בתי החג הטובים ביותר: רעיונות אי מטבח חגיגיים

יש סיבה שכל מסיבה נהדרת נראית בסופו של דבר במטבח. זה פשוט יותר נחמד להסתובב באי עם משפחה וחברים – שלא לדבר על האוכל! הנה סיכום של האיים האהובים עלינו, שנעשה חגיגי לעונה.

עבור המעצבת אינגריד אוומן, מייסדת חברת העיצוב קומונקייט, קישוט חג הוא תרגיל באיפוק. במטבח שלה, יופי לבן-לבן עם שיש בסגנון ביסטרו בשפע, אריחי רכבת תחתית וארונות מרופדים נקיים, ענפים תלויים מהתקרה בזכות חוט הפרחים הקשה למקום. קישוטים לא תואמים מרגישים ביתי, אך שמירה עליהם בפלטת פלטה ערוכה בקפדנות של כחול, לבן וכסף שומר על המראה מגובש.

צלם: דונה גריפית ‘

מקור: בית ובית דצמבר 2012 גיליון

מעצב: אינגריד אוומן

מטבח לבן-לבן מרגיש חם בזכות משטחי גוון קרמל וריצוף עץ. בעל הבית גבה שדה פשוטה דרך גוף תאורת הברזל המחושל התלוי מעל האי לעירוי עדין של סגנון חג. מקבץ של נרות זכוכית כספית יושב על האי ומוסיף נוצץ לחלל.

צלם: דונה גריפית ‘

מקור: בית & בית נובמבר 2010 גיליון

במקום להציב קערת פירות או עץ מיני באי, שקול לשכפל את הווינטה היפה הזו: לחפור את סין המפוארת שלך – או לגרוף כמה בחנות עתיקות או בחנות חסכונית – ולסדר כמה חתיכות מתחת לכיפת עוגה עתיקה. זה יוסיף עניין חזותי, ושיהיה לחתיכות היפות באופק פשוט יזכיר לך להשתמש בהן!

צלם: דונה גריפית ‘

מקור: בית ובית דצמבר 2012 גיליון

מעצב: סטייסי סמית’רס

קיבוץ MOD של אורות תליון תיל מושך את תשומת ליבו לאי לבוש השיש, שם בעל הבית מירנדה אוגילווי, יועץ ביתי ויועץ עיצוב, מציג לרוב מזנון מזדמן לאורחים. כיסאות בר מגניבות מוסיפות אופי לחלל האקלקטי, ואילו צנצנות של רוטב עגבניות ביתי מייצרות קישוטים טעימים.

צלם: דונה גריפית ‘

מקור: בית ובית דצמבר 2014 גיליון

במטבח של טורונטו אדוארדיאן שלה, המעצבת בטי תיאודורופולוס מוסיפה מרקם טבעי ומפרק את מרחב השיש של הסטטואריו, עם חתיכה קטנה של בלוק קצבים. לסחלב יש קסם גבוה ונמוך כשהוא בעציץ בקערת אגרוף כסף שיקית ומובטחת בענף מסורבל.

צלם: אנגוס פרגוסון

מקור: בית & בית נובמבר 2014 גיליון

מעצבת: בטי תיאודורופולוס

בבית סוף השבוע של המעצב גרייס קסטנדה בקרימורה, אונט., ארונות לבנים פריכים ודלפקי חסימת הקצבים קובעים את הטון השיקי במדינה, ואילו ארון פתוח במייפל חם מחליף את העליונות הישנות.

צלם: דונה גריפית ‘

מקור: בית & בית נובמבר 2013 גיליון

מעצב: גרייס קסטנדה

הבית הזה של מודק ונקובר, מגוריו של המעצבת סופי בורק, נהדר לבידור בזכות מערך הקונספט הפתוח שלו. אי ענק מרגיש אוורירי בזכות הקווים הנקיים שלו ומשטח השיש הדק של קוריאן. סופי תקעה ברובו קישוטים טבעיים, יצרה נרות נרות מתוך צנצנות מייסון עטופות קליפות והצביעה על שפריצים פשוטים של ירק בצנצנות גדולות יותר מעוטרות בחוטים ופינקונים.

צלם: ג’ניס ניקולאי

מקור: בית & בית נובמבר 2014 גיליון

מעצבת: סופי בורקדרך חכמה אחת להביא לעודד חג למטבח היא עם עץ ענף DIY. אסוף ענפים קלים מהחצר האחורית, מסדר אותם באגרטל יפה ומקשט בנורות בגדלים וגוונים שונים. הוא מונח על אי חרוץ, כמו בחלל האוורירי והעכשווי הזה, הוא מוסיף להיט מושך עין של יפה.

צלם: ג’ניס ניקולאי

מקור: בית & בית נובמבר 2012 גיליון

מעצבת: סופי בורק

האווירה בבקתה הנעימה הזו היא כפרית ומסבירת פנים. אי יציב מפריד בין המטבח לאזור המגורים, מספק אחסון (אנחנו אוהבים את הסלים הארוגים, המסועפים את העומס ומוסיפים להיט של מרקם טבעי לחלל) והוא המקום המושלם להתעכב עם קופה בבוקר מושלג.

קבלו עוד רעיונות לקישוט חג.

צלם: מוניק ריצ’רד

מקור: Maison et Demeure גיליון נובמבר 2013

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *