קישוט משתלה

ובכן, זה רשמי. הגעתי לגיל ההוא כשכל החברים הטובים שלי להוליד תינוקות! למעשה, אני הדוד הגאה ביותר של ילד בן שנתיים וחצי. הוא גם כמו שהתלבטתי אם חנות חומרית הייתה ‘יאקי’ בסוף השבוע. הבטחתי לו שהוא חנויות חומריות הן כל מה שמאוד.

חברי היקרים, קריסטין כמו גם ראיין, סיפקו לידה לאישה תינוקת מקסימה (אנה) ב- 28 ביוני, כמו גם הגמירות המטורפת שלה, הושפעו אותי לגלות אפשרויות משתלות מסוגננות. זה אזור חדש עבורי כמו גם סגנון סגנון שאני מקווה שלא לנסות בבית עדיין! אני אשאיר את זה לחברים שלי.

נתחיל בעריסה. מרכז כל סוג של משתלה, העריסה חשובה אולם אין צורך להעלות על הדעת, לדעתי. אני אוהב את הפשטות הנקייה של עריסת הגוליבר הזו מאיקאה. כמו כן אני אוהב את מחיר 140 $!

מה דעתך לתלות נייד מקסים, בהשראת וינטג ‘מחומרת שיקום על עריסת איקאה שלך? כל כך כיף!

אני חייב להיות כנה, אני לא אוהב את רוב מה שזמין מבחינת פשתן עבור עריסות. בואו נשמור על זה קלאסי, נכון? אתה יכול לקנות שמיכות כמו זה באינטרנט או להכין אחת בעצמך.

משתלה אחרת מסורתית היא ציור הקיר. אם אינך יכול לצייר או לצבוע אחד בעצמך, אתה יכול לגלות את המדבקות המקסימות האלה אצל ילדי Barn Barn. כמו זה.

לחלופין, אם אתה רוצה ללכת למיכאל-פיני-משוגע, אתה עלול לטפט! כמה נפלאות שתי הבחירות הללו למעלה מתיאבאוט?

לבסוף, אפילו תינוקות דרישה אביזרים. מה בדיוק עם שטיח מחובר צמר שהוא רך מתחת לברכיים? זה של דאש ואלברט.

זמן תה מישהו? הזמינו את הדובון שלכם כמו גם שלפו את סין הגדולה – הסט הזה הוא מעשרת אלפים כפרים כמו גם עולה 30 דולר בלבד. אוקיי, אולי ילודים לא שותים תה, עם זאת הם ימלאו יום אחד! כמו גם אחיין שלי הרבה יותר טוב אפילו לא להאמין לקרוא לזה יאקי.

נקודות זכות: 1. עריסה גוליבר, איקאה. וינטג ‘מטוס נייד, חומרת שיקום 3. כמו גם שמיכות נהדרות 4-6. מדבקות קיר, ארן כלי חרס ילדים 7. לילי של העמק, Thibaut8. מפרץ Barnegat, Thibaut9. צמר אדום צמר שטיח מכור, Dash & Albert10. ערכת תה צעצוע קרמיקה, עשרת אלפים כפרים

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *