החיים ברומא – בריחה ל Sperlonga להכות את החום

כמובן היה דרמה.

PAL שלי מרתה ואני החלטתי לקבל את לעזאזל מתוך דודג כמו זה heatwave הוא אחד הגרועים ביותר על הרשומה. אין סימני הקלה. אני מבין שבוע בערך עם הטמפרטורות האלה. זה, אחרי הכל, יולי ברומא. עם זאת, חודש שלם של שיאים בשנות ה -90 ו 100s נמוך הוא לא דבר טוב.

האם הזכרתי שאין לי מיזוג אוויר? אני לא יכול לשמור על החלונות שלי פתוח בלילה כמו הרחוב הצדדי שלי הוא מלא בסטודנטים איטלקים תיכון מופגטיים, ושיכור אמריקאי חילופי סטודנטים עד עלות השחר.

אני מתעורר בשעה 4:00 בבוקר. כפי שאי אפשר לישון. אחד הלקוחות שלי הוא התחיל פרויקט הבנייה העיקריים השבוע אז אני לא יכול לעבוד מרחוק בהרים או בחוף כמו כמה חברים הציעו.

כל זה אומרים מרתה ואני הייתי מוכן לצאת מכאן בשבת, אבל למרבה הצער, היו לנו תוכניות אחרות.

זה היה אחד מאותם קלאסי רק ברגעים באיטליה. הרכבת היתה בזמן אבל אז נתקע על המסלול רק כמה מטרים הרחק מתחנת טרמיני. היה משהו לא בסדר עם הנוכחי. לא יכולנו לרדת מהרכבת כפי שהיינו על המסלולים. לא היה מקום ללכת בבטחה. הם עבדו ברכבת ומסלולים במשך שעתיים. אכפת לך, הנסיעה ברכבת פונדי היא שעה בערך.

סוף סוף, הרכבת חוזרת לתחנה וזה כאשר כל לעזאזל נשבר. אנשים לא היו מאושרים. אישה אחת יצאה למשטרה. חשבתי שאם היא נמצאת בארצות הברית, הם בטח היו מעוותות אותה, ואז עצרו אותה.

זה מצחיק, כאשר אנחנו על הדברים ברכבת היו רגועים למדי. אמנם היה כמה מלמול, “אמא צ’ה קאצו סטא דיקנדו” (אבל, מה לעזאזל הוא אומר?) כאשר המנצח עבר דרך המכונית שלנו לתת לנו עדכונים, אנשים המשיכו לקרוא או לשוחח עם חברים שלהם במקום להתלונן.

היו להם עוד רכבת מחכה לנו, על מסלול אחר, מיד. עובדי טרניטליה הוציאו בקבוקי מים, שחשבתי שהוא מגע נחמד.

לבסוף, היינו בדרכנו. במקום לחכות לאוטובוס (בשלב זה היינו מורעבים) קפחנו למונית מונית עם כמה נשים אחרות שעברו לפרלונגה. הם היו באותה רכבת כמונו. כשראינו את החוף, הם התחילו למחוא כפיים. המשכנו לפצח כי הנהג היה שיחה סופר אנימציה.

בדרך מוזרה העיתוי הסתדר טוב יותר עבורנו. הגענו בזמן לארוחת צהריים. המסעדה, Scylla, היה בצד הצפוני של המרכז ההיסטורי, ורצינו להיות על החוף הדרומי בצד. לטפס קדימה ואחורה לא היה הגיוני. אז התיישבנו, היה ארוחת צהריים נהדרת, ואחר כך האמיתי את השמש כדי ללכת למעלה ולצד השני.

כולם היו מצמצמים תמונות של סימן זה.

שכחתי הכול על ההתחלה ליום שלנו פעם הגענו.

עדיין חושב על המנה הזאת.

Sperlonga הוא חוף דגל כחול בין רומא לנאפולי.

החל את הטיפוס שלנו בחזרה למרכז ההיסטורי. כתבתי כאן על חורבות של טבריה. זה טיול יום נהדר מרומא.

Aperitivi מהיר בפיאצה הראשית לפני שחזר לרומא. לא רציתי להשאיר את האוויר הצח והרוח המדהים.

שילוט פנטסטי.

הנוף מתחנת האוטובוס.

שתף זאת:
פינטרסט
פייסבוק
טוויטר
טאמבלר

ככה:
כמו טוען …

קָשׁוּר

לפני עשר שנים עברתי לרומא, ItalyPril 4, 2018in “AGD”
החיים ברומא – הפעם אני מוכן ferragostoaueugust 11, 2015in “AGD”
סוף שבוע השראה – נוף מ Positano.march 8, 2013in “איטליה”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *