8 טריקים בסגנון בוהמי של סופרת הבלוגים ג’וסטינה בלקייני

סופרת הבלוגים של יונגלו ג’וסטינה בלקייני היא שם נרדף לעיצוב בוהמי, כמו גם היא שופכת כמה מטריקי הסגנון שלה בספרה הנוכחי ביותר, ספר הבוהמי החדש: בוא בית לוויברציות נהדרות. המחבר, המעצב כמו גם האמן לוקח טכניקת בריאות לקישוט הבית, הדוגל באזורים המלאים בצמחים מטהרים כמו גם להם זרימה נהדרת. בדק כדי להכניס הצצה לספר כמו גם לכמה מהרעיונות של ג’וסטינה בדיוק כיצד להשיג בית בריא כמו גם מאושר.

שכבות חיונית להשגת מראה בוהמי, אולם וודאו שהאוסף שלכם אוצר, לא עמוס. במבואה זו, מגע קל כמו גם אוורירי שומר על המראה נקי, שג’סטינה מצהירה היא הבסיס לייצור ויברציות נהדרות בבית.

אחרי שעשתה נקייה עמוקה כמו גם להיפטר מחומר ישן כמו גם מזכרות הו-הום, ג’וסטינה מציעה להכניס את הדברים שאתה מחזיק בהם לאוסף סלים מדהים.

“בית מדהים עם ויברציות נהדרות התומך ברווחתנו הכללית הוא התוכנית הגדולה ביותר שלנו, כמו גם אנו תמיד נקצב את התחשבות בתפקוד הגדול יותר.” קביעת כוונות לחלל, כמו Nook המשעשע, מספקת את פונקציית החלל כמו גם דואגת שהיא תשתמש לעתים קרובות.

הבית של ג’וסטינה עצמו חסר כניסה, ולכן היא ייצרה אזורים בתוך שטח המגורים תוך שימוש בשטיחים כמו גם במיקום ריהוט, והעניקה אשליה של שני חללים נפרדים.

צייר מהעולם הטבעי כמו גם להבין איזו אווירה משקפת הרבה את הסגנון שלך. בחדר השינה הזה, החוף היה נקודת ההשראה: מרגיעה, מרעננת ומניעה.

ג’סטין היא אספן מושבע כמו גם מטפח עציצי בית. “שום דבר לא נושם חיים באזור כמו צמחים יכול, כמו גם אני מאמין בבית מלא אנרגיה חיים, גוברת יכולה לתמוך כמו גם להניע את הצמיחה האישית שלך,” היא אומרת.

בחדר זה, חזרה על צבעים, מבנים כמו גם נושאים מייצרים מראה הרמוני, ואילו עיצוב א -סימטרי ועם זאת מאוזן מאפשר לחלל לנשום.

אזור ישיבה מחומם עם טקסטיל באדומים כמו גם בתפוזים, ואילו ידידותי הסביבה הבהירים מהצמחים מספקים מעט ניגודיות כמו גם מתח.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *