מרחבים מעוררי השראה: המשרד המשותף ביותר לאלגנטית בטורונטו

קח רעיון סגנון מהמראה הבציר האקלקטי של המרחב המשותף הזה לטורונטו.

המזרח החלל נפתח בינואר 2015 כמאמץ משותף בין דרק מרטין – שיש לו חנות בולטת של טורונטו 507 עתיקות – כמו גם אחיו, סם מרטין. “רצינו ש- Co-Op ששילם עניין של עניין לסגנון כמו גם לתרבות, שם מישהו עשוי להפעיל את ההתנהלות היומית שלו בקלות, כמו גם יש את ההזדמנות לעבוד יחד או ליצור אינטראקציה חברתית עם חברים אחרים”, קובע דרק.

האזור שהתקבל נהדר כמו גם נוח, מערבב נגיעות תעשייתיות רזרביות, מבנים עשירים כמו גם גלים עתיקים מרחבי העולם בקלות. שולחנות פרטיים למחצה, חדר ישיבות, אזור מטבח כמו גם אזורי טרקלין מספקים לחברים מרחב לעבוד כמו גם להתרועע, כמו גם הבניין פתוח 24 שעות ביממה, מה שמניע את כולם להתייחס אליו כמו לבית. דרק כמו גם סאם מתכננים להוסיף הרבה חללים מספקים יותר לקבוצות קטנות או סטארט-אפים, כמו גם לאולפן הקלטות במרתף כמו גם לחדר הקולנוע, קייטרינג למוזיקאים, יוצרי קולנוע כמו גם סוגים חדשניים אחרים. “זה תמיד זמזום, אז אנחנו מתרחבים”, קובע דרק. “ברגע שאנחנו ממלאים חלל אחד, אנו ממשיכים אל הבא.”

התבונן בתוך אזור העבודה המשותף לטורונטו האקלקטי הזה, כמו גם לראות את אתר האינטרנט שלהם כדי לגלות על כך שהוא חבר.

בניין המאה היה כאשר מפעל מוצרי ריבה (“מהסוג שהם מכניסים לסופגניות ג’לי”, מתאר את דרק) וכן סטודיו להקלטות שהובן כמפעל JAM. דרק כמו גם סם החזירו את האזור לעצמות התעשייה שלו, כמו גם הוסיפו שכבות של פטינה עם קטעים מ -507 עתיקות, ולקחו מוטיבציה מהלופטים של ניו יורק בתוכנית פתוחה, כמו גם חנויות L.A. נהדרות ללא מאמץ כמו איזבל מארנט, השורה גם כן כחנות עתיקה מיושנת.

לאנקות עור בהתאמה אישית בסגנון מסעדה יש ​​תחושה קלאסית וחיה כמו גם אזור אספקה ​​לעבודה, אכילה כמו גם חברתיות. גביעי ציד אוסטריים עתיקים הם ניגוד כפרי לרצפות הבטון המלוטשות המטרופוליניות, כמו גם למרות שלוח הבינגו לא עובד, זה עדיין טיפ לאזן בין עבודה כמו גם לשחק. מתכת גדולה כמו גם דלתות זכוכית גורמות לאזור פטיו שנפתח בקיץ הקרוב.

דרק הכניס שרפרפים טולדו מפורסמים כדי להשלים את דלפקי השיש המסורתיים כמו גם את רכבת האחורית של אריחי האריחים. הוא גילה את אורות התליון בתחנת סיום בקוויבק שפותחה בשנות החמישים. אינדיקציה לוגו של ניאון נעשתה במיוחד עבור החלל המזרחי כמו גם מוסיף מעט פלאש לחלל המנותק אחרת.

השיש על משטחי אזור המטבח מהדהד על פני השטח של שיש עתיק כמו גם שולחנות ביסטרו ברזל יצוק מאיטליה. למנורות מתקופת שנות ה -60 ליד הנשפים יש ערעור בגיל החלל, כמו גם הכיסאות המעורבים והתאמה משמשים כמושבים נוספים עם כשרון אמצע המאה. תמונות וינטג ‘של נופי עיר מציגות את התפאורה של מרכז העיר טורונטו.

במקום בטון כמו גם שיש, שטח הסמינר משתמש במבנה הרך יותר של העץ. “רצינו שתהיה תחושה של ספרייה ישנה ואפלה”, קובע דרק. היצירה המרכזית היא שולחן קצה חי שנבנה מתוך עץ מנכס המגורים במזרח החלל שהופעל על ידי סערת קרח. גווני זכוכית חלביים על נברשת הענן העכשווית מתוך המנגנון של N.Y.

דרק כמו גם סם חידשו את רצפות העץ המקוריות של הבניין כמו גם קורות כמו גם הותירו אותן במקום. “היינו צריכים להפשיט כמאה שנה של צבע [הקורות]”, קובע דרק. הזכוכית כמו גם מחיצות פלדה כמו גם קירות חדר הישיבות היו מיוצרים בהתאמה אישית בחנות 507 העתיקות, כמו גם לחברים פרטיות מסוימת לעבודה מבלי לגרום לאזור להרגיש סגור.מנורות אדריכל בכל שולחן העבודה מספקות הן תאורת משימות והן מכה בסגנון תעשייתי. כדי לסיים את תחנות העבודה, דרק חטף חבורה של כסאות אימס מקוריים של הרמן מילר מבניין משרדים שנסגר. “הם היו גניבה אמיתית,” הוא אומר.

שטיח סיסל כמו גם שולחן קפה מכוסה קילים (המשמש כעות’מאני) מוסיפים מבנה טבעי כמו גם דפוס גרפי כנגד החלקות ללא שטויות של כסאות טרקלין עור שחור כמו גם ספה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *