כיצד להתלבש פרחי מרכז גן

מול ים של גרניום אדום, בחלק מהמקרים קשה לקבל השראה ממחלקות פרחים גדולות בארגז בעת נטיעת מכולות. המקבילה לזר חנויות מכולת, מרכזי הגינה הללו נוחים וידידותיים לתקציב, אך הצמחים יכולים להיות מישמה מוחצת כמו גם צפויה במקצת (האם מישהו חושק במנת תלויה מלאה בגרוניאס?). בעזרת פרחים מייג’ה רייזנאואר מסטודיו של פרחי HI Midge באיסט אנד בטורונטו, תוכלו להסתכל מעבר לשנתיות היומיומיות כדי ליצור מכולות עם פולנית מקצועית. Maija מספקת שלושה תרחישים לנטיעות מכולות שאיש לא יחשוד הגיע מחומרה או מכולת.

סגנון: רומנטי ותוסס
טיפים לתצוגה: “הפעל את הדרגות עם שלישיית הידראנגאות כדי להעניק אפקט אומברי, למשל, דהייה סגולה כהה לורוד חם ואז ורוד פסטל רך,” מציין מייג’ה. “לאווירה מיידית של גן אנגלי, תת -צמח עם קיסוס.”
הוראות טיפול: הידראנגאות צמאות: אדמה זו מסייעת לשמור על לחות לכרות את השקיה, ולהוסיף אלומיניום סולפט למים כדי לשמור על ניצנים כחולים אמיתיים, או סיד גינה לפוקס ופוקסיה. להשתיל את השיחים למיטה בסתיו אם יש לך מקום.

סגנון: אקלקטי ומוזר
טיפים לתצוגה: “שבר אותם לנטעים שונים ותצוגה בהמוניהם. גבהים, סגנונות וחומרים שונים בקבוצות הם המפתח “, מציין מייג’ה. השתמש בשרניים על מרחב או מרפסת קטנה כדי להציג עניין חזותי עם מגוון צמחים עם צורות פיסוליות.
הוראות טיפול: בשרניים זקוקים לאדמה וחצץ סחוט היטב. הם דורשים השקיה רק ​​פעם בשבוע ויכולים לסבול את התעלמות כל עוד הם מחוץ לאור שמש ישיר.

סגנון: שופע ומודרני
טיפים לתצוגה: שים את המיקוד על העלים, לא על פרחים על ידי כפפות שרך מחרידות ומנוגדות וסנסוויריה גבוהה (או צמח נחש) קוצים. אף אחד מהצומח לא דורש הרבה אור, ולכן מיכל זה הוא אפשרות טובה לגני העיר המוצלים או למרפסת קדמית. “הפוך את העלים הירוקים באמת לקפוץ על ידי רכישה או ריסוס אדניות בצבע בהיר ומהנה”, מציע מאיה.
הוראות טיפול: שני הצמחים הם טיפול קל אך הם בעלי דרישות לחות שונות (התרכוז השקיית סביב פריפריה של המכולה בסמוך לשורש הרך, צמחי נחש צריכים פחות). יתכן שתרצה להפריד בין צמחים אם חורפים בבית.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *