האם אינטליגנציה מעשה ידי אדם תהרוג את כולנו? – הוקינג כמו גם התראה של מאסק

ראינו כולנו את תמונות התנועה בהן המכונות משתלטות. Terminator, The Matrix, 2001, יש אפילו את “בית החלומות” המסורתי של 1998, בו בית חכם משתולל עם השלכות הומוריסטיות (שלא בכוונה).

אבל מתוכנית כולנו מבינים ש- AI באמת כאן כדי לסייע לאנושות. כאשר מכונת המאה העשרים ואחת הגילוי של מערכות הגילוי שלנו מתרחקות על כל הנתונים מחיישני ה- IoT שלנו, הם בקרוב יספקו לנו את התשובות כמו גם את הפעולות למחשבה הבאה שלנו לפני שזה אפילו עלה בנו.

המכונות שמשתלטות עליהן פנטזיה טהורה. ימין?

ובכן בחודשים האחרונים שניים נבדלו כמו גם גיא מכובד מאוד דיברו על הסכנה הפוטנציאלית של AI למין האנושי.

סטיבן הוקינג אמר ל- BBC:

“קידום האינטליגנציה המלאה מעשה ידי אדם עשוי לאיית את סוף המין האנושי … בני אדם, המוגבלים על ידי התפתחות ביולוגית איטית, לא יכלו להתמודד, כמו גם יוחלפו.”

בזמן שאלון מאסק הזהיר:

“אני מאמין שעלינו להיות זהירים מאוד לגבי אינטליגנציה מעשה ידי אדם. אם הייתי צריך להניח מה הסכנה הקיומית הגדולה ביותר שלנו, סביר להניח שזה. אז אנו דרישה להיות זהירים ביותר. ”

כשמסתכלים סביב הרובוטים הצבאיים המפחידים המפחידים שמתחילים להתגלות, התפשטות בלתי צפויה של מל”טים כמו גם מכוניות המניעות העצמי והמהפכה של המשאיות, זה אולי כבר לא קטע משמעותי של היצירתיות לקדימה לעולם בו בני אדם נמצאים כבר לא בראש שרשרת המזון.

גם הוקינג כמו גם מאסק חתמו על המכתב הפתוח הזה כדי להדגיש את ההבנה של אמונתם כי ההשפעה על החברה מ- AI עשויה להגביר כמו גם את הדרישה לוודא שהיא משרתת את האדם, ולא את המכונות.

אז האם הגיע הזמן להציג פיקוח רגולטורי על מערכות AI כדי להבטיח את כולנו? האם סקינט יכול באמת להיות דבר, או שאתה פשוט שמח שהאורות שלך נדלקים מיד כשאתה חוזר הביתה? הבה נבין מה אתה מאמין בתגובות למטה.

קריאה נוספת: סדרי עדיפויות למחקר לאינטליגנציה חזקה כמו גם מועילה מעשה ידי אדם

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *