בניית מוסך או חניון פרגולה

חנייה אוטומטית המכוניות והמשאית שלנו נהיו קצת יותר ציוריות בסוף השבוע עם השלמת פרגולה של Carport שלנו. או, קרגולה (Pergolaport?) אם תרצו.

בשבוע שעבר דיברנו על התלבשות החניון שלנו עם סיוע של כמה תוכניות פרגולה ממגזין Workbench. התוכניות הוציאו מזה חלק גדול מהניחושים, אולם עדיין היו הרבה עבודה בפועל. בסך הכל זה לקח כ -4.5 ימי עבודה (חצי היום ביליתי בבחירת החומרים, עליהם דיברנו כאן) עם זאת אני הולך להרתיח את זה לפוסט בסיסי אחד. אז ממש כאן אנחנו הולכים.

הסרטונים המועדפים עלינו

מה שאתה דרישה להבין הוא שהיו ארבעה חלקים עיקריים לפרויקט הבניין הזה: 1) העמודה, 2) הפלטה, 3) הקורות, כמו גם 4) ה- Lath.

לרוב הפרגולים המחוברים אין את העמוד במשוואה (הם פשוט מתחברים לקירות שליד או מעל דלת מוסך או דלת צרפתית), אולם מכיוון שהחניון שלנו היה רק מאמרים בצד שמאל (ראה למטה) הפרויקט היה להוסיף אחד על האידיאל להוסיף סימטריה כמו גם לייצר מיקום לפרגולה לצרף.

כדי לחבר פרסום לרצפת הבטון שלנו, השתמשנו בבסיס הפרסום הזה שפותח לנסיבות כמו זה. כמו כן, התחלתי לפרוץ את תרגיל הפטיש שלי כדי ליצור חור טייס לעוגן הבטון, שהיה תקופה נהדרת. החזרתי את תרגיל הפטיש כשהתחלתי את הסיפון, עם זאת מעולם לא הסתפקתי בו, ולכן אני אסיר תודה שהייתי בסביבה מכיוון שהייתי צריך את תנועת הפטיש פלוס-פליטה כדי להגיע עם הבטון. ואז פגעתי בעוגן טריז כמו גם הידקתי את האום כדי לשמור עליו במקום.

חיברתי בסיס פרסם מתכת נוסף על התקרה (הפעם רק תוך שימוש בברגים עמידים) כדי להבטיח שנוכל להחליק 4 x 4 ″ לפרסם אידיאל שם כמו גם למסמר אותו למקומו.

מכיוון שפרסום זה אינו מושך במיוחד או ענק מספיק, ניצלנו באותה טכניקה בדיוק כמו שעשינו כשעשינו את עמודי הסיפון שלנו. הם לא הציעו שום סוג של רצון שפורסם מראש בלוחות מספיקים ארוכים, ולכן התחיל לצבוע את שני 1 x 6 ″ כמו גם לוחות 1 x 4 ″ לפני שתלו אותם. ממש כאן אני משתמש באקדח הציפורניים שלנו כדי לחבר את הלוחות במיקום כמו גם לספק לטור מראה שמנמן יותר.

לאחר שעיקרנו את התפרים כמו גם הוספנו קצת צבע מגע, נבדק רשמית ברשימה רשמית. כמו גם אני חייב להוסיף שזה לקח לי את החלק הטוב בהרבה של היום הראשון שלי (עם מדי פעם “להחזיק את זה איתי” כמו גם “לצלם את הצעד הזה” כמו גם “תעזור לי לצבוע בזמן שקלרה מתנמנם” עזרה משרי).

החלק האחר של היום הראשון ביליתי בתחילת העבודה שלי (או “פלטות ברך” אם אני מרגיש רשמי). אלה היו ללא ספק המאתגרים ביותר מבין ארבעת הצעדים, בהתחשב בכך שהיו ארבעה שלב משנה כאשר זה נוגע לבנות כל אחד מהם. במקור באמת קיווינו לרכוש את אלה המיוצרים מראש, עם זאת לא יכולנו לגלות כל סוג של גודל שהיינו צריכים. בסופו של דבר, אני אסיר תודה שעשיתי אותם מכיוון שזה היה הרבה יותר זול.

חלק מהפלטה שראיתי באינטרנט הולכים במחיר של $ 50 – 100 $ לחתיכה, תלוי בגודל. כל אחד מהמכרה היה עשוי מחתיכה אחת בודדת של 12 רגל של 2 x 6 ″ כמו גם כמה ברגים, מה שהפך את שלי בערך 22 $ כל אחד. אז הצעד הראשון היה לחתוך את 2 x 6 ″ שלי לאורכים שהתוכניות שלי קראו. בורגר בדק את עבודתי.

ראשית היה מה שאני מכנה “הבסיס” (החלק שנשען נגד הטור). הם היו די פשוטים. חתכתי כמה חריצים דקורטיביים בתחתית עם מסור המיטר שלי, כמו גם השתמשתי בכמה חתיכות משעממות לחור כדי ליצור כמה מיקומים מכל צד כדי לסבול את הברגים שלי. שוב, התוכנית שלי הוציאה חלק גדול מהסוד ממה לעשות, אולם היא עדיין הייתה קצת מייגעת.

היצירות הבאות בהן התמודדתי היו “הקורות” – החלקים שהיו בולטים מהבסיס בזווית של 90 מעלות. הם היו באמת קלים, שהיה בר מזל מכיוון שנאלצתי להכין ארבעה מהם. ממש הידקתי שניים יחד כשעשיתי את הקיצוץ כדי להבטיח שאהיה בטוח שהקורות שהתחברו יחד לאותו סד בדיוק היו זהות לחלוטין.

עם הדברים הפשוטים מהדרך הפכתי את העניין שלי ל”קשת “. כן, חתך מעוגל אימה. רמז למוזיקה המדהימה. כדי לסמן את הקו המעוגל שלי, הקדשתי כמה ציפורניים רגעיות בעץ בשני הקצוות וגם באמצע/החלק העליון של העקומה שלי. ואז ניצלתי חתיכת עץ גרוטאות דקה (חתיכה קטנה של PVC עובדת) כמו גם כופפת אותה על הציפורניים שלי כדי לייצר צורה מקושתת. זה היה מספיק זמן כדי לסמן את הקו המעוגל בין שתי נקודות הציפורניים שלי.

הבא היה הקושי לחתוך באמת את הקו הזה. בהתחשב בעובדה שאין לי מסור מגילה, הייתי צריך להיות תלוי בפלזל שלי. זה עשה את המשימה בסדר, עם זאת, בהתחשב בכך שלעתים קרובות קשה לשמור על הלהב אנכי לחלוטין, לקשת שלי היו כמה אזורים מנצנצים (לא מסודרים יותר, ככל שיהיה מספיק שזכיתי לראות בהם) אז חילקנו את Hממש מזה כדי לנסות להחליק דברים.

אחרי מלטש אנרגטי הם היו הרבה יותר טוב למראה, כמו גם כמה פריימר ניקינו דברים (הגענו יחד את כל חתיכות הסד שלנו כשכולם נחתכו).

ואז היינו צריכים להרכיב אותם. זו הייתה מערכת קשה של מהדקים, ציפורני אקדח ציפורניים רגעיות, כמו גם איזון על חתיכות עץ גרוטאות כדי לעשות זאת, אז אל תנסה אפילו להבין את התמונה הזו (זה הפוך, אם זה עוזר).

בעיקרון היינו צריכים להשיג את שתי הקורות כמו גם את חתיכת הקשת היחידה מיושרת (ומרוכזת כמו גם ברמה), כמו גם את הברג אותם לבסיס תוך שימוש בכמה ברגי פיגור של 3 “. לקח קצת עדינות לעשות הכל מבלי לחבר משהו עקום במקצת, עם זאת בסופו של דבר עשינו את המשימה.

ואז היינו צריכים לנהוג בכמה ברגים עם שתי קורות (וחלק הקשת שישב ביניהם). זה נראה פשוט מאוד, עם זאת, התהליך לקח לי זמן כמו גם בשאר היום בילה מחדש על מרזב כמו גם גוף תאורה חיצוני. אז בסוף היום השני פיתחנו שני פלטות, עם זאת לא יכולתי להתקשר לטלפון בסך הכל הזה בהתחשב בכך שהם לא נצבעו (זה התרחש למחרת בבוקר) ולא תלויים (מה שסתיים גם למחרת).

תלייתם לקחה גם קצת עדינות, בעיקר מכיוון שאחד מאיתנו נאלץ להחזיק את משקלו בזמן שהשני בדק שהוא ברמה כמו גם מסמר אותו באופן זמני למקומו. אין שיטה ציפורניים בראד יתמכו במשקל זה לאורך זמן, אולם הם שמרו על כל סד במיקום שספיק לנו כדי להכניס בורג פיגור לראש כמו גם בתחתית כל אחד מהם, מה שהאבטח אותו לטווח הארוך.

בשעה שתים עשרה בצהריים ביום השלישי היינו מוכנים לבסוף להמשיך לשלב 3.

שלב 3 היה הקורות. אתה יודע, שני החלקים הארוכים האלה שינוחו על כל אחד מהפלטה. אלה היו עשויים שוב מלוח 2 x 6 ″, כמו גם שוב הם היו זקוקים לחתך מעוגל דקורטיבי (מסומן למטה). עשינו את העקומה בצד שמאל בהתחשב בכך שבצד האידיאלי הם היו מתכוונים לצד הבית.

ברגע שהם נחתכו, הרמנו אותם למיקום כמו גם סימנו את האזור המדויק בו הם נחו על הפלטה.

הסימנים האלה הראו לי היכן היינו צריכים לחתוך חריצים בקורות, כך שהם ישבו חזק על הפלטה. כמו גם בזמן שהשפנו אותם, אנו גם ראשונים כמו גם ציירנו אותם.

בזמן שהצבע התייבש התחלתי בשלב 4, כך שזה לא היה עד למחרת בבוקר שנוכל באמת להניף אותם במקום. באשר בדיוק לאופן שבו דפקנו אותם למקומם, בדרך כלל קידחנו חור טייס ארוך עם החלק העליון של כל ג’ויסט, כמו גם השתמשנו במקדחה ארוכה כדי לדפוק אידיאל עם החלק העליון של הקויסט כמו גם לקורה של הסד שמתחת.

השלב האחרון היה המלה, או הרצועות הקטנות המייצרות את המעקה מעבר לראש. בהתחשב בכך שאנחנו הולכים לצבוע את שלנו, לא יכולתי לנצל את הלחץ שנחתך מראש שטופלו ב -2 x 2 ″ חלקים שהם מציעים מראש עבור מעקות סיפון (הם מציינים את הלחץ המטופל יש לאפשר “להתייבש” למספר שבועות לפני שצייר או צבע לוכד את רטיבות הטיפול בו – כמו גם רצינו לצייר דברים אידיאליים). אז קיבלנו לוחות שגרתיים 2 x 2 ″ שאורכו 8 מטרים כמו גם חתכנו אותם בבית. זה בסופו של דבר היה זול משמעותית, אולם היינו צריכים 50 מהם (כולל כמה תוספות בדיוק במקרה), כך שגם חיתוך כמו גם מלטש אותם לקח לי שעתיים נהדרות. זה לא היה כיף בדיוק, עם זאת זה היה נהדר כמו גם חסר מחשבה. ואז הגיע פריימינג כמו גם ציור הכל. הָהֵן. חתיכות.

היינו צריכים לכסות את כל ארבעת הצדדים שבהם בהתחשב בעובדה שכולם ייראו, אז תגיד בזכות הטוב שהצבע היה בעל הגנה רבה כמו גם שהוא לקח רק מעיל אחד (זה שנשאר הצבע החיצוני של בנג’מין מור מהבעלים הקודמים). כאשר כל מה שהיה יבש, אנו עשויים להתחיל להכניס את ה- LATH למיקום על גבי הקורות.

זו הייתה הנקודה ששנינו התחלנו להסתבך מכיוון שהפרגולה ממש התחילה להיראות כמו פרגולה. אה, כמו גם חותכים כמה “מרווחים” גדולים בגודל 3 אינץ ‘מעץ גרוטאות כדי לסייע לנו לשמור על החללים שלנו גם, כך שנוכל לדפוק אותם למיקום במהירות האפשרית (ראו את שני הלוחות הארוכים יותר שלא צבועים בתמונה למטה?) ו

בסוף היום הרביעי, שלב רביעי נעשה 100%.

ועם זה, אנו עשויים לחזור אחורה כמו גם ליהנות מהחזרות המפוארות שלנו. איך בדיוק אתה עושה?

שנינו משוגעים שמחים בדיוק איך זה התברר. היינו חרדים (ובכן, הייתי עצבני) מכיוון שזה לא היה האזור המסורתי ביותר לפרגולה – עם זאת זה באמת שדרוג משמעותי. באופן בלתי צפוי לאזור חניה אוטומטי שנקבע בסוף הבית שלנו יש אופי כלשהו. זה באמת הפך שני אנשים נגד נוספים (זכור שאנחנו למעשה לא הסתכלו על הבית הזה רק מכיוון שהיה לו כזה) לחובבי חניון. ובכן, אוהבי קרגולה.

למרות היותו קצת מייגע, אף אחד מהעבודה לא היה באמת כל כך שובר אחורי. כמו גם את עלות DIY לא ניתן לנצח – במיוחד כאשר wE שמע כי מוצעות ערכות פרגולה מחוברות בהתאמה אישית ליותר מ- 2K! הנה המקום בו נפרצו שלנו:

השכרת משאיות (כדי להשיג חומרים הביתה): 19 $

עצים: 112 $

בסיסי פוסט: 23 $

אגוזים, ברגים וברגים: 46 $

חומרים לחידוש מחדש של מרזב ואור: 14 $

צבע ופריימר: כבר בבעלות

סה”כ: 214 דולר

אה, כמו שיש לך חניון שכבר יש לו שני עמודים (או מוסך עם קירות חיצוניים כדי לנוח את הפלטה) כמו גם אתה מקבל את הפלטה במקום לבנות אותם זה יהיה בערך 50% הרבה יותר קל (ועליו לחתוך בערך יומיים של עבודה). אז זו בחירה מדהימה עבור כל מי שרוצה לחתוך מייד ארבעה צעדים לשניים.

אני מרגיש שהפרגולה החדשה מספקת לביתנו קצת “מוזר” (אם זו מילה). אנו אוהבים במיוחד איך זה ממסגר את הנוף של הרחוב שלנו, שפורח כרגע כמו משוגע. כך או כך, זה בהחלט מוסיף מימד נהדר לחווה השטוחה שלנו.

אז כן, בין זה כמו גם עמודי הסיפון הבוררים שלנו, אנחנו נופלים שוב עם חזית הבית שלנו מסביב. כמו כן, האם אתה יכול פשוט לדמיין כמה גפנים פורחות שגדלו את המאמרים האלה כמו גם בחלק העליון של הפרגולה? מקסים קדוש, באטמן.

מה יש בתוכנית החיצונית שלך בימינו?

מאמרים נוספים מאהבת הבית הצעירה

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *