ניטור X10 באמצעות MSN

“כתבתי תוכנית שרציתי ולמרות שאחרים עשויים למצוא את זה גם כיף או שימושי. יכול להיות שיש אחרים בחוץ אבל מחצית הכיף הוא כותב עם התכונות שלי וללא נדמות בכל מקרה. בנוסף אני נענה לבקשות התכונה העתידית שלי הרבה יותר טוב מאנשים אחרים קריצות

זוהי תוכנית Windows המפקחת על תנועת X10 ומאפשרת לך להגדיר התראות (הודעות) להישלח לחשבון משתמש MSN כאשר מופעלים אירועי X10 מסוימים.

אתה יכול להגדיר צלילים עבור כל אירוע (שמנגן על מחשב מקומי) שיכול להיות שימושי לאימות נשמע של אירועי X10 המועלים כראוי (אוקי תכונה זו מיועדת באמת לאפקט HAL2000). אתה יכול לקבל טריגרים שמשחקים צלילים, מפעילים ששולחים הודעות MSN או מפעילים שעושים את שניהם.

אתה יכול גם לבקש מרחוק היסטוריה של פעילות X10 ולבקש את ה- IP שלך (למשתמשים בחיוג לא חומת אש) …

X10 Despacter הוא יישום Windows המשתמש ב- MSN Messenger כדי להעביר אירועים שהועלו בסביבה אוטומטית X10. זה דורש שישאיר מחשב Windows מופעל ומחובר לאינטרנט. זה משמש כמוח על גבי ActiveHome Pro. תוכנית זו אינה מציעה שום פונקציונליות שתישמר על ידי יחידת הבקרה שלך לאחר כיבוי התוכנית או המחשב.

התוכנית תרגל באירועי X10 העוברים או נוצרה מיחידת הבקרה ותשתמש בהדק זה שמנגן קובץ WAV או שליחת הודעת MSN Messenger. פונקציונליות נוספת כוללת את היכולת לבקש מרחוק את כתובת ה- IP שלך (שימושית בעיקר למשתמשים לחיוג שעשויים להריץ שרתים אחרים במחשב שלהם כמו שרת אינטרנט) וצפייה בהיסטוריה של פעילות X10.

בעזרת גרסה זו קיימת פונקציונליות מוגבלת לזרוע ולפרק מנשק באמצעות מרחוק (או כל פקודה X10 אחרת שעוברת או מקורה מיחידת הבקרה). לשם כך, הגדר טריגר כמו כל אחד אחר פרט להגדיר את הודעת ההתראה ל’זרוע ‘או’ פירוק מנשק ‘. אם יש לך מרחוק RF המייצר קוד (למשל ‘A1’), זה מועבר דרך יחידת הבקרה, שעבורו ההדק ינפח ויורה. אינך צריך להגדיר את התצורה של ActiveHome Pro עבור הקוד הזה אם אין, זה פשוט יהיה מבוי סתום. אם ActiveHome Pro כבר משתמש בקוד זה, הפונקציונליות הקיימת של ActiveHome תבצע בנוסף לפונקציונליות ההדק X10 שלך.

http://members.cox.net/x10dispatch/

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *