9 מרחבי עבודה של ילדים מעוררי השראה שהופכים את שיעורי הבית לכיף

זה לעולם לא מוקדם להקים הרגלי מחקר נהדרים עם אזור מסור במרחב של ילד לשיעורי בית או פרויקטים של אמנות. סביבת עבודה בהירה וכיפית שתוכננה עם דמותם בראש מזמינה כמו גם מקלה על הצעירים להיות בנוח, כך שהם יכולים להיות מושפעים ליצירה, לצבוע או לפתור משוואות ריבועיות, אם נוטים כך.

אסוף את הגיליון המיוחד שלנו לצעירים, על דוכני עיתונים עכשיו! זה המדריך שלך לגימור ההתחלה לייצור אזורים נפלאים לכל המשפחה.

אנקה, ילדה של צייר בובי בובי בובי, הפכה את ענן פרפרי האוריגמי המרחפים מעל השולחן בחדר השינה שלה בעצמה, ומדביקה כמה לתקרה כך שהם נראים בטיסה. כיסא מרסל ברואר קנול המסורתי כמו גם שולחן העבודה עם Trestle יש עיצוב מתקדם, אולם עדיין נראה רענן בחלל של נער בפלטה לבנה.

צלם: קים כריסטי

מקור: בית ובית מאי 2015 גיליון

מוצרים: שולחן, איקאה; כסא, מרסל ברואר לקנול; כסא צהוב, Eero Aarnio עבור Adelta, הודע לפנים

מעצב: המבורגרים של מאריקה

במרחב זה השייך לג’מה, ילדה של המעצבת ננסי ריסקו, מערכת קיר נמוכה ארוכה שומרת על האזור הקטן מסודר כמו גם משלבת שולחן כתיבה. הספרים של מדפים מתאם כמו גם פריטי אספנות, אשר ניתן לשנות במהירות ככל שג’מה גדלה.

צלם: ג’ניס ניקולאי

מקור: הבית והבית יוני 2013 גיליון

מוצרים: מיטה, מערב אלם; שולחן קפה, CB2; אור, ליילה גרייס

מעצב: עיצוב פנים ריסקו ולפרס

לא כל צעיר זקוק לשולחן עבודה בגודל חצי ליטר לחלוטין. כאשר בנותיה אנני כמו גם לילי היו צעירות יותר, עורכת הבכירה בסגנון סאלי ארמסטרונג החזירה את שולחן האוכל לשעבר שלה כמרכז מלאכה, והעניקה לרגליים טיפול בצבע צבעוני חיים. המשטח הנדיב מספיק עצום בכדי להתאים לשניהם כאשר הם מפיצים אספקה, ואילו קלטת Washi מייצרת גלריה שפשוטה להחלפה. מדף ספרים בר השגה כמו גם אספקת מלאכה בעלת טרולי.

צלם: וירג’יניה מקדונלד

מקור: הבית והבית ספטמבר 2013 גיליון

מוצרים: מדף הספרים, איקאה

מעצבת: סאלי ארמסטרונג

במרחב הימי השייך לבנו בן החמש של המעצבת ג’ניפר וורטס, היא בחרה בחוכמה שולחן כתיבה כמו גם אור משימות שהם שניהם מתכווננים, כך שהם יכולים להשתנות ככל שהוא גדל גבוה יותר. משטח השולחן הבהיר הידידותי לסביבה הוא אגרוף כמו גם פרפי, כמו גם שמלות אמנות גרפיות פשוטות מעלה את הקירות הלבנים.

צלם: אנגוס פרגוסון

מוצרים: מנורת תליון נלסון, סגנון בהישג יד; מצעי רקטות, גבעת גרנט

מעצבת: ג’ניפר וורטס

בחדרו של חואקין בן שלוש, כסאות מוסד וינטג ‘כמו גם כרטיסי פלאש אלפבית (שיסייעו לו לגלות לחבר את שמו) נמתחים רק על חוטים עם יתדות בגדי עץ. גליל נייר תלוי מסרט כמו גם מחובר לקיר בעזרת סיכת דחיפה, מפחיד אותו לקרוע עמוד טרי, ואילו שליט עתיק הופך לתרשים גידול נייד עם תגיות שמקליטות את התאריך.

סיור במרחב זה בטלוויזיה H&H.

צלם: ג’ייסון סטיקלי

מקור: בית ובית מאי 2013 גיליון

מוצרים: ציור, ציירי בתים; Pushpins, Tray, La Merceria; צבעי קיר, קרח דאקירי (2034-70), בדיל (2121-30), בנימין מור; שליט עתיק, נמצא; כסאות מוסד וינטג ‘, שליט, מרכז עתיקות קווין ווסט

מעצבת: שרה הרטיל

שולחן העבודה הזול והנקי, כמו גם יחידות המגירה בחדר השינה של נערה נוער זו, עשויים לצאת איתה לאוניברסיטה, או לדירה הראשונה שלה. פלהשולחן עם שתי יחידות מאפשר הרבה מקום לאחסון כמו גם התוכנית הסימטרית נראית מסודרת. כסא וינטג ‘מוסיף אופי מדהים, בעוד שיצירות עתיקות כמו כיסא מועדון ארט דקו מרופד מחדש בקטיפה ידידותית לסביבה כמו גם בשמלה ג’ודי (לתת לאדי להתנסות בתלבושות) מעניק אישיות אמיתית.

סיור בחדר השינה הזה בטלוויזיה H&H.

צלם: ג’ייסון סטיקלי

מוצרים: אלכס שולחן, ארונות מגירות אלכס, יחידת אחסון נמוכה של Kallax, ארון ספרים של דלת זכוכית Liatorp, וילונות Gulsporre, כולם איקאה; כיסא מועדון, כיסא שולחן, טופס שמלת וינטג ‘, חפצי וינטג’ משובחים; חומר קטיפה בכיסא המועדון, רויאל קומפורט קטיפה בבוקסווד, רוברט אלן עיצוב; ריפוד יו”ר המועדון: Decloth Modern; סרוג פופה, אביזרי שולחן לכה, CB2; צבע קיר, הכל לבן (2005), פארו וכדור

מעצבת: מרגוט אוסטין

המעצבת ג’נה קאדיוקס סיפקה לחדר השינה של בלייק מראה כפרי עם שולחן מנגובוד שמנמן כמו גם מדפים עם סוגרי ברזל בסגנון תעשייתי. הוא יכול לעצב את המדפים כשהוא גדל, אולם כרגע אביזרים כמו הגלובוס השחור, המצלמה הישנה כמו גם מחזיק הנרות המגדלים מספקים אזור עבודה זה אווירה של Steampunk במקצת.

סיור במרחב זה בטלוויזיה H&H.

צלם: ג’ייסון סטיקלי

מוצרים: וילונות כמו גם כריות בהתאמה אישית, עיצוב Q

מעצבת: ג’נה קאדיוקס

השולחן הצף המותאם אישית הזה במרחב של אנני, ילדה של עורכת סגנון בכיר H&H, סאלי ארמסטרונג, הושפע מיחידת מסך קמעונאית עכשווית. קצוות ההחזרה משמשים כסוף ספר כמו גם למנוע את המוצרים ליפול, אולם מערכת המדפים עדיין נראית אוורירית, כמו גם הפופ של Chartreuse במגירה תואם את הדלת. אזור המסך בשפע מאפשר לה לאצור את החפצים המשמעותיים עבורה.

סיור במרחב זה בטלוויזיה H&H.

צלם: וירג’יניה מקדונלד

מוצרים: יחידת קיר, וילות ג’וליאן

מעצבת: סאלי ארמסטרונג

סאלי יצרה גם את אזור העבודה המשותף הזה לשתי בנותיה בקומה השלישית בביתה, שמבצע את חדרי השינה שלהם מכיוון שהחללים די קומפקטיים. טפטים של מדליין וויינריב מעניק אפקט גרפי לטעם הקירות הלבנים. אור צוהר מציף את אזור המשימה באור טבעי במהלך היום.

סיור במרחב זה בטלוויזיה H&H.

צלם: וירג’יניה מקדונלד

מוצרים: טפטים, Y & Co; מנורת שולחן, הוליס קלוני

מעצבת: סאלי ארמסטרונג

לעוד צעירים מקשטים רעיונות, קבל את העותק שלך רק לילדים, על דוכני עיתונים עד 31 בדצמבר 2016. גלה עוד.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *