פלטפורמת MAC לשחרור Savant

Savant, יצרני מערכת האוטומציה הביתית מבוססת Linix, הודיעו על שחרור הפלטפורמה החדשה שלהם MAC. זה מאפשר למפתחים ליצור מערכות בקרה המבוססות על מוצרי אפל, כולל ה- iPhone ו- iPod Touch.

“Savant Systems LLC, עם גישה חזון לבקרה ואוטומציה המדגישה אמינות ופלטפורמה פתוחה ידידותית לתחזוקה, הודיעה על הצגת פלטפורמת האוטומציה והבקרה הביתי הראשונה אי פעם על בסיס Mac OS X Leopard ™. החברה שהביאה לך את שולחן הקפה המהפכני של רוזי טאץ ‘יצרה חבילת בקרת בית תוך שימוש בבקר בשם רוזי וכלי תצורה קנייני בשם RacePoint Blueprint ™. חבילה זו היא חוויית המדיה האולטימטיבית עבור מפתחי אפל שמספקים את ממשק המשתמש הטוב ביותר בכיתה ש- Savant הפך להיות ידוע בתוך קהילת ההתקנה המותאמת אישית של Cedia. “לראשונה, למפתחים יש פלטפורמת בקרה ומדיה המאפשרת להם למכור את היישומים מבוססי Apple שלהם לשוק Cedia דרך חבילת המוצרים של Savant,” אמר נשיא סאנט, ג’ים קרול. ההשתתפות בתוכנית המצוינות ב- AV תאפשר למפתחי אפל של צד שלישי לפעול בצורה חלקה בסביבת המערכת של Savant.

סביבת התכנות הגרפית של Savant, הנקראת RacePoint Blueprint ™, מספקת למפתחי אפל ערוץ אפליקציות לתעשיית Cedia. השילוב הייחודי של Savant של תוכנת תצורה (נמצא בתוך RacePoint Blueprint ™) בשילוב עם מלחין Quartz® Automator מספק למפתחי Apple מערכת אוטומציה ובקרה יוצאת דופן לשווקים אנכיים רבים. למפתחים תהיה היכולת לשלוט ולקיים אינטראקציה עם מכשירים כמו תצוגות פאנלים שטוחות, נגני DVD, מקלטי AV, תיבות מוגדרות, מקרני Apple TV®, תאורה, טיפולי חלונות וציוד אחר שנפרס בדרך כלל בהגדרות מגורים מרובות חדרים כ- כמו גם מתקנים עסקיים והפקות תיאטרליות – מבלי כתיבת שורת קוד אחת. רוזי מספקת שליטה אינטואיטיבית ועשירה בצורה גרפית ויש לה יכולות מולטימדיה אינטראקטיביות מרגשות כמו שילוב ואינטראקציה עם יישומים רבים מבוססי Apple® כולל תוכן מולטימדיה של iTunes® ו- Airtunes ™.

קרול גם אמר, “כעת יכולים למפתחים יישומים שלהם יופעלו בלחיצה פשוטה של ​​כפתור מכל אחת מטכנולוגיות הממשק מבוססות OS X שלנו הכוללות 5, 7, 9 ו- 12 אינץ ‘במגע בקיר ו -13.3 אינץ’ TouchPanel Wireless יחד עם ה- iPhone ™ של Apple ו- iPod® Touch. יישום TouchPanel של Savant מנצל את ממשק המשתמש הייחודי של ה- iPhone ™ ו- iPod® Touch של Apple. ניתן לגשת לאפליקציית היזם באמצעות GUI העשיר של Savant. ניתן לגשת לכל ממשק המשתמש של Savant ב- iPhone ™ ו- iPod® Touch עם יד אחת ”

www.savantsystems.com

רוצה יותר? – עקוב אחרינו בטוויטר, כמונו בפייסבוק, או הירשם לעדכון ה- RSS שלנו. אתה יכול אפילו להעביר את סיפורי החדשות האלה באמצעות דואר אלקטרוני, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך כל יום

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *