נראה כי חיישן ה- ZIR010 PIR Motion-סקירה

מאת ג’יימס קלבון-מחוץ לקופסה נראה כי חיישן ה- ZIR010 PIR Motion מיוצר היטב. יש להם תחושה איכותית כלפיהם. בהשוואה ל- MS13 של X10 הם מעט גדולים יותר בכל הממדים.

אני מניח שהמראה טוען טעם אישי אבל אני חושב שהאלה נראים מגניבים. הם נראים מודרניים ונראה שהם משתלבים בסביבתם בזכות הקצוות המעוגלים שלהם. כמו כן שום לוגו בחזית ושום בולטת אווירית הופכת אותם לאטרקטיביים בהרבה ממקביל ה- X10.

הם היכן שבריזה להקים. פשוט הוסף אותם לשלט הראשי ואז העתק אותם ל- Homeseer. לאחר מכן הם מופיעים ברשימת המכשירים ואז תוכלו להגדיר אירועים על סמך הסטטוס שלהם. הם מגיעים עם סוגר נוח המאפשר לך לשנות את הזווית והכיוון של החיישן לאחר הרכבה.

התקנו את אלה כבר כשלושה שבועות והם ביצעו בצורה מבריקה. אני משתמש גם ב- MS13 עם מקלט RF W800. גיליתי עלייה מהירה קטנה ביחס ל- MS13 (כל האורות שלי הם גם גל Z עם 35 מודולים) ובניגוד ל- MS13 הם היו הומסיר בעל מוניטין במאה אחוז לא החמיץ פקודה אחת!

אני אוהב את העובדה שהם שולחים את מצבם רק אם זה ישתנה, לא כל 10 שניות, בדרך זו היא שומרת על פקודות מיותרות מהמערכת.

בסדר כאן מגיעות הנקודות השליליות. החיישנים מסוגלים הרבה יותר פונקציות אך המרחקים עדיין אינם תומכים בכך במלואה. אינך מצליח ליצור אסוציאציות (אם כי Homeseer יכול לעשות זאת). אפשר לקבוע את זמן העיכוב של ללא תנועה. השלט או Homeseer אינם תומכים בתכונה זו. מחוץ לקופסה הם לא ידווחו על תנועה לאחר 5 דקות.

הם כוללים גם מצב אזעקה הכולל גילוי חבלה והודעת מצב סוללה, אני מאמין שאפשר להגדיר זאת רק על ידי שלט שטרם נתמך.

בסביבות 65 ליש”ט הם מעט יקרים, עם זאת הם עובדים טוב מאוד ומשתלבים היטב בסביבתם.

Zwave ZIR010 PIR חיישן תנועה

רוצה יותר? – עקוב אחרינו בטוויטר, כמונו בפייסבוק, או הירשם לעדכון ה- RSS שלנו. אתה יכול אפילו להעביר את סיפורי החדשות האלה באמצעות דוא”ל, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך כל יום

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *