שולחן קפה כפרי

תוך כדי גלישה באתר של ווסט אלם מעל קפה הבוקר שלי ביום ראשון האחרון, מעדתי את היופי הזה. החבר שלי כמו גם העברתי לטורונטו מוונקובר במאי האחרון, כמו גם בתהליך קישוט. (ווסט אלם פתח רק את מקום ונקובר הראשון שלהם בשבוע שעבר, כך שהחנות הייתה אובססיה חדשה שנמצאה עבורי בקיץ הקרוב.) אני מאמין בתוקף לקחת את הזמן שלך לקנות את היצירות המושלמות ולא לקשט את Swoop Swoop אחד ו למרבה הצער, שולחן קפה הוא לא אחד המוצרים שאנחנו עדיין מחפשים אחר – עם זאת, בואו נהיה כנים, האם זה אי פעם עצר אותי בעבר?

כמו שלי בטבלה הזו הוא פי שלושה. ראשית, עץ המנגו הגולמי כמו גם רגלי פלדה נותנים מראה כפרי ואורגני להפליא. בדרך כלל אני נמשכת לחתיכות עם היבט נשי גלאם, עם זאת, אולם באמת הושפעתי מגלריית התמונות של Luxe Luxe האחרונה שלנו. ערבוב הסגנון התעשייתי הזה עם יצירות מלוטשות ונשיות מונע מהדברים להיראות יקרים.

שנית, יש לעשות כמה ויתורים כשחיים עם פלה. ככל שהייתי רוצה שהדירה שלנו תיראה כאילו כל מה שנבחר ביד משוק הפשפשים הפריזאי-תאמין לרהיטים עתיקים לבנים כמו גם מראות מוזהבות-אני מזהה גם את הצרכים האהובים שלי להרגיש בנוח בחלל. היצירה הזו היא פשרה נהדרת, מכיוון שלמרות שהעץ הגס הוא גברי יותר, רגלי הפלדה העדינות שלו מונעות ממנו להיראות מגושמת.

אולם אחרון לא פחות, אני מעריץ את תכונת האחסון הנסתרת! נראה כי החלק העליון של הטבלה חושף טון של שטח אחסון, תוך שמירה על מראה יעיל בחלק החיצוני. שמור על מרחוק, מגזינים כמו גם תחתונים מחוץ לטווח הראייה, כמו גם להשאיר את החלק העליון לספרי שולחן קפה מדהימים שאתה רוצה להשוויץ. כשאני פתוח, אני יכול להרים כיסא כמו גם לנצל את העלה הממושך כסביבת עבודה בבית.

עכשיו, רק כדי לשכנע את החבר שזה, למעשה, הכרח. רצו לי בהצלחה!

לקבלת פריטים פנטסטיים יותר, בדוק את גלריית התמונות של קישוט הטרי שלנו.

נקודות זכות: 1-2. שולחן קפה אחסון כפרי, מערב אלם

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *