חגיגות יום השנה ה -20: זכה בקצה ורה מ- VESTERNET בשווי 100 פאונד

כדי לעזור לחגוג את יום השנה ה -20 שלנו יש לנו הר של פרסים גדולים כדי להודות תודה לתמיכה נדיבה מאוד מחברות הבית החכמות המועדפות עלינו. הפעם אנו מחלקים קצה ורה בשווי 100 פאונד באדיבות ווסטרנט!

Vesternet הוקמה בשנת 2008 על ידי מומחה הטכנולוגיה והיזם, דייב בל. לאחר שהתחיל ומכר את העולמות הראשונים של Bluetooth Shop בשנת 2000, הוא ראה את הופעתו של השוק הפוטנציאלי הגדול עוד יותר של אוטומציה ביתית אלחוטית. ווסטרנט גדלה כעת והפכה לחנות הבית החכם העולמית, עם אלפי לקוחות מרוצים ברחבי העולם. תודה ל- Veternet על תמיכתם בקהילה הביתית האוטומטית.

** תחרות סגורה **

מזל טוב למנצח פטריק ליטלס!

ה- Vera Edge הוא שער אינטרנט תואם Z-Wave המוצג לחלוטין המאפשר לך לשמור על מחובר לביתך, לא משנה היכן אתה נמצא. לקבלת סיכוי לזכות בקצה של ורה בשווי 100 פאונד ממש כמו דפי הפייסבוק האוטומטיים וגם דפי הפייסבוק של ווסטנט, ואז לשתף את הפוסט הזה. פשוט כמו זה.

אנו נשמור על התחרות הזו פתוחה עד חצות ב- 14 בפברואר 2016, כך שיהיה לך המון זמן להיכנס, ונודיע אז על הזוכה כאן. מתן זה פתוח לקוראים בבריטניה בלבד והנחיות התחרות הרגילות שלנו חלות. בהצלחה לכולם!

VESTERNET.com: ורה אדג ‘ב- VESTERNET

רוצה יותר? – עקוב אחרינו בטוויטר, כמונו בפייסבוק, או הירשם לעדכון ה- RSS שלנו. אתה יכול אפילו להעביר את סיפורי החדשות האלה באמצעות דואר אלקטרוני, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך בכל יום.

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *