עגלת בר DIY

בר מצויד היטב הוא חובה לבדרנים מושבעים. על ידי התאמה בין בקבוקים כמו גם כלי זכוכית במקום קומפקטי אחד, קאדי זה בעצמך מושלם לאזור קטן של תחנת שתייה שנייה. כמו כן, זה גם משתלם לעשות, במיוחד אם כבר יש לך טבלת צד שעשויה לנצל את הקריצה. כשנגמרה שעת שתייה מעורבת, פשוט גלגל אותה מהשיטה עד שהיא מוכנה להשתמש שוב.

חומרים כמו גם כלים

שולחן צדדי

4 גלגלים

גיליון פקק

5 ′ של שרשרת כדורי פליז

8 ווים עיניים

צור קשר עם מלט

שלב 1: בחר מעט שולחן עץ

ניצלתי שולחן צד ישן, שבחרתי לאסתטיקה המדהימה שלו. כמו כן, אני כמו שיש בו מדף שני, שניתן להשתמש בו לאחסון משקפי יין כמו גם קריסטל. אם אין לך כבר שולחן לשימוש, קנה סביב שוקי פשפשים כמו גם חנויות עתיקות. כשבחרת טבלה, מקדחים חורים בבסיס כל רגל כמו גם בורג גלגלים.

שלב 2: לכסות את השולחן עם פקק

חותכים חתיכת פקק 2 ″ קטנה יותר משטח השולחן. הפקק יגן על פני השטח כמו גם לסייע במניעת תנועה של הבקבוקים. אם השולחן שלך עגול, השתמש במתחם כדי לצייר מעגל על ​​גיליון הפקק, ואז חתוך אותו תוך שימוש בסכין שירות. דבק את הפקק לשולחן השולחן עם יצירת קשר עם מלט.

שלב 3: הוסף מעקה

מעקה שרשרת דקורטיבי מספק לעגלה מראה מלוטש. בחרתי ברשת כדורי פליז, שנמכרת ברוב חנויות החומרה, כמו גם ווים בצורת יהלום כדי לייצר עניין גיאומטרי. בעזרת עיפרון, סמן שמונה נקודות מרוחקות באופן שווה סביב היקף השולחן בערך 1 ″ מהקצה. מקדחים חורים בכל נקודה כמו גם בורג את ווים העיניים. חותכים את השרשרת לגודל עם צבת, לולאו אותה עם הווים כמו גם קרוב עם האבזם הקבוע שלה.

ווים עיניים mjölk; גלגלים, כלים של עמק לי, משקפי יין, דלי קרח, אנגוס וחברה; שטיח, אלטה; פקקים, סינתיה פינלי עתיקות; צבע קיר, קלקה ידידותי לסביבה (34), פארו וכדור.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *