8 סיבות למודרניזציה של תצורת ה- WFH שלך עם כיסא שולחן ארגונומי

העמידה בתרומה היא מחבר אחד נוסף.

עבודה מהבית מסתיים להיות בולטים יותר, כמו גם מסיבות רבות. זה חוסך כסף על עלויות הנסיעה, מונע את הלחץ של תנועה שעת העומס, כמו גם מאפשר לך להשקיע יותר זמן עם המשפחה שלך. עם זאת, אם אתה לא עובד בסביבת המשרד הארגונומי הטוב ביותר, אתה עלול לשים את הבריאות שלך ואת הבריאות בסיכון.

סיבות לקנות כיסא משרד ארגונומי

אחד החלקים החשובים ביותר של רהיטים במשרד הבית שלך הוא הכיסא שלך במשרד. אם אתה יושב בתקציב תוכנית משרדים, אתה עלול לשים את הגב שלך כמו גם צוואר בסיכון. לכן אנו מציעים להשקיע בכיסא משרד ארגונומי המציע תמיכה מותני, כמו גם יסייע לך להישאר נוח בזמן שאתה עובד.

1. אתה יושב במשרד שלך יו”ר כל היום

אם אתה כמו רוב האנשים, אתה מבלה הרבה זמן בכיסא במשרד שלך. בין אם אתה עובד מהבית, גלישה באינטרנט, או צופה בטלוויזיה, סביר להניח שאתה מבלה לפחות שמונה שעות ביום יושב בכיסא שלך. לכן זה כל כך חשוב לוודא כי הכיסא שלך הוא נוח כמו גם ארגונומי.

2. יש לך עבודה בישיבה

משימות בישיבה מסתיימות להיות נפוצות יותר, מה שמוביל לבעיות בריאות ובריאות אם אתה לא יושב במצב הנכון. כיסא ארגונומי יכול לסייע לך למנוע בעיות אלה, כמו גם להישאר בריא בזמן שאתה עובד. אם המשימה שלך זקוקה לך לשבת ליד שולחן כל היום, יו”ר המשרד הארגונומי הנכון הוא קריטי עוד יותר.

3. הכיסא הישן שלך הוא לא נוח

אם הכיסא הישן שלך הוא לא נוח, הגיע הזמן לשדרג. כיסא משרד גדול צריך להיות מתכוונן כדי להבטיח כי אתה יכול לגלות את ההגדרה המושלמת עבור הגוף שלך, כמו גם זה צריך להיות נוח מספיק כדי לשבת במשך תקופות ארוכות. אם הכיסא שלך מפעילה לך כאב, הגיע הזמן להשקיע אחד חדש.

4. אתה רוצה לשפר את היציבה שלך

אם אתם מחפשים לשפר את היציבה שלך, כיסא משרד ארגונומי יכול לעזור. יציבה רעה יכול להוביל בחזרה כמו גם כאב צוואר, אולם כיסא ארגונומי יכול לעזור לך לתקן את היציבה שלך, כמו גם למנוע בעיות אלה.

5. ניהול הסביבה שלך, כמו גם לשפר אותו עבור פרודוקטיביות

כאשר אתה עובד מהבית, יש לך הרבה ניהול על הסביבה שלך. אתה יכול לבחור לעבוד בשלווה כמו גם הסחת דעת ללא הפחתה או עבודה במקומות שונים בכל רחבי הבית כאשר אתה מרגיש כמו שינוי של הנוף. עם זאת, חשוב כי אתה להגדיר את המשרד בבית שלך בשיטה שמקדם את הפרודוקטיביות. כיסא משרדים ארגונומי הוא אחד השיטות הטובות ביותר לעשות את זה.

6. תצורת השולחן שלך צריך להיות מתכוונן כדי לעצב את גודל הגוף שלך, כמו גם העדפות

כסא המשרד שלך צריך להיות להתאמה אישית לשנות את גודל הגוף שלך, כמו גם העדפות. אם אתה גבוה או קצר יותר מהממוצע, אתה עשוי לדרישה כיסא בגודל שונה כדי להבטיח שאתה מרגיש נוח. אתה צריך גם להיות מסוגל לשנות את גובה השולחן שלך כדי לוודא שאתה יכול להקליד בנוחות ללא מאמץ הצוואר או הגב.

7. כיסא ארגונומי גדול לא צריך להיות יקר

ישנם מיתוסים רבים על כיסאות משרדים ארגונומיים. יש אנשים שמאמינים שהם רק עבור אנשים עם בעיות גב, או שהם גם יקרים. עם זאת, זה לא נכון. אתה לא דרישה לבלות כמות גדולה של כסף כדי לקבל כיסא במשרד גדול, כמו גם ישנם סוגים שונים רבים המוצעים כדי להתאים תקציבים שונים.

8. אתה יכול לגלות כיסא משרדים ארגונומי שמתאים לסגנון שלך

כיסאות משרד ארגונומי זמינים בסגנונות שונים, כך שתוכל לגלות אחד שמתאים לאסתטיקה שלך. בין אם אתה אוהב סגנון עכשווי חלק או מראה מסורתי יותר, יש כיסא ארגונומי מעולה זמין בשבילך.

כיצד לגלות את כיסאות ארגונומיים הטובים ביותר

איך אתה עובד אילו כסאות ארגונומיים ביותר? כאשר קניות, לחשוב על עמידה בתכונות כדי להבטיח כי אתה יכול לגלות את הטוב ביותר במשרד הכיסא בשבילך.

תמיכה מותני מותניים מתכווננת

כיסא ארגונומי צריך להיות תמיכה מותני מתכווננת כדי להבטיח כי אתה יכול להתאים אישית את הצורה לגוף שלך. זה חשוב כי הוא מסייע למנוע כאב בגב התחתון.

כרית המושב

כרית המושב של כיסא משרדים ארגונומי צריך להיות עבה, כמו גם נוח להבטיח כי אתה יכול לשבת בנוחות בתקופות ממושכות בלי לחוות אי נוחות.

Tilt tension

The tilt tension of an ergonomic office chair should be adjustable to ensure that you can discover the very best in shape for your own body. This is important since it assists prevent neck, shoulder, as well as back pain.

Tilt lock

The tilt lock of an ergonomic office chair should be adjustable to ensure that you can keep the chair in a comfortable setting while you work. This is important since it assists prevent pain in the neck as well as shoUlders.

משענות מתכווננות

משענות של כיסא במשרד צריך להיות מתכוונן כדי להבטיח כי אתה יכול לגלות את ההגדרה הטובה ביותר עבור הגוף שלך. זה חשוב כי הוא מסייע למניעת כאב בכתפיים כמו גם זרועות.

מושב מתכוונן גובה

גובה המושב של כיסא במשרד צריך להיות מתכוונן כדי להבטיח כי אתה יכול לגלות את ההגדרה הטובה ביותר עבור הגוף שלך, כמו גם לשמור על הרגליים שטוח. זה חשוב כי הוא מסייע למנוע כאב בגב התחתון.

מושב קצף

מושב קצף של כיסא במשרד צריך להיות רך, כמו גם נוח כדי להבטיח שאתה יכול לשבת בו במשך שעות בלי לחוות אי נוחות.

כיסא בריא, חיים בריאים

כיסאות משרד ארגונומי חשובים עבור אנשים מחפשים לשפר את הנוחות, כמו גם יעילות תוך כדי עבודה מהבית. יושב שעות ארוכות בכיסא משרדים זול יכול להוביל כאב בצוואר, הכתפיים, כמו גם בחזרה, אז לבחור כיסא נוח, מתכוונן הוא חיוני.

טיפ הגדול ביותר שלנו? חפש כיסא במשרד עם תמיכה מותני מתכווננת במהירות, עומק המושב, כמו גם גובה המושב. זה יעשה את זה פשוט כדי להתאים את הכיסא במשרד שלך לגוף שלך במקום השיטה השנייה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *