Crestron מציג מסך מגע חדש של 24 ″ V-Panel

Crestron חשף את הצגתו של מסך המגע החדש של 24 ″ V-Panel המשלב ניווט מסך מגע מלא, גרפיקה בעלת ביצועים גבוהים כמו גם וידאו HD עם קישוריות DigitalMedia 8G, הכל בתצוגה של מסך רחב בגודל 24 אינץ ‘.

“ה- V24-C יכול לאחד את כל המדיה בבית, תיאטרון הרצאות או משרד לממשק HD יחיד עם תוספת של פונקציות ניהול אינטואיטיביות של קרסטרון. V24-C משלב מסכי מגע נפרדים, מסכי טלוויזיה כמו גם מסכי מחשב למסך מגע מרהיב אחד מרהיב.

כאשר הוא מקושר למנוע גרפיקה דיגיטלית Crestron DGE-2, V24-C מאפשר לקבל גישה לכל תוכן המדיה הדיגיטלית, ומאפשר לאדם להזרים במוזיקת ​​האינטרנט כמו גם בסרטונים, לגלוש באינטרנט, לבצע ביאור על המסך בזמן אמת כמו כן, הכל ללא הדרישה למחשב או תצוגה נפרדת.

“עם פנל ה- V החדש ביותר שלנו אתה יכול להציג טלוויזיה, תקליטורי DVD כמו גם וידאו HD, לחפש באינטרנט או להפעיל סמינר וידאו עם המון אזור מסך להפעלת מספר מקורות בו זמנית”, קובע סמנכ”ל מכירות כמו גם פרסום עבור Crestron בינלאומי, רובין ואן מיווון. “חיבור ה- V-Panel למנוע הגרפיקה הדיגיטלית החדשה של Crestron, דרך 8G+ כבלים, מרמז על המגוון הכולל החופשי לחלוטין של מקורות מדיה מסופקים בצורה מושלמת במגע של אייקון דרך טלוויזיה בכבלים יחידה למשלוח מהיר וחלק כמו גם נמוך השפעה פיזית. ”

תמיכה מלאה ב- Crestron HDCP הופכת את ה- V-Panel החדש למסך המגע היחיד המאפשר ראייה אמינה של DVD המוגן על ידי מחשב, Blu-ray, HDTV דיגיטלי, הזרמת וידאו כמו גם מקורות מחשב מולטימדיה.

עם החלקה של האצבע תוכלו לחפש ללא מאמץ עם מוסיקה כמו גם בספריות קולנוע, לגלול עם ערוצי טלוויזיה כמו גם בתחנות רדיו, כמו גם לבחור כל סוג של אפליקציה מועדפת מתפריט אינטואיטיבי של סמלי תלת מימד צבעוניים. מקלדת על המסך כמו גם יכולות עכבר מאפשרות ניהול מוחלט של דפדפן האינטרנט המוטמע כמו גם יישומים אחרים. יציאת USB מובנית מאפשרת חיבור של מקלדת פיזית כמו גם עכבר, ומציעה את הבחירה בפעולת מחשב קונבנציונאלית.

מנוע הגרפיקה DGE-2 (וחיווט מקור AV הקשור) מוסתר בערך 100 מטרים משם במתקן המכשירים העיקריים. ה- V24 כולל קלט DM. הכניסה מאפשרת להעביר את כל האותות דרך כבל CAT5E או DM 8G יחיד מהמתלה לתצוגה. הקישוריות לחוט יחיד, יחד עם העיצוב הדק של V24-C כמו גם עיצוב חלק, יוצרים מתקנים נקיים במיוחד בכל סוג של חדר.

בנוסף לשליטה בתאורה, מערכות מצגת AV, תיאטראות בתים, תרמוסטטים, כמו גם מערכות אחרות, אנשים יכולים להציג חומר מכמה מקורות וידיאו HD כמו נגני DVD/Blu-ray, מחשבים, אינטרנט, ועידות וידיאו, בטיחות ואבטחה מצלמות כמו גם יותר, בכמה חלונות וידאו מלאים בתנועה מלאה על מסך הרחב של V24-C בשפע 24 “.

V24-C, מעוצב עם גמישות, מושלם במגוון רחב של סביבות מגורים כמו גם בתעשייה. בין אם כבקר בית כמו גם מסך טלוויזיה במטבח, ביאור כמו גם מצגת ניהול פאנל לתיאטרון הרצאות באוניברסיטה, או פאנל לניהול וידאו ליישומים עסקיים, V24-C משלב את הביצועים הגדולים ביותר בניהול כמו גם מסך HD באיכות גבוהה זמין.

V24-C מתקדם בטכנולוגיית מסך S-PVA, מספק חוויה מדהימה בהבחנה גבוהה עם צבעים עשירים כמו גם עומק שחור מעולה כמו גם ניגודיות. לתמונה מושלמת מכל סוג של נקודת מבט, זוויות רואים אנכיות עם 178 מעלות, כמו גם זוויות רואים אנכיות יוצרים תמונה גבוהה עקבית באיכות גבוהה ללא הדרישה להיות ישירות מול המסך. Scaler HD המובנה מספק וידאו Sharp Sharp 1080P60 בסגנון המתאים, לא משנה מאיזה מקור מגיע החומר שלך.

V24-C מספק אפשרויות התקנה רב-תכליתיות לכל סוג של הגדרה, בין אם סומק רכוב בקיר, מעמד שולחן או על זרוע מפרנסת. לקבלת מידע נוסף על איך בדיוק תוכלו להביא את חווית המולטימדיה ההגדרה הגבוהה של V24-C לביתכם או לסביבה התעשייתית שלכם. ”

Crestron Ipad Docks: www.crestron.co.uk

רוצה יותר? – אתה צריך לציית אלינו בטוויטר, כמונו בפייסבוק, או להירשם לעדכון ה- RSS שלנו. אתה יכול אפילו לקבל את סיפורי החדשות האלה המסופקים באמצעות דוא”ל, ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך בכל יום.

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *