עקומות מלאות קדימה

צפיתי לאחרונה בחזרה לצלליות מפותלות, מהסוג הפופולרי בעידן של מרילין מונרו ולנה טרנר, כאשר קצת Va Va Voom היה כל הזעם. בפרט, המושבים שלנו מקבלים צורה עגולה ורכה יותר. אני לא מדבר מוגזמת וגדולה מדי. נהפוך הוא, ספות וכיסאות אלה קשורים ומותאמים, ונזכרים בטעמים של אמצע המאה העשרים.

סימני ההיכר כוללים ציפוי כפתורים ורגלי עץ מחודדות בסיסיות, המעניקות לחתיכות גדולות עוד יותר מראה קליל ומרגל. טקסטיל צ’לסי הרחיבה לאחרונה את אוסף הרהיטים של אמצע המאה, כך שתכלול ספה בת שלושה מושבים זו, מרופדת בירוק בהיר וינטג ‘.

המשרד הבריטי החצוף דדגוד הוסיף את הקטלוג שלה הרבה יותר יעיל (משמאל) לקטלוג שלה, שיש לו כנפיים גב גבוהות ועמוקות שהמוקח מי שיהיה מספיק מזל כדי לשבת בחיבוקו. כפתור האהבה החתימה שלו המפרט גם את הדפוס הליניארי הרגיל של ציפוי והוא שובב מתוק. ומגמת אנתרופולוגיה מסמנת את המראה עם כיסא סורן המעוצב (מימין), שעוצב בעבודת יד בארה”ב ומגיע בכתום וצהוב, כמו גם בז ‘רגוע.

כמה מאמרים בבלוג בחזרה, כתבתי על בסיס המעריצים ההולך וגדל של היום לרהיטים מודרניים של האדריכל הדני פין ג’והל. ספה המשוררת הנעימה שלו, שהוצגה לראשונה בשנת 1941, בודקת את כל התיבות לשיק של אמצע המאה מבלי להיראות מעט מתוארכת-טריק חמור.

Seleated DA6 של Smaltpond על ידי Earnest Race for רהיטי מירוץ מעניק לספה המשוררת ריצה להרבה רבייה אותנטית. זה במקור עלה בבריטניה בשנת 1946 כחלק מסדרת כסאות קלים ותכניות לבית המודרני, והשתמש באלטרנטיבה רדיקלית לסגנון המגושם של כורסאות סטנדרטיות. כיום המנדט שלו זהה הרבה.

עבור הרבה יותר יצירות של אמצע המאה, ראו את הרהיטים המפורסמים שלנו מגלריית התמונות A-Z.

נקודות זכות: 1. ספה שלושה מושבים עם כפתורים, צ’לסי טקסטיל 2A. אהבתי כפול, Deadgood2b. יו”ר סורן, אנתרופולוגיה 3. ספה משוררת, עיצוב בתוך Reach4. DA6 על ידי מירוץ רציני לריהוט מירוץ, אבעט

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *