8 טיפים לקישוט חדר אמבטיה קטנים מג’ואל בריי

בן זוגי כמו גם אני מקוון בדירה קטנה עם חדר שינה אחד שעובד טוב לשני אנשים קדחתניים, עם זאת חדר האמבטיה די קטן. כשעברנו לגור, הוא נצבע אפור בינוני כמו גם היה רצפת אריחי קרמיקה לבנה בונה במיוחד. שדרגנו על משושה שיש על הרצפה, ציירנו את הקירות הלבן המועדף עלי-ענן ענן (OC-25) מאת בנימין מור-כמו גם הוספנו כמה אביזרים חדשים. לפתע, האזור הרגיש טרי כמו גם יותר בסנכרון עם שאר הבית שלנו. כאן יש כמה טיפים שאפשר לחשוב עליהם בעת קישוטים לחדר האמבטיה הקטן שלך.

בתחילה ציירתי את קירות האמבטיה טעות ענקית של זית כהה-טעות ענקית! האזור עבר מהרגשה נקייה כמו גם בהירה עד כהה כמו גם סגורה פנימה. התמודדתי עם זה 24 שעות לפני שציירתי אותו לבן למחרת, כמו גם הכל היה שוב בעולם.

צלם: ג’ואל בריי

אני אוהב את המראה של כיור הכן קרמי לבן, אולם גילוי מיקום לאחסון מוצרי טיפוח יהיה בלתי אפשרי. לסכן על ידי בחירת יהירות כמו זו מאיקאה. יש לו שתי מגירות גדולות לאחסון חכם, אולם גם כן צף מהאדמה, ומייצר אשליה של יותר מקום.

מקור: איקאה

מוצרים: ארון הכיור של Godmorgon/Odensvik, 299 $.

כשמדובר באביזרים, למנוע כל דבר טוב או דקורטיבי. בגב האסלה שלי יש לי מגש כסף – אני שומר אותו מוכתמת מכיוון שאני אוהב את הפטינה – עם מגבות יד למדי של חמאם כמו גם כמה סבונים. כן, זה “מעוצב”, עם זאת, זה גם מעשי בדיוק עם הכמות הנכונה של יפה.

צלם: ג’ואל בריי

מעט חדר אמבטיה זקוק לפתרונות אחסון שהם גם מעשיים וגם מסוגננים, כך שתוכלו לשמור אותם במראה רגיל. סלים אלה מאיקאה מצוינים לכדורי כותנה, ספוגיות או כל סוג של מוצרים מרכילים שאתה רוצה בהישג יד.

מקור: איקאה

מוצרים: Ljusnan Box, 7 $.

אם אין לך את האזור לנתח את תיבת הרקמות שלך, תגרום לו להיראות נהדר. כיסוי קופסת רקמות שיש כמו זו נראית אקסטרווגנטית כמו גם עובדת היטב עם כמעט כל סוג של ערכת צבע.

מקור: אמבט מיטה ומעבר

מוצרים: כיסוי קופסת רקמות שיש של קמארילו, 40 $.

קרא לי מסורתית, עם זאת אני אוהב את המראה של וילון מקלחת חומרי. שלי, בתמונה למעלה, הוא ממערב אלם. אני אוהב שזה בעיקר לבן, אז שומר על האזור רענן כמו גם בהיר עם מעט דפוס כמו גם פרטים בתחתית.

מקור: ווסט אלם

מוצרים: וילון מקלחת גבול פס, 49 $, ווסט אלם.

הוסף אופי לאזור העמל הזה עם כמה יצירות אמנות משמעותיות. חתיכת אלמוגים עם ארגז צללים, שגיליתי בברבדוס, תלויה בחדר האמבטיה שלנו עם כובע קש ששחוק גם ללבוש, אולם לא יכולתי להיפרד ממנו.

צלם: ג’ואל בריי

רציתי להוסיף עוד אופי לאזור ולכן החלפתי את החומרה הקיימת למשיכות פליז ארוכות ומוכתמות. התוצאה הייתה מראה חדש לחלוטין להוצאות של שתי משיכות, כמו גם זה שינוי פשוט אם אי פעם הייתי מתעייף מהם.

צלם: ג’ואל בריי

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *