שאל מעצב: ייעוץ חדר האוכל של דריל קרטר

וושינגטון, D.C. המעצב דריל קרטר עונה על שאלות הקישוט שלך.

ש: כיצד אוכל לסדר את ריהוט האוכל הקיים שלי כדי לנצל טוב יותר את החלל? האם יש לך רעיונות אחרים לגרום לחדר לעבוד טוב? – M.S., באמצעות דואר אלקטרוני.

ת: בין אם תחליט לשמור על הרהיטים הקיימים שלך או להחליף אותו ביצירות חדשות, הנה שתי אסטרטגיות להעלאת פינת האוכל שלך לחלל מתוחכם יותר.

תוכנית משחק 1: השתמש במה שיש לך

תאורה היא עוגן חיוני, במיוחד בחלל עם תוכנית רצפה פתוחה כמו שלך. או נברשת מסורתית, כמו זו שבצילום ההשראה (למטה), או עיצוב מודרני יותר כמו ה- Gwenwood My Hang שלי יעבוד. אם אין לך תיבת צומת על התקרה שלך, הסתובב את התליון מכמה ווים על קיר היקף, עם קלטת יורד לשקע.

באשר לריהוט בחדר האוכל שלך, הייתי חולף את השולחן הקיים שלך וצבע אותו לבן רך, כמו קרסטרידג ‘לבן מקו הבנג’מין מור שלי. אתה יכול גם להחליף את החלק העליון של הזכוכית שלך באבן – אבן סבון קלאסית או אבן כהה בעירוק לבן יהיה מעשי ולעבוד היטב בגימור החדש שלך. הייתי מציע גם לעדכן את הכיסאות שלך עם מעיל של צבע שחור, כמו פלפס שחור, גם מהקו שלי, ואז מרפד אותם בבד עור דמוי לבן בעל ניגודיות גבוהות או לבנות בעמידות. מלטש את האשראי הקיים שלך יעניק לו גם מראה גולמי מעניין.

תוכנית משחק 2: השקיעו בחתיכות חדשות

אם יש לך את התקציב והמרחב לריהוט חדש לחדר אוכל, הייתי מציע שולחן ארוך ומלבני, בדומה לזה שבצילומי ההשראה. זה יאפשר לך להכיל ספה בחלל שלך, שיכול לספק פיסוק רך ויזואלי בין כל הכיסאות. בבחירת ספה, תמיכה ועומק המותניים הם קריטיים, שכן ישיבה אוכל צריכה להיות זקופה יותר. שולחן גדול יותר ייתן לך גם אפשרות לערבב את סגנונות הכיסא שלך. אני אוהב להשתמש בכיסאות כנפיים ככיסאות מוזרים סביב שולחן כדי לפרק את המונוטוניות. מספר סגנונות הישיבה המעורבים תמיד מוכתב על ידי גודל השולחן – בחר לא יותר משלוש לגודל השולחן בצילום ההשראה.

האם יש לך דילמה עיצובית? שלח את השאלות שלך ל- askadesigner@hhmedia.com!

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *