עתיקות באמריקה

ביליתי את החגים בעיר הולדתי ווילינג, מערב וירג’יניה עם משפחתי. אני אוהב ללכת לבית כדי לקנות מהסיבות הבולטות – שלום, יעד! Tar-Zhay מבוטא, של התוכנית-כמו גם לראות אם אני יכול להיתקל בכל סוג של אחד מסוגים מגלים בחנויות האזוריות כמו גם בגלריות.

זה היה יום שאחרי חג המולד במדינה שלא חוגגת את יום האגרוף, כך שהאח שלי ג’קלין כמו שגיליתי את עצמנו בשוגי כדי לקבל את תיקון הקנייה שלנו. Shuggy’s הוא תכשיטי אופנה עתיקים כמו גם חנות אספנית שלא הבנתי אפילו שקיימת עד שג’קלין סיפר לי על זה.

תצטרך להסביר את האיכות הגבוהה של התצלומים הללו; ניסיתי לצלם בהתגנבות כמה זריקות בחנות. מיקום זה היה מלא בכלי זכוכית מקסימים, קנאקקים אקלקטיים, כמו גם תכשיטים וינטג ‘.

ווילינג היה חלק משוק ייצור זכוכית גדול שהחל בראשית שנות ה- 1800, וזו הסיבה שעדיין יש שפע של כלי זכוכית באזור. עשיתי כמה חסכנות אחר כך באותו אחר הצהריים, כמו גם גיליתי כמה אגרטלי חלב מזכוכית חלב מדהימים תמורת עלות כל כך נמוכה שהם כמעט בחינם! אוסף כלי הזכוכית הכחול הזה היה הגילוי האהוב שלי על היום-הצבע כה אינטנסיבי כמו גם המתווה מדהים.

בזמן שקיבעתי על כלי השולחן, ג’קלין בילתה את כל הזמן בגלישה בקולקציית תכשיטי האופנה הבציר. אם אי פעם אתה מתנשא למתנה אחת מהסוג, מדוע לא לגלות צמיד וינטג ‘מקסים? אני די בטוח ש- H&M מוכרת את אותם סגנונות בדיוק בכל מקרה!

הנה עוד צילום אחד של כלי זכוכית ראוי לחג, עם זאת צילמתי את הזריקה הזו מאז יחידת המדפים. אני אוהב ברונזה בימינו. האם זה לא היה עושה בר שתייה מעורב מעולה? הכי טוב להצגת כלי הזכוכית שלך, עם זאת עם הרבה אחסון לבקבוקים, מגשים וכו ‘ עצירה לשוגי כמו גם להציע הצעה לממצא זה.

נקודות זכות: 1-4. קתרין באלה

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *