גלה מדוע קוטג ‘כל העונה הזה הוא נפלא כל השנה

פיתוח קוטג’ שהופך את המרב מארבע העונות הוא מעשה איזון בצורה הטובה ביותר על ידי המקצוענים. כאשר בעלי הקוטג ‘הזה בגודל 6,650 מ”ר במוסקוקה, אונטריו, בחרו בפריסה שכבר לא התאימה לצרכיהם, האדריכל גרן ווייס מנסח בנייה חדשה בטביעת הרגל הקיימת שראתה 95 אחוז מהקוטג’ נהרס. המעצבים מרגוט בל, קטלין הרמנט ודאשה ריצ’י של פסגות וקורות קורות, יעד לעיצוב קוטג ‘, יצרו מראה טרי ששילב פריטים משפחתיים מוקירים מהקוטג’ הישן. העיצוב הוא סגנון קוטג ‘קלאסי, עם הנהנים לטבע שמקל על הזרימה בין פנים ומחוצה לה. בין אם השמש מקפצת מהגלים בקיץ הגבוה או סחף שלג בחורף עמוק, כל יום בקוטג ‘זה הוא נפלא.

לחץ דרך כדי לראות בתוך החלל ולקבל רעיונות לקישוט הקוטג ‘של כל העונות.

גינון מחוספס ומתאזרח מסייע לקוטג ‘להתמזג לתפאורה שלו. גרן, האדריכל, שילב חלונות מעונות וחיפוי ארז למראה מורשת.

להלן מעצבת פיקס וקורות קטלין עם ג’ורג’י, מעבדת הזהב שלה, על הפטיו.

בכניסה האחורית של הקוטג ‘, בסיס החוט הכפרי של השולחן וגוף תאורת הברזל מעניקים לחלל מראה אוורירי. שטיח מקורה-חיצוני מוסיף לק לאלמנטים כפריים כמו ספסל הבציר, אך הוא גם עמיד.

מתלה מעיל יתדות וינטג ‘ומכלול סלסול בגדים חיצוניים המשמשים לעיתים קרובות בכניסה האחורית. קירות הפנלים בספנה רחבה וקומת אלון מוכתמת כדי לחקות את הגוון העמוק של קליפת העץ מוסיפים חום מחוספס לקוטג ‘.

נברשת קרניים ענקית היא מוקד דרמטי באזור המגורים המיוחד בקתדרלה. קופצים של אדום מטה במעלה הריפוד הנייטרלי, ואילו כיסויי עור על כורסאות מסתובבות ניתן להחליף לבדים קלים יותר בקיץ.

המטבח מצויד היטב לשף מקצועי, אך נשאר ידידותי למשתמש. המראה המלוטש של דלפקי קיסרסטון, ארונות אלון מותאמים אישית וחומרת פליז מינימלית ממוזגים על ידי לוחות חיתוך אהובים ועמדי תיבול.

הפטינה המט של מכסה המנוע של האבץ מעניקה למטבח החדש מראה מדור קודם.

הפטיו המוקרן מסתגל לארבע העונות עם ננוול, חלונות הנמוכים לרצפה, ותריסי גלילה אוטומטיים ומסכים. ריהוט נצרים של כל מזג האוויר בשכבות עם כריות לזרוק בגווני ורוד המבהירים את החלל האפור ברובו. שטיח בסגנון נאוואג’ו מוסיף דפוס מתחת לרגליים.

רצפת האבן בפטיו המוקרן מחוממת לערבים קרים. כיסויי Sunbrella על הכיסאות שומרים על הריפוד מלהתפוגג בשמש הקיץ והם אידיאליים לקפוץ על ידי האש בסתיו.

בחדר השינה העיקרי, תערובת של שטיחי יורש משפחתיים ומצעים בדוגמת בגוונים כתומים ואדומים עשירים מזריקה חום.

יערות דגנים חמים הם אלטרנטיבה מתוחכמת לגימורי כותב או סיד; לגוונים של אמצע הטון יש את החזה הוויזואלי לאזן רצפות אבן.בסוויטה העיקרית, חלונות גבוהים ואורות מערערים מרחיקים את החלל באור. ארונות צפים קיר לקיר מקסס אחסון, ואילו האמבטיה החופשית ממוקמת ליד דלתות בגובה מלא המובילות לפטיו פרטי.

בקיץ, רצפות אריחי אבן מרגישות קרירות ומציעות משיכה ללא החלקה לרגליים רטובות, אך בעונת החורף המתחממת שלהם (במיוחד בחדר האמבטיה) חותכת את הצינה.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *