נייר עטיפת חותמת עץ מעץ DIY

החזרת החגים מרמזת לשלוף שוב את נייר העטיפה-או לרכוש עוד לרכישה. השנה, עורכת הסגנון שרה הרטיל בחרה שהיא רוצה מראה הרבה יותר בעבודת יד. עם חותמת חסימת עץ, גליל נייר קראפט, כמה שעות וקצת עזרה מילדיה, היא הכינה נייר עטיפה מקורי משלה. הנה איך:

חומרים וכלים

בלוק עץ קטן

חוט יוטה

גומיות

גליל נייר קראפט

רפידות חותמת ספוג

שלב 1. קבלו גוש עץ קטן או בסיס עמיד אחר לחותמתכם. לאחר מכן, בחר את צבעי הדיו הבוליים שלך. שרה בחרה לבן אדום ועשיר וחגיגי מושלג, אך אתה יכול גם להשתמש באדום וירוק מנוסה ואמינה או להוסיף קצת ניצוץ עם דיו מתכתי. להעברת דיו טובה יותר, בחר כרית בול עם ספוג ספוג דיו ולא בד.

שלב 2. עטוף את גוש העץ בתור יוטה או גומיות, משאיר מעט מקום בין כל גדיל או פס והקפיד לא לחפוף את היוטה או הגומי (אם חלק אחד של הבול מורם מדי, רק החלק הזה יעשה רושם). חוט עושה חותמת עם דפוס רופף יותר; גומייה ייתנו לך קווים נקיים יותר וצבע הרבה יותר מוצק.

שלב 3. הסתיר כמה מטרים של נייר קראפט על שולחן גדול. עובד בערך בקו ישר, חותמת את הנייר. אם לא אכפת לך קצת דהייה, הגש מחדש דיו לאחר כמה בולים. אם אתה רוצה תבנית חזקה יותר, הגש מחדש אחרי כל חותמת. בואו להתייבש למשך 20 עד 30 דקות, ואז לבטל הרבה יותר נייר ולהמשיך להטמיע עד לכוס הגליל. עטפו את המתנות שלכם, קשורים עם סרט גוון תכשיטים וסטאש מתחת לעץ.

נייר קראפט, חוט, רפידות בולים, דה -סרס; סרט, מוקובה; צבע קיר, לבן שמנת (W-D-710), Behr.

קבל הרבה יותר רעיונות לשיפור DIY ושיפור בית במדריך שלנו.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *