איך סוחר בוונקובר הפך את השכירות שלו לסגת שלווה

דירתו של ג’ונתון ליצ’פילד, בשכונת גסטונו של ונקובר נמצאת במרחק של 25 דקות הליכה מהחנות לחיים, ליצ’פילד. הסוחר מוקדש לייצור אזור דמוי מקלט עם תפאורה חילוף, עם זאת לא טעות הטכניקה הערוכה שלו מינימלי. “אנשים מנצלים את המילה הזאת כדי להסביר את הסגנון שלי, אבל אני מאמין שהמינימליזם הוא גם שטרק,” הוא אומר. “אני אוהב מבנה כמו גם חום חזותי. תסתכל בתוך קונדו השכרת במרכז העיר שלו עבור מחלקה מאסטר בהון שכבות.

מרחב המחיה יש לודג ‘עכשווי Vibe, showcasing בזהירות שנבחרו בקפידה כי תערובת דנית, כמו גם אסתטיקה יפנית. הוא ריוף את הספה מוגדנסן עם רגליים רוזוודות בחנות וינטאג ‘. “הם לא הבינו מה היו להם!” הוא קובע את הציון שלו. ביזון עתיק יוצר חום כאשר שכבת על שטיח יוטה מרגיע. כמו גם ג’ונתון אוהב כי קיר לבנים טלאים מספרת את סיפורו של הבניין: “זה מדבר עם השפעת wabi-sabi – של דברים לא תמיד להיות מושלם כל כך.”

ג’ונתון מנצל מדפים פתוחים להחזיק צלחות נוספות, כוסות יין, כמו גם חפצים המשפיעים עליו. “הסגנון הוא אישי עמוק”, הוא אומר. “זה בדיוק מה שמרגיש נכון”.

“אני לא יכול להיות באזור שמרגיש עמוס; זה משפיע על מצב הרוח שלי, כמו גם את הפרודוקטיביות, “אומר ג’ונתון. מוצרים יבשים נשמרים בדנה של קונדו (לא מוצג), אשר הוא הפך למזווה, כמו גם ארון.

“אחסון שימושי גורם לחיי להרגיש הרבה יותר בנוח”, קובע ג’ונתון.

במטבח הגללי שלו, שולחן מרתה חזק מכפיל כמו משטח האוכל, כמו גם שולחן.

חוסר השלמות של מצעי מיטה פשתן מתאים לאסתטיקה של ג’ונתון. תמונה בשחור-לבן של אותו עם אחיו המאוחר נשענת על הקיר לאפקט בלתי צפוי, הניתן. “אחי היה השפעה שטופת שמש כזאת”, הוא אומר. “אני אוהב להתעורר כמו האנרגיה הזאת”.

בסיס שולחן ישן, כמו גם מרתה חזק שרף העליון מייצרת nightstand ייחודי. גובהו מתאים למיטה נמוכה.

רצפות קונקרטיות, כמו גם אריחי פסיפס אפורים לתת ספא ​​כמו תחושה לשירותים, אשר כולל אמבטיה, כמו גם מקלחת נפרדת. ג’ונתן לבשה את החלל עם מצעים בסיסיים, כמו גם מוצרי טואלטיקה מהחנות שלו, ליצ’פילד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *