חיבוק ריהוט ללא אחסון סגור

לעיתים קרובות קבלת חתיכת ריהוט עמוסה במגירות כמו גם קוביות מושכת – האמין לכל פוטנציאל האחסון! עם זאת לפני שתניח חתיכות אחסון פונקציונליות ברחבי הבית, האמינו בשאלה אם אתם באמת דואגים את האחסון או לא. לעתים קרובות אנו בוחרים ריהוט ליכולת האחסון המדהימה שלו, כמו גם בסופו של דבר מצפירים על כל מגירה עם סיכויים כמו גם קצוות שאיננו זקוקים להם באמת. רעש מוכר?

להלן כמה סיבות מעוררות השראה לסחור בתפיסה מלאה בלאגן ליצירה אוורירית כמו גם בסיסית.

1. מראה טרי. יש משהו ברהיטים שיש להם צורה נועזת, בסיסית כמו גם קסם פיסולי שמאפשר הצהרה. זה יכול להיות זהה בדיוק כמו הוספת יצירת אמנות לחלל שלך. לארונות כמו גם שידות יש מיקום בחיינו – כמו גם אנו בהחלט דואגים לאחסון באזורים מסוימים בבית – עם זאת החלפת חתיכה כבדה אחת ליצירה קלה יותר או בהירה יותר יכולה לספק מייד לכל האזור מראה טרי.

2. שטח רצפה. ככל שרצית הרבה יותר שטח רצפה שאתה רואה בחדר, כך מרגיש החלל גדול יותר. זו הסיבה שכיסאות כמו גם ספות עם רגליים גבוהות יותר הם פנטסטיים עבור חללים קטנים, מכיוון שהעין שלך עומדת ברצפה שנמשכת מתחת לרהיטים כמו גם החלל מרגיש הרבה יותר מרחיב. החלפת חתיכת אחסון כבדה למשהו רגלי יכולה להוסיף “שטח נתפס” יקר לחדר שלך.

3. אחסון לישיבה נוספת. שולחן בסגנון PARSONS חלקה כמו זה המוצג למעלה מוסיף סוג אחד נוסף של “פוטנציאל אחסון” לחלל שלך: פוטנציאל ישיבה. במקום לאחסן חתיכות כמו גם חתיכות במגירות, תוכלו להחליק ספסל מדהים או זוג שרפרפים שמתחת שניתן להשתמש בהם כישיבה נוספת על גחמה. המראה הזה עדיין מסודר כמו גם לא מסודר, אולם מוסיף רמה שלמה של פונקציונליות נוספת.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *