Plex מכריז על קישור עם LG – מכניס את Plex ממש בטלוויזיות!

השבוע התחיל עם Plex ומסתיים גם ב- Plex. הם בדיוק פרסמו את ההודעה הזו

“Plex כדי לאפשר הדור הבא של טלוויזיות מחוברות Netcast ™ – סן פרנסיסקו, קליפורניה וברלין, גרמניה (IFA) – 3 בספטמבר 2010 – היום, Plex (www.plexapp.com), חברת תוכנה מובילה של פלטפורמה פתוחה למדיה ניהול וצריכה, הודיעו על זמינות הגרסה החדשה ביותר של Plex, פלטפורמת המדיה הפתוחה, בתלת המסך הראשונה (PC, TV וניידים) שנועדה לפשט ולשפר את האופן בו אנשים חווים מקורות תוכן אישיים, מסחריים וזרים במגוון של מכשירים מחוברים. בנוסף, Plex חשפה כי LG Electronics תשלב את טכנולוגיית הפלטפורמה של Plex במכשירי ה- HDTVs ו- Blu-ray של Netcast ™ 2011 שלה, מה שהופך את המדיה והיישומים לנגישים באמצעות מגוון מוצרים.

“לאחר ששקלנו פתרונות אלטרנטיביים רבים, LG Electronics בחרה להשתמש בטכנולוגיית פלטפורמת שרת המדיה של Plex כחלק מהדור הבא שלה Netcast ™ אפשרו מוצרי בידור ביתי בגלל רוחב היישומים הזמינים והתכנים הזמינים והקלות בפיתוח שירותים חדשים,” אמר הוג’ון NAM, מנהל מו”פ LCD TV ב- LG Electronics. “היכולות של Plex מציעות את השיטות הנוספות של הלקוחות שלנו להציג את התוכן שלהם בטלוויזיות הדור הבא של LG וזה מרגש אותנו.”

עם הפלטפורמה הפתוחה המתרחבת במהירות, Plex הוא הפיתרון הראשון והיחיד המקיף באמת לניהול מדיה דיגיטלית המשתרע על תוכן אישי וגם מקוון. ממשק המשתמש הפשוט לשימוש ואינטואיטיבי של הפיתרון מאפשר לצרכנים לחפש, לנווט, לצרוך, לאחסן ולסנכרן תוכן דיגיטלי ממספר פלטפורמות ומכשירים. זה לא דורש ידע נוסף על חומרה או טכנולוגיה, להבטיח שאפילו המשתמש המתחיל ביותר יוכל בקלות לגשת לתוכניות הטלוויזיה, הסרטים, התמונות המועדפים עליהם ועוד – לא משנה היכן הם נמצאים או באיזה מכשיר הוא רוצה לגשת אליו.

“Plex פותח כדי לספק פיתרון פשוט לניווט בנוף מדיה דיגיטלי מורכב יותר ויותר. ככל שהגישה שלנו למגוון גדול יותר של תוכן פרימיום ממשיכה לצמוח ואנחנו יוצרים יותר מהתכנים שלנו, ברור שאנחנו צריכים דרך חדשה ליהנות ולספק חוויה עקבית בכל היקום המתרחב של מקורות תוכן שונים, “אמר קייס אולמן, מנכ”ל ומייסד משותף, Plex. “Plex מאפשר ל- LG להציע ביתר קלות מגוון רחב של מקורות תוכן לצרכנים המשתמשים בשירותי Netcast ™.”

תאימות למכשירים ניידים מיינסטרים, כמו iPad, iPod Touch ו- iPhone מוצרים, ובקרוב יוכרזו על מוצרים מבוססי אנדרואיד כולל טלפונים ניידים וטאבלטים, מבטיחה כי פיתרון ה- Plex הוא פלטפורמת המדיה הראשונה המשולבת באמת בתעשייה, המאפשרת חלקה ניסיון במכשירים ומקורות מדיה. התאימות הניידת של Plex מאפשרת גם למשתמשים גישה לתוכן שלהם מכל מקום, מה שהופך את צריכת התוכן וניהול חלקים בכל סוגי המכשירים – בכל מקום ובכל מקום שהמשתמשים מעדיפים.

“עבדנו קשה כדי לבנות את פלטפורמת הרוצחים הזו, ויש לנו קהילה מדהימה שאפשרה גישה למעל מאה מקורות תוכן מקוונים עד כה” ציין אלן פיינגולד, CTO ומייסד משותף, Plex. “מרגש שתוכן זה יהיה זמין כעת בצורה חלקה ב- Netcast ™ של LG 2011 אפשרות טלוויזיות ושחקני Blu-ray.”

למפתחים של צד שלישי ובעלי תוכן יש את היכולת לפתח תוספים של Plex, אשר לאחר מכן יהיו זמינים לכל משתמשי ה- Plex בכל המכשירים. נכון לעכשיו, ישנם כמעט 200 תוספים הזמינים באמצעות השירות של Plex כולל iTunes, Netflix, CNN, Revision3, YouTube ורבים אחרים. ניתן להוריד את Plex עבור מערכת ההפעלה X בחינם, כאשר גרסת Windows תהיה זמינה בהמשך השנה. למידע נוסף, אנא עיין באתר www.plexapp.com. ”

רוצה יותר? – עקוב אחרינו בטוויטר, כמונו בפייסבוק, או הירשם לעדכון ה- RSS שלנו. אתה יכול אפילו להעביר את סיפורי החדשות האלה באמצעות דואר אלקטרוני, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך כל יום

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *