הפורום החדש של Idratek הושק

התבקשנו על ידי הקוראים שלנו לתצורת פורום ספציפית למערכת idratek. אנו שמחים להכריז על הפורום החדש שלנו Idratek נכנס לרשת בסוף השבוע. קארם מ- Idratek פרסם הודעת היכרות והוא יהיה עומד לענות על שאילתות idratek איפה הוא יכול …

“ברוך הבא לפורום idratek – זה המקום בו תוכלו למצוא דיונים הקשורים למערכת idratek וכל דבר שקשור במעורפל, אך אם אתם מסתכלים רק על עניין, מוצעת מבוא להלן:

מבוא ל- idratek: idratek היא חברה בבריטניה שהמוצר שלה הוא מערכת אוטומציה ביתית מהדור השני. דור שני? כן, בכך אנו מרמזים על רמת יכולת החורגת הרבה מעבר לשלט היומיומי ומנהלים מושגים שרבים חושבים עליהם כמרמזים על אוטומציה ביתית.

מערכת IDRATEK פותחה מלמטה למעלה במיוחד לאוטומציה ביתית – היא אינה הרחבה של מערכת חימום, אזעקה או תאורה. זה מרמז שחשבנו על ההיבט החיוני ביותר – אינטגרציה – הטוב ביותר בהתחלה.

כדי להתחיל להתקרב לאינטליגנציה ביתית אמיתית, הוכר מוקדם בכך שאתה זקוק לסביבה שהייתה עשירה במידע חושי ויכולת ליצור אינטראקציה יעילה עם מכשירים שונים. וכדי להיות מועילה כל מערכת פיזית תצטרך להיות בעלות נמוכה ועדיף רזה. ”

פורום Idratek חדש כאן: idratek.com

רוצה יותר? – עקוב אחרינו בטוויטר, כמונו בפייסבוק, או הירשם לעדכון ה- RSS שלנו. אתה יכול אפילו להעביר את סיפורי החדשות האלה באמצעות דוא”ל, ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך בכל יום

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *