקתי מהמלון עם הדפס העיצוב החינמי הנחמד שלנו, הייתה לי תחושה מציקה בית הכונן ברכב הקרח שלי הולך להרגיש די מהמאה ה -19.

לא טעיתי.

www.tesla.com: Tesla Design 3: BMW I3 Review שלנו

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

עדכון אחרון ב- 2021-10-04 / קישורים / תמונות של סניפים מממשק API לשיווק מוצרים של אמזון

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *