פיליפס דינליט מכריז על סוחר המימד הראשון בבריטניה

פיליפס דינליט הודיע ​​על מורבן בע”מ כחבר הראשון בבריטניה בקבוצת ההסמכה וההדרכה של סוחר המימד שלה. Morban מבוסס Lancashire ו- Oxfordshire, הם אינטגרטור מערכות מגורים, העובד עם פיליפס דינליט כבר שלוש שנים, ומספק מערכות אוטומציה ביתית המשלבות מערכות תאורה, אבטחה, AV, סביבתיות ותקשורת/מדיה.

תוכנית הממד של פיליפס Dynalite מספקת הכשרה סטנדרטית, שיפור הגישה לתמיכה טכנית ותמיכה שיווקית חיונית לכל החברות והפרטים המוסמכים.

פיליפס דינליט מברך את סוחר המימד הראשון בבריטניה-ווסטראם, קנט, 6 באוגוסט: לאחר שהשיקה את מסגרת ההסמכה וההדרכה של סוחר המימד החדש שלה מוקדם יותר השנה, פיליפס דינליט שמחה לקבל את חבר הבריטניה הראשונה בקבוצת העילית הזו, לנקשייר ומורבן מבוסס אוקספורדשייר, מבוסס אוקספורדשייר בע”מ משלב מערכות מגורים מומחים, מורבן עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם פיליפס דינליט כבר שלוש שנים כדי לספק פתרונות אוטומציה ביתיים מתקדמים המשלבים מערכות תאורה, אבטחה, AV, סביבתיות ותקשורת/מדיה.

לדברי דייוויד רוז, ראש השיווק במורבן, הגשת בקשה להפוך לחלק מתוכנית הממד היה “ללא מוח”. “זיהינו לפני שנים את פיליפס דינליט כחברה שרצינו לעבוד איתה מקרוב”, אמר. “יש להם גישה אדירה למצויינות טכנית, שירות לקוחות והדרכה, ואנחנו רוצים לעבוד עם אנשים ששואפים לאותם דברים שאנחנו עושים.”

תוכנית הממד של פיליפס Dynalite מספקת הכשרה סטנדרטית, גישה משופרת לתמיכה טכנית ותמיכה שיווקית חיונית לכל החברות ואנשים פרטיים מוסמכים – כולל מתקיני AV, אינטגרטורי מערכות וקבלני חשמל. זה כולל מיומנויות שוטפות בדיקות מיומנות עבור מהנדסי מכירות/תכנון פרויקטים מועמדים, מתכנתים ומתקינים, בתוספת מקום חדש ב”משפחה “של פיליפס דינליט.

“עבורנו תהליך ההסמכה היה די פשוט, מכיוון שכבר קיימנו יחסי ‘קרן’ קרובים”, אמרה רוז. “כאשר נדונה לראשונה תוכנית הממד, זה נראה כמו התקדמות טבעית. כבר עשינו את מרבית ההכשרה הנדרשת, ושמחנו להמשיך להתפתח קשרים קרובים ומנוהלים יותר ויותר במסגרת התוכנית. כתוצאה מכך, מערכת היחסים הטכנית המצוינת שלנו לא השתנתה במהותה – אנחנו פשוט בונים על מה שכבר היה הצלחה שיתופית. ”

הקשר בין מורבן לפיליפס דינליט נולד מתוך החיפוש של מורבן אחר פלטפורמת האינטגרציה האופטימלית לפתרונות האוטומציה הביתית המשולבת לחלוטין של החברה. “חבילת הפיליפס דינליט בנויה לעידן הדיגיטלי,” אמרה רוז. “Dynalite תמיד התמקד בשילוב עם מערכות אחרות, וזו הזווית שאנחנו מגיעים ממנה גם כן. הוכונו מהיום הראשון בגישת התמיכה הטכנית והאימונים המעולה שלהם. הם מקדימים את התחום, ובמובנים רבים, שכתבו מחדש את ספר הכללים לשילוב מערכות מגורים. ”

רוז אמרה כי מורבן כבר קוצר יתרונות ממעמדו כחבר הממד של פיליפס דינלייט, כאשר מספר פרויקטים התייחסו לחברה כתוצאה ישירה. התוכנית גם הופכת את החברה ליותר גלויה למפתחי הבית ומגבשת את מעמדה בשוק.

“גם הלקוח ו/או משתמש הקצה מנצח,” אמר רוז. “עם תוכנית הממד, לא צריך להיות חששות לגבי איכות ההתקנה, מכיוון שהמתקינים מאומנים במלואם. יתר על כן, לכל פרויקט יש מספר וניתן להפנות אותו לפיליפס דינליט לקבלת תמיכה נוספת במידת הצורך. זה מספק פוליסת ביטוח אדירה לבעלי בתים ומפתחים כאחד. ”

www.lighting.philips.com

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *