תגמולים של Autohome: זכו בלוח האזעקה החכם המחובר

להרבה מאיתנו יש אזעקת בטיחות קווית עתיקה בבתים שלנו. קופסאות קטנות של סיביות בז ‘תחת המדרגות שבאמת יש עולם של פוטנציאל לאוטומציה ביתית מועילה.

לוח האזעקה המחובר הוא בחירה חדשה בדיוק למשימה ההיא, חומרה חכמה המספקת שיטה לאוהבי אוטומציה של בתים למטרה מחדש את אותם חיישנים למחייה חכמה. זה תוכנן להיות בסיסי עבור אנשים עם מיומנויות DIY מגוונות להתקנה.

שימוש מחדש בחיישנים שכבר נמצאים בבית (אנשי קשר עם דלת / חלון, תנועה, פריצת זכוכית, מים / דליפה, הקפאה, קרן IR) מאפשרת לך להשתמש בהם בהיגיון לאורות חכמים כמו גם תרמוסטטים וכו ‘וכו’ וכו ‘וכו’ וכו ‘וכו’ וכו ‘וכו’ וכו ‘וכו’ וכו ‘. זכרו, חיישנים קוויים לעולם אינם דורשים סוללות או טעינה.

לאחר ההתקנה תוכלו להשתמש בסמארטפון שלכם לזרוע רכב כמו גם לפרוק את המערכת שלך, להיפטר מהדרישה לשימוש בקודים הדרושים באזעקות בטיחות ביתיות סטנדרטיות.

המערכת מוצעת ב- 6, 12, 18, כמו גם 24 ערכות אזור.

שילוב

כשאתה מחדש ו

עובד בצורה חלקה עם פלטפורמות אוטומציה בולטות של הבית כמו גם קישורים ל -1000 של מכשירי בית חכם. עכשיו עובד עם SmartThings ללא כל סוג של חומרה נוספת! לא נדרש עוד רכזת SmartThings.

סיכוי לנצח

*** תחרות סגורה *** אלוף – מארק פולר

בזכות החבר’ה ב- Konnected, יש לנו אחת ממערכות הפאנל האזעקה שלהם 2, ששווה 99 דולר, כדי לספק. לקבלת האפשרות לנצח, פשוט מסתכמים בצעדים למטה …

1. ציית לבית אוטומטי באינסטגרם .2. הצטרף לקבוצת הדיונים האוטומטית של הבית .3. פרסם תגובה למטה כי השלמת שלבים 1 & 2

התחרות זמינה לכל עולם אינדיבידואלי גדול כמו גם נסגר ב- Midnight BST ביום ראשון ה- 5 ביולי 2020. בדוק את המו”פ המלא כאן ובמזל גדול!

Konnected.io

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
Pinterest3
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *