תקע I-Box Ellipsis חכם רמקול עבור כבל מסודר חינם Alexa Wise House לנהל

I-Box חשפו את הדובר החדש ellipsis חכם. נוצר כדי להביא את כל היתרונות של אמזון Alexa המוצר מאופשר, זה גם מסיר את הבעיה של מיתרים נגררים מקלקל את המראה של מטבחים מינימליסטי מסוגנן שלך, כמו גם אזורי מגורים.

האליפסיס מנצל את פני הקיר כדי להראות את הרעש, כמו גם לשפר בס כלפי המאזין. התוצאה, המדינה הקוברים, היא דובר חכם המסוגל לחבטות סונפינג מעל משקלו הזעיר.

קול לנהל הוא פונקציה מכריעה טק של היום כמו גם אתה יכול לדבר עם אמזון אלקסה ניצול I-Box אליפסיס. עם Alexa, אתה יכול לבקש לנגן מוזיקה, לשמוע את החדשות, לבדוק מזג אוויר, לנהל מכשירי בית חכם, כמו גם יותר. Alexa חי בענן, ולכן זה תמיד מקבל יותר חכם, הוספת יכולות חדשות אשר מסופקים מיד למכשיר. ניצול Alexa על I-Box Ellipsis הוא בסיסי, כמו גם ידיים חינם – רק לשאול, כמו גם Alexa מייצרת באופן מיידי.

ה- I-Box Ellipsis מגיע סך הכל עם יישום חדש, מסור. תואם עם אנדרואיד, כמו גם iOS, אנשים יכולים להוריד אותו עבור חינם, כמו גם לנצל אותו כדי לסייע עם הגדרת ראשונית (חשבון אמזון אדם נדרש). האפליקציה גם מאפשרת לנהל את אחד של אחד של דיניקל הגדול ביותר אי פעם רב חדר רמקול מערכות – אתה יכול לקשר עד שמונה אליפסיס רמקולים ברשת אחת, הפצת מוסיקה סביב הבית עם השפעה קטנה מאוד על floorspace, כמו גם עיצוב פנים.

עיצוב I-Box גם עובד עם שירותי הזרמה כי אנשים חכמים מיידיות מכירים, כולל: אמזון מוסיקה, פנדורה (תאריך TBC), Spotify, Tunein, iHeart, כמו גם מוזיקה שמרה מקומית.

163 ביקורות

I-Box Ellipsis התוספת רמקול חכם עם Alexa מובנית כמו גם שפותחה ב- WiFi Extender

כל הדברים Alexa: עם אמזון Alexa על הלוח, אתה יכול לשאול את I-Box Ellipsis לנגן מוזיקה, לשמוע את החדשות, לבדוק מזג האוויר, לנהל התקנים בית חכם, כמו גם יותר. Alexa חי בענן, ולכן זה תמיד מקבל יותר חכם, הוספת יכולות חדשות אשר מסופקים מיד למכשיר. ניצול Alexa על I-Box Ellipsis הוא בסיסי, כמו גם ידיים חינם – רק לשאול, כמו גם Alexa מייצרת באופן מיידי.
מכשיר מוסיקה הרבה יותר טוב: I-Box Ellipsis נוצר כדי לספק פעולה בס משופרת, כמו גם הרבה ביצועים רעילים חזקים יותר לעומת נקודה הד ללא הביקוש האזור של רמקולים סטנדרטיים. זרם את תחנות הרדיו אהוב הרבה, כמו גם שירותי מוסיקה, כולל רדיו iHeart, tunein, כמו גם יותר. זה גאדג ‘ט קטן חבילות אגרוף!
תקע עיצוב: חינם אזור המטבח שלך שטח עבודה מן העומס כבל, כמו גם מכשירים אלקטרוניים נוספים. שומר שטח מעולה עבור מטבחים, מסדרונות, משרד, חדרי השירות, רווחים צעירים, כמו גם חדרים משניים. כבר משתמש Alexa? חבר את I-Box Ellipsis לתוך כל סוג של שקע חשמל מתאים במקומות משניים כדי לוודא Alexa כבר במגוון, כמו גם מוכן לקחת את הפקודה שלך ללא הדרישה להעלות את הקול שלך.

£ 24.99.

קבל על אמזון

את I-Box Ellipsis הולך למכירה בסוף אוגוסט. במחיר של £ 59.99, הדובר חכם יוצע כדי לקבל ישיר מ אמזון ו- iboxstyle.com.

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
LinkedIn.
פינטרסט
אימייל
יותר

Whatsapp.
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

עדכון אחרון על 2021-10-04 / שותפים קישורים / תמונות מ אמזון מוצר שיווק API

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *