וידאו: עדכון Big Plex עבור חובבי המוסיקה

לא רק ש- Plex זמין כמעט בכל מכשיר בימינו, הצוות ממשיך להרחיב את תכונות שרתי המדיה, תוך הפיכת הדברים לאוטומטיים אפילו הרבה יותר.

עדכון של ימינו מביא שלל שיפורים חדשים לאוהבי מוסיקה כולל היכולת לבנות רשימת משחק חכמה מעל רצועה יחידה (א -לה גאון מתערבב), קישור אוטומטי והזרמה של סרטוני מוסיקה קשורים ושילוב עם טביעות האצבע הסוניות של Gracenote לאותם קבצים לא מתויגים ו

הוספנו ריבוי בחירות עשירות, גישה מלאה לעריכת דברים כמו דיסק ומספר, והיכולת למחוק במהירות אלבומים או אמנים שלמים. תוכלו בקלות להעביר רצועות בין אלבומים, אלבומים בין אמנים ואלבומים ואמנים מיזוגים. תכונות רב-בחירות התבקשו מאוד, וכמובן שתוכלו להשתמש בהן כדי להגדיר ז’אנרים על מספר סרטים בו זמנית, למשל. סוף סוף הוספנו תמיכה מרובת דיסקים, והוספנו כמה פילטרים וסוגים חדשים למוזיקה (ספירת משחק, תאריך שהושמע, דירוג).

אתה יכול לבדוק את כל הפרטים על מה נתמך באיזה פלטפורמות בהשקה בבלוג Plex ולהמשיך לקישור למטה אם לא ניסית כבר את Plex (מה העניין איתך!)

Plex.tv: הגדרת השרת הקטנה של Plex Mac

רוצה יותר? – עקוב אחרינו בטוויטר, כמונו בפייסבוק, או הירשם לעדכון ה- RSS שלנו. אתה יכול אפילו להעביר את סיפורי החדשות האלה באמצעות דואר אלקטרוני, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך בכל יום.

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *