גלוריה ונדרבילט מציגה את הסגנון המפואר שלה באינסטגרם

חברתי, אמנית, מעצבת, אם של אנדרסון קופר וכעת אינסטגרמר חדש, גלוריה ונדרבילט בת ה -93 (כן, 93) הורגת אותה על פלטפורמת המדיה החברתית עם תמונות של עיצובים אולטרה-גלם שלה שנמשכו מבתים בעבר ובהווה. מאז שהצטרפה לאינסטגרם בחודש שעבר, היא משכה למעלה מ -70,000 עוקבים ופרסמה 24 זריקות, הכוללות חדר שינה של טלאים-קיר שפיתחה באמצע שנות ה -60 לביתה ברחוב 67 במנהטן.

הסלון שלה בוהו, המעוטר על ידי דיוקן של גלוריה על ידי אהרון שיקלר, דרו ראבס. “לעתים קרובות אני מסדר מחדש ריהוט בחדר ופריטים על הקיר. זה לא רק מרענן את הרוח אלא מרחיב את הדמיון בכיוונים חדשים. ”

בפוסט שלהלן של חדר אוכל (שם אירחה את צ’רלי צ’פלין ודורותי פרקר), היא הציגה את שולחן האוכל עם שמיכה ועטפה את הקירות בטפט הבוטני הצבוע ביד. כדי ליצור את נוף השולחן האקלקטי, גלוריה הניחה סידור פרחוני מוזהב במרכז ופיזרו פסלי ציפור זהב וכסף כדי לשקף את הציפורים בטפטים, ואז בשכבות בנרות קריסטל ובקבוקי משקאות צבועים ביד עם מנות הזהב שלה.

האח המדהים הזה (“מדוע יש אח משעמם? ציירתי כוכבים וציטוט של איינשטיין על זה רק שלשום,” היא כותבת), הכוללת גאודה ענקית, הוא פרויקט הרבה יותר עדכני.

לדברי אנדרסון קופר, “אמי פשוט הצטרפה לאינסטגרם, היא חושבת שזה הדבר הכי טוב אי פעם”, כתב על חשבונו. “עכשיו היא שולחת לי דוא”ל מספר פעמים ביום ומבקשת הדרכה מה לפרסם הלאה.”

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *