זה מערב קו החוף האוס מאסטרס עיצוב חג המולד טבעי

תנאי מזג האוויר הגשום של ונקובר, כמו גם אורנים מתנשאים השפעה מעצב עסיסי Corinne Washerwood של השיטה לחג המולד. “זה הרבה יותר קל כמו גם ידידותית לסביבה עם עסקאות גדולות של אלמנטים טבעיים”, אומר קורין, שיתוף הבעלים של סגנון עסיסי בוטניקה. שלה 5,600 מרובע רגל מערבית בצד הבית משלב היבטים אורגניים כמו עץ, כמו גם פליז עם רגישות עכשווית. זה האידיאל האידיאלי עבור בית מלחיץ עם ארבעה בני נוער בנוסף בוסטון בול טרייר, צ’סטר, כמו גם חתול סיבירי, קיסקה. “זה מקש נמוך, כמו גם רגוע,” מדינות קורין של הגישה שלהם, ואז מוסיפה, “זה החוף המערבי ביותר”.

כדי לקשור את הבית הקונבנציונאלי למיקום החוף שלה, homeowner Corinene Washerwood סקוור ונקובר לגלות צל ריצוף דומה Driftwood. בוסטון בולון טרייר, צ’סטר, אוהב לברך את האורחים בדלת הכניסה.

מבטאים פליז לשחק קירות לבנים בחדר המגורים הפורמלי, שם ריהוט עכשווי יעיל מקיף את האח הלאה של אדרה דפוס. “הכחול מביא כל כך הרבה חיים לחדר”, מדינות קורין של השטיח הדינמי של ג’אן קאת.

מתכתי חם, מ אביזרי תאורה כלי דקורטיביים, לנקב את הצבע הגדול.

מזדמנים נוגעים כמו עץ ​​בסגנון דלי לעמוד, כמו גם כיסוי burlap לספק את הבית שלה מרגיש מרגיש.

מישור, כמו גם pincones נצנצים מפוזרים ברחבי הבית.

Built-ins סביב אח מחוץ לבית הצעה אזור מסך עבור מוצרים מיוחדים שהושגו במשך השנים. “יש כאן חתיכות רגשיות, כי הם עברו למטה, צמחים כמו גם מתנות אירוע החתונה”, מדינות קורין. מדרגות עץ לא צבועות מוסיפים חום לחדרים הלבנים.

זכוכית מול Uppers באזור המטבח מציעים עסקאות גדולות של אחסון עם זאת לשמור על מראה אוורירי. הבריסעות הוחזרו להשלים את רצפות הסחף.

“תמיד אהבתי את הרעיון של כולם יושבים סביב שולחן בחווה ענק,” מדינות קורין, שסיווג את זה באזור המטבח שלה עם נברשת עכשווית.

לוח ממוסגר באזור המטבח מנוצל עבור תפריטי חג ציור יד, כמו גם הודעות.

שולחן הלשון והחריץ בספריה הופך לאזור גלישת מתנה במהלך החגים. Corinene גילה את הציור וינטאג מעל המדף בחנות אריזונה עתיקה.

בשרניים עם Evergreens הם ידית עכשווית מסורתית חג המולד ירק.

שולחנות צד קטנים בחדר השינה הראשוני להציע אזור עבור יסודות המיטה.

ארונות בסגנון שייקר מסורתי מאזן את התחושה העכשווית של העצמי העיקריסְוִיטָה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *