42% מהתעריף של Guy Rate Gate גישה למין מעל Food & Shelter

סקר שנערך לאחרונה* שהובא על ידי TP-Link, הספק העולמי של Soho וכן מוצרי רשת SMB חשפו את הגשת האינטרנט היעילה לגישה לשורות בין אחד העדיפויות הגדולות ביותר עבור הצרכנים בבריטניה. לדוגמה, גברים שנחשבו למין כמו גם גישה לאינטרנט לגישה להרבה יותר מכריעה ממקלט חם כמו גם אוכל, כאשר 42% כמו גם 36% מהנשאלים בסקר מדורגים את שני ההיבטים הראשונים האלה הגדולים ביותר ברשימת העדיפויות.

כמו כן, הסקר הראה כי בזכות גישה לאינטרנט, למעלה מ- 51% מהאנשים חיזקו את חברויותיהם, בעוד שרבע חושב על כך שזה איפשר להם לחוות תחושת שייכות משופרת. עם זאת, רק 7% מהאנשים שהודו כי חוו שינוי חיובי בחייהם כמו בזכות האינטרנט.

ממצאים אחרים כללו כי במהלך שגרת יום 24 שעות, 50% מהאנשים מקדישים הרבה יותר זמן לאינטרנט מאשר לישון. יתרה מזאת, נראה כי היעדר הגישה לרווח באינטרנט יכול גם לגרום לאנשים לחוות רגשות עזים, שכן 82% מהנשאלים בסקר הצהירו כי חשו גירוי או זעם בכל פעם שהקשר שלהם נכשל.

נתונים אלה מראים בבירור את הנהגים העומדים מאחורי הביקוש המגביר למוצרים שיכולים להציע קישוריות אמינה כמו גם קישוריות יעילה הן בעבודה והן בבית. כדי לספק דרישה זו, TP-Link הציגה מספר מוצרים שונים, כמו TL-WR710 150 מגהביט לשנייה אלחוטי N נתב כיס זעיר, עם 5 מצבי הפעלה, המשתמשת באפשרות מתאימה לחיבורי Wi-Fi קווי או Wi-Fi בבית או בבית בתי מלון.

מוצרי TP-Link חדשים אחרים שמוודאים גישה יציבה כמו גם גישה מהירה לרווח באינטרנט הכוללים את AC1750 הלהקה הכפולה האלחוטית Gigabit Router Archer C7, הראשונה בסדרת נתבים המבוססת על תקני ה- Wi-Fi של הדור הבא. פי שלוש מהירות יותר ממהירות N אלחוטי וכן מתן קצב העברת נתונים אלחוטי משולב של עד 1.75 ג’יגה -סיביות. ה- Archer C7 הוא האפשרות המדהימה לסטרימינג HD חלק, במשחקי האינטרנט כמו גם משימות אינטנסיביות לרוחב הפס.

אריק וואנג, מנהל מדינה ב- TP-Link UK אמר:

“כפי שמראה המחקר האחרון שלנו, בעולם הדיגיטלי ההתקשרות בהווה, קישוריות מהירה כמו גם פשוטה היא אחת הדאגות העיקריות במוחם של אנשים בבריטניה. כספק המוביל ברחבי העולם של מכשירי WLAN, המטרה שלנו היא לא רק לספק מכשירים באיכות גבוהה, אולם להקים מוצרים המאפשרים חיבורי אינטרנט מהירים כמו גם אמין בבית כמו גם במשרד, ומסיימים את הדרישה לקישוריות אפקטיבית המשפיעת על כולם אלמנטים מחיינו. ”

*סקר שנערך על ידי TP-Link ברחבי בריטניה כמו גם אירלנד. גודל מדגם של 3000 אנשים, כולל גברים כמו גם נשים בגילאי 18-55+. הסקר שנערך במהלך פברואר-מרץ 2013.

TP-Link

רוצה יותר? – עקוב אחרינו בטוויטר, כמונו בפייסבוק, או הירשם לעדכון ה- RSS שלנו. אתה יכול אפילו להעביר את סיפורי החדשות האלה באמצעות דוא”ל, ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך בכל יום.

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *