יעד מעצבים: מלון SP34 בקופנהגן, דנמרק

אם יש עיר אחת שמובטחת שתעביר בחזית המלון הבוטיק האלגנטית, זו קופנהגן-והנקודה הזו בת 118 חדרים ברובע הלטיני הישן בעיר היא הדוגמה הטובה ביותר. עם פנים של המעצב והאדריכל הדני מורטן הדגרד, האסתטיקה של Hotel SP34 מסבירת פנים אך מאופקת, עם פלטה ניטרלית ברובה, ריהוט מינימליסטי והנהון להשפעות עיצוב מודרניות של אמצע המאה. לחץ דרך כדי לבדוק את זה.

חלונות ענקיים מציפים את אחד מחדרי “Dobblet Superior” של Hotel SP34 (האפשרויות המפוארות ביותר מבין אפשרויות התנועה הכפולה שלהם) עם אור-ומשתמש בנופים לארכיטקטורה היפה שבחוץ. וילונות תקרה לרצפה מפנה את תשומת הלב לתקרות הגבוהות, אך גם משרת מטרה פונקציונלית, חוסם אור לשקר לא מפריע.

מקור: מלון SP34

סוויטה מרווחת כוללת אזורים מרובים וישיבה שיקית, בהשראת סקנדי. ריהוט עץ מעוצב מתייחס חזותית לעיצובים של אמצע המאה, ואילו לוח אפור בגוון טון מרגיש מרגיע ומודרני כאחד.

מקור: מלון SP34

כרזות בלתי ניתנות להפרדה זו הופכת פינת חדר אחת למקום שיק להירגע, ארוחות מראש או להתעדכן במיילים אם אתה מטייל בשירות. מסגרת הכיסא היא הנהון מגניב לכיסא המתקפל המפורסם של האנס ווגנר, המכונה לעתים קרובות כיסא החבל.

מקור: מלון SP34

אפשרויות התאורה ברחבי המלון מהורהרות וסופר-סטייליות. מתקן דמוי אורב זה מרגיש אורגני, מוסיף חום לפינת אוכל MOD.

מקור: מלון SP34

בחירת תאורה מגניבה נוספת, המנורה המינימליסטית הזו כוללת נורת אדיסון רטרו וקווים מפותלים להפליא. צבעו המורחב קופץ על קירות אפורים מצוברחים וווילונות רכים.

מקור: מלון SP34

אריחים מרובעים עם דיס שחור מרגישים מודרניים וגרפיים. משטח בטון מלוטש, בסיס הברזל שלו וכמה מבטאים נחושת מוסיפים טעם תעשייתי, ואילו אור תליון מעוטף זהב תלוי במרכז, ומשאיל זוהר רשלני לחלל.

מקור: מלון SP34

גווני עץ חמים, עור גוון קרמל וכמה קופצים של תפוזים שרופים מעניקים ללובי ובבר הטרקלין של המלון אווירה נעימה ומסבירת פנים. (טיפ חשוב: תשיג כוס חינם של “יין אדום טוב” מהבר הזה כל יום בין השעה 17:00 ל 6 בערב לחיים!)

מקור: מלון SP34

אמנות טיפוגרפית מוזרה מעטרת קיר אחד של הלובי. כריות עור בסיסיות הופכות ספסלים קופסא לאין שיעור הרבה יותר נוחים, ואילו תאורה מגניבה הרבה יותר מוסיפה תו גלאם.

מקור: מלון SP34

בטרקלין המלון, ישיבה נוחה בצבעים עמוקים קופצים על הקירות הלבנים הפריכים. שפע של אור טבעי מציף את החלל, ומוסיף לתחושה האוורירית והמרחיבה.

מקור: מלון SP34

בבר מוריץ, מסעדת הטאפאס המזדמנת של מלון SP34, קירות אינקי משחקים יפה עם ספסלים עם פנל מגניב, ואילו מקרים של בירה הופכים למבטאים צבעוניים – ופונקציונליים.

מקור: מלון SP34בעבודה בתהליך, “הביסטרו הנורדי” של המלון מרגיש כמו המאחז האירופי של מסעדה ברוקלין טרנדית. נקיפות גוון תכשיטים וכורסאות עור קובעות טון מצוברח ומגניב, ואילו ספרי אמנות ושולחן קפה מאוירים מזמינים מראה שני.

מקור: מלון SP34

בטרקלין הספרייה, גווני עץ חמים נמצאים בכל מקום. מודולרי מובנים מספקים שטח רב לתצוגה; מדפים מסוימים כוללים צמחים שופעים, המפרקים את מרחב העץ מבלי לחוש צורם. גוף תאורה בסיסי אך פיסולי מושך את העין למעלה, ואילו מסגרת המתכת של השולחן מוסיפה אגרוף גרפי.

מקור: מלון SP34

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *