קישוט קוטג ‘מפואר-גב

בן זוגי אנדרו ואני התמזל מזלנו לבלות עוד חופשה מלאת שמש במקום החביב עלינו על כדור הארץ-קוטג’ קטן ומקסים באגם סטוני, אונטריו.

אם יגיע היום בו אנו יכולים לקבל קוטג ‘משלנו, אני לא חושב שיכולתי לחיות בלי בקתות שינה נפרדות. עם ההמולה של הבידור הקיץ, ספרי אורחים רבים של קוטג ‘מתמלאים במהירות, ומספקים לאורחים אלה מקום להתקשר לשלהם לסוף השבוע עושה את כל ההבדל.

מרבית הבונקים הם פשוט מספיק גדולים בכדי להתאים למיטה, ובתקווה להציע מעט שטח אחסון למטען ומשטח להשאיר קרם הגנה וקרם לאחר הקצב. לחלקם אין אפילו הידרו אבל הייתי ממליץ על זה אם אפשר כי מאוורר תקרה תמיד עוזר בלילות קיץ חמים.

בונקי “שלנו” בקוטג ‘סטוני לייק שאנו שוכרים הוא כמעט מושלם בעיניי. עם חלונות מכל ארבעת הצדדים (כולל דלת המסך), החלל מלא באור טבעי. הקירות והתקרה עשויים אורן עם סיד, והרצפה צבועה בלבן חם – היא לא מקבלת הרבה יותר קוטגיות מזה! ניתן בקלות לרענן רצפה צבועה מדי שנה אם זה חלל קטן כזה, או לתת לששטות להוסיף תחושה כפרית לקוטג ‘או לבונקי.

בסוף המיטה יש כיסא נצרים פשוט ומערכת ווים לתליית מגבות חוף. דלג על ארונות גדולים עבור ווים גחמניים כמו אלה.

מצרך קוטג ‘נוסף הוא כיסוי Matelassé הלבן הפשוט. התאם אחד עם סדינים צהובים שמנת למגע חם. אין שום דבר ברזל במיטה הזו, וככה צריך להיות חדר השינה של קוטג ‘!

עכשיו יש כאלה שאולי יחשבו ששינה בבקתה קטנה הרחק מהבית הראשי רחוקה מלהיות רצויה, אבל אני יכולה לומר בכנות את קולות הטבע ואת הבריזות הצולבות הקרירות שנעשו לשינה טובה יותר ממה שהיה לי בכל מלון יוקרתי!

ראו את גלריית התמונות שלנו של קוטג’ים מסורתיים לקבלת רעיונות לקישוט נוספים.

נקודות זכות: 1-4. ג’ואל בריי

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *