10 רעיונות חוברת לא חשבת על עדיין

10 רעיונות חוברת לא חשבת על עדיין
הגישו בחוברות ב -12 בפברואר 2019 על ידי PFL
יש כמה חומרי שיווק הדפסה יותר צדדי ואינפורמטיבי מאשר חוברות. חוברת היא, בהדפסה הפשוטה ביותר, מקופלת, אחת הכוללת טקסט ותמונות על מוצרי מותג ו / או שירותים. ואם זה נשמע משעמם, רק מקל איתנו במשך שנייה – אנו מבטיחים שיש טון של מקום ליצירתיות בתוך הדף המקופל הזה.
כדי להבין איך אתה יכול לקבל יצירתי בחוברות, אתה צריך להבין את המטרה של חוברת מעבר רק ההגדרה הכללית שלה. אז מהו חוברת המשמשת? כל מה שאתה יכול לחשוב עליו. חוברות משמשים שיווק ופרסום, אבל הם משמשים גם מסעדות, חנויות קמעונאיות, משרדי הרופא. תמצא פוליטיקאים הפצת חוברות, כמו גם חברות יחסי ציבור, בנקים, בתי ספר, אנשי מכירות, וכן הלאה. בעיקרון, אם אדם או חברה יש משהו לספר לך על, רוב הסיכויים הם הולכים לעשות את זה בחוברת.
הסיבה כי חוברות הן כזה כלי שיווק הדפסה בכל מקום מגיע הסתגלות שלהם. ובכן מעבר להנחיות הכלליות שעונות על השאלה “מהו חוברת?” היא היכולת של מותגים כדי לקבל דמיון כפי שהם רוצים עם מה המוצרים המוגמרים שלהם נראה. לא משוכנע? הנה 10 רעיונות חוברת אלטרנטיבית כדי kickstart הפרויקט הבא שלך הדפסה.
1. השתמש בחוברת בהזמנה

בפעם הבאה אתה שולח הזמנה לאירוע ממוקד לקוח או להוביל, להשתמש בו כזדון לחלוק יותר מאשר רק את התאריך, הזמן, ואת המקום שלך להיפגש. על ידי הפיכת ההזמנה שלך לתוך חוברת, אתה נותן לעצמך יותר חדר יותר ללכת למידע על מי אתה ומה שאתה עושה – מה יכול להיות יתרון אמיתי אם האירוע עצמו הוא שיווק מונחה.
2. תחשוב מעבר לאפשרויות מתקפלות סטנדרטיות

אין דרך אחת לקפל פיסת נייר. עזרה החוברת שלך להתבלט על ידי מקבל יצירתי עם הקפלים שלך, בוחר משהו לא מסורתי ולא רק סידור פאנל סטנדרטי. עושה את זה שולח הודעה מתוחכמת על המותג שלך כי זה קדימה חשיבה לתוך רעיונות מחוץ לקופסה. בדוגמה שלמעלה, הקפל הייחודי מודגש על ידי תמונות שעובדות הן כמו עקשנות הן כאשר החוברת נפתחת ויחד כאשר הוא סגור.
3. לשחק עם צורה

יש קצת כיף עם הצורה הכוללת של החוברת שלך. כי בעוד חוברת היא בעצם רק פיסת נייר, אין כלל כי פיסת נייר זה צריך להיות מלבן. את הצורה שתבחר עבור החוברת שלך תלוי בך. ללכת עם כוכב לקפל כל נקודה פנימה כדי ליצור לוחות. ללכת עם מעגל או משושה או ספינת פיראט – מה הגיוני עבור המותג שלך. הצורה פשוט צריכה להיות מתקפלת (ולא בהכרח אפילו לחלקים סימטריים).
4. גודל זה קטן עם מקפל נחש

דברים גדולים באמת יכול לבוא חבילות קטנות. קיפול נחש הם שיטה מקורית של חוברת מתקפלים כי דפוסים רגילים balk כדי ליצור משהו בלתי צפוי, ולהושיט את עצמם היטב חוברות זעירות כי לארוז אגרוף גדול. מי ידע שאתה יכול לקבל כל כך הרבה לוחות מתוך גיליון נייר סטנדרטי אחד?
5. כלול אינפוגרפית

Infographics להעביר טון של מידע בפורמט מהיר, בקלות לעיכול. ובעוד אתה עשוי לשמש כדי לראות אינפוגרפיה באינטרנט, חוברת היא דרך מצוינת להביא אותם להדפיס. המפתח infographic טוב הוא שזה צריך ללכוד תשומת לב וזה צריך לספק מידע בצורה לא מסיחה. להיות מודע לאופן שבו אתה משתמש בצבע ובטקסט שלך infographic שלך, כך שאתה לא עומס יתר על המידה – עדיין יש מספיק מקום לבן שם כדי לשאת את העין מנקודה לנקודה.
6. תגיד הון

גם אם אתה לא בעסק של פורצ ‘ן אומר שאתה עדיין יכול לעצב חוברת יצירתית כי מחיקת נייר פורצ’ ן. השתמש בכל פאנל כדי להדגיש מוצר או שירות אחר שהחברה שלך מציעה או מייעדת לכל פאנל בדרך אחרת שאתה רואה לנכון. היתרון לפריסה זו הוא שאתה יכול להתאים טון של מידע בחוברת קטנה יחסית. ומכיוון שהמוצר הסופי הוא תלת מימדי, אתה בטוח לעשות רושם חזק.
7. הפוך את הדימויים שלך כוכב

חוברות משמשים לשיתוף מידע, אלא כדי לקבל מישהו לפתוח אותו מלכתחילה לך
צריך לתפוס את העין שלהם. תמונות הן דרך מצוינת לעשות זאת, במיוחד כאשר אתה משלב את הדימויים לתוך עיצוב החוברת הכולל שלך במקום רק באמצעות אותם מדי פעם לשבור קצת טקסט. בדוגמה זו, התמונה מכתיבה את כל צורת החוברת, ובכך, מיד מספרת סיפור על מותג זה ומה הם עושים.
8. להשלים את החוברת שלך עם מתנה

אתה כבר יודע למה לקוח או להוביל פוטנציאלי צריך לשים לב החוברת שלך, אבל כמו כולנו, הם סביר להניח עם חומרי שיווק כל יום. אם אתה באמת רוצה להתבלט, זה עוזר להמתיק את הסיר במתנה. על ידי CRE.על חוברת שיווק משולבת הכוללת חוברת וכמה מתנה שימושית, אתה עושה סביר יותר כי הנמען שלך יבחין החוברת שלך בין האחרים הם קיבלו, וגם לתת להם תמריץ יותר לקרוא את מה שיש לך לומר .
9. לחבק הבלטות

הוספת תמונות בולטות או טקסט לחומרי שיווק הדפסה שלך מוסיף מגע של משהו בלתי צפוי. זה יכול להיות יעיל במיוחד על חוברות כמו אלה בתמונה לעיל, אשר מאופק אחרת אפקט חזותי שלהם. הבלטות מוסיף עומק ומרקם לדף, שניהם יכולים להפוך חוברת לא צנועה למשהו שראוי לקחת מבט שני.
10. פופ זה

אם כבר מדברים על אלמנטים ייחודיים עיצוב, לשקול כולל פופ החוצה, המשלבת טקסט מ פאנלים מרובים של החוברת שלך כדי להדגיש את ההודעה שאתה רוצה לשתף. החוברת בתמונה לעיל משתמשת פופ החוצה כדי להפוך נקודה חזקה על מה המטרה של המודעה היא. ובגלל שזה כל כך מסומן בבירור, הארגון לא צריך להשתמש הרבה טקסט אחר כדי לקבל את זה על פני.
לִרְאוֹת? חוברות לא צריך להיות משעמם! שוחח עם מומחה PFL הדפסה כדי ללמוד עוד על איך אתה יכול ליצור חוברת שעושה התזה גדולה. התקשר אלינו ב 800-930-6040 כדי להתחיל עם חוברות היום.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *