אפשרות Living Green Living של QEES לניהול אנרגיה חכמה של Z-Wave

הרבה יותר ‘Z-Wave עוזר לחסוך את סוגי סוג העולם’ כיום עם פלטפורמת ה- Qees SmartGate החדשה והפתוח. זוג החומרה והתוכנה, בשילוב עם מכשירי מדידה, מאפשרים לבעלי בתים לפקח ולשלוט בשימוש באנרגיה שלהם. ה- SmartGate מתואר כ”כל-שער-שער “המחליף את הנתב האלחוטי שלך ומוסיף שער טלפון, ניהול אנרגיה ובקרות בית. עם פלטפורמת התוכנה הפתוחה המשתמשים יכולים גם להגדיר ולשלוט על רשתות בית חכמות שלמות.

הגנה על הסביבה ועל התקציב שלך באמצעות פחות כוח-חברת Zember Elliance Qees פיתחה אפשרות מדידה חכמה שיכולה לנהל ולחסוך אנרגיה במשרדים, מלונות ובתים. האפשרות Green Living מורכבת משלושה רכיבים מכריעים: 1) Qees SmartGate, 2) פלטפורמת תוכנה פתוחה של QEES ו- 3) מכשירי מדידה ובקרה הדדית. בקנייה כדי לאפשר תקשורת אלחוטית בפתרונות לבקרת בית, QEES עושה שימוש בטכנולוגיה כמו התקן האלחוטי המוכח של Z-Wave.

QEES הציגה לאחרונה את האפשרות Green Living To Complific Applave ביריד הסחר של מדידת אירופה/Smart House 2010 בוינה. סדרת המוצרים תהיה זמינה בשוק בתחילת 2011. האפשרות מבוססת על ה- Qees SmartGate, שהוא “All-in-One-gateway” שיכול להחליף את הנתב הסטנדרטי Wi-Fi בהרבה בתים , מכיוון שהוא מאחד נתב נט חזק, חומת אש ושער טלפוני במכשיר אחד. בנוסף, Qees SmartGate מספקת ממשקים לניהול אנרגיה מודרני ופתרונות לבקרת בית. לדוגמה, ניתן לחבר בקלות את השער לרשתות Ethernet, Wi-Fi, Z-Wave ו- Bluetooth, כאשר כל המכשירים (למשל טלפונים ניידים, מסכי מגע וכו ‘) משולבים ליצירת רשת בקרה. משתמשי הקצה מסוגלים אפוא לעשות שימוש בטכנולוגיית אוטומציה ביתית חכמה בקנייה כדי למזער את צריכת האנרגיה בבתים ובמשרדים וכו ‘, כמו גם ליהנות מפונקציות כמו ניהול אנרגיה, הנוחות מוגברת וגם אבטחה.

פלטפורמת התוכנה הפתוחה של Qees היא בדיוק זו. זה מורכב מתוכנת ניהול מקומית ב- SmartGate ותוכנת ניהול מבוססת ענן להתקנות בקנה מידה גדול באמצעות שירותי אנרגיה או טלקוס. צרכנים יכולים להתקין ולהגדיר רשתות בית חכמות שלמות, כולל כל מכשירי הרשת האישיים. זה, למשל, מערכות חימום, מערכות מיזוג אוויר, יחידות תאורה ומערכות בטיחות באופן יעיל באנרגיה. בקנייה כדי לחסוך אנרגיה, המערכת יכולה למשל לכבות מכשירים שאולי נשארו במצב המתנה, אלא אם כן הם מתוכנתים להישאר מונעים כמו המקרר וכו ‘ בדוק את מצב המכשירים מרחוק, למשל באמצעות טלפון נייד, ללא קשר למקום בו המשתמש ממוקם למעשה באותו הרגע.

גם פלטפורמת התוכנה הפתוחה של Qees Smartgate וגם Qees פתוחים ניתנים להפעלה עם מגוון גדול של מוצרי בקרת בית. אפשרות Living ירוקה של Qees יכולה ליצור יחידות בקרה, תצורה ותחזוקה לשימוש יעיל במכשירים אלקטרוניים מקושרים בין בתים או במשרדים ובמלונות וכו ‘.

הפיכת “פרור ירוק” לחסכוני – מוצרי ה- Qees והאפשרויות התקבלו היטב על ידי מבקרים במדידת אירופה/בתים חכמים 2010 יריד הסחר בוינה. רק לפני מספר שנים, אוטומציה משק בית נחשבה כמותרות השמורה לאנשים בעלי עניין מיוחד בטכנולוגיה. כעת, QEES הציבה את עצמה את המטרה לספק פתרונות ביתיים וניהול אנרגיה מפורטים אך חסכוניים. מורטן ברמילד, מנהל מכירות ושיווק ב- QEES, מדגיש את הטענה על ידי החברה: “לכל אחד צריך להיות הזדמנות לעשות שימוש בטכנולוגיות בית חכם. אפשרויות לניהול אנרגיה מציעות פוטנציאל נהדר מבחינת חיסכון באנרגיה למשקי בית פרטיים, מלונות, בתי ספר, משרדים וכו ‘ובכך ליצור אפשרות לאמץ דרך חיים ירוקה ובר קיימא לסביבה – שאנו מכנים חיים ירוקים. ”

www.z-wavealliance.org: www.qees.eu

רוצה יותר? – עקוב אחרינו בטוויטר, כמונו בפייסבוק, או הירשם לעדכון ה- RSS שלנו. אתה יכול אפילו להעביר את סיפורי החדשות האלה באמצעות דוא”ל, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך כל יום

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *