אוטומציה ביתית של Zigbee גרסה 1.2 קונבנציונאלית מאושרת

ברית Zigbee זה עתה אישררה V1.2 של זיגבי, יחסי ציבור מלאים עוקבים אחרי …

ברית זיגבי, מערכת אקולוגית עולמית של ארגונים שיוצרים פתרונות אלחוטיים לשימוש ביישומי ניהול אנרגיה, מסחריים וצרכנים, הודיעה היום כי עדכון לאוטומציה של Zigbee Home Automation וזמין כעת לפיתוח מוצרים. הגרסה החדשה ניתנת להפעלה מלאה עם הגרסאות הקודמות של התקן.

אוטומציה ביתית של זיגבי היא התעשייה המובילה את העזרה המקובלת ביצירת בתים חכמים יותר המשפרים את הנוחות, הנוחות, האבטחה וניהול האנרגיה עבור הצרכן. אוטומציה ביתית Zigbee 1.2 מוסיפה כמה תכונות חדשות חשובות המשפרות את חיי הסוללה של חיישני אבטחה ליותר משבע שנים, מתקנת זיווג של מכשירים ומפשטים התקנה ותחזוקה לצרכנים ומתקינים בהתאמה אישית כאחד. לתכונות אלה יש השפעה משמעותית על עלויות התפעול והמכשירים על חברות השירות ואיכות השירות לצרכנים.

אוטומציה ביתית של Zigbee 1.2 כוללת שיפורים לפונקציות במכשירים כמו מנעולי דלת ותמיכה במכשירים נוספים כולל מכשירים חכמים ומכשירי מדידה חשמליים. הקונבנציונאלי משלב תכונות חדשות הנובעות משיתוף פעולה עם יוזמת Energy@Home, שותף לשיתוף פעולה איטלקי וזיגבי, אשר יועיל לצרכנים על ידי שילוב מכשירים חדשים והעלאת המודעות לצרכן לשימוש באנרגיה מבלי להתחבר בהכרח לתועלת חשמלית.

“Zigbee Home Automation 1.2 הוא צעד גדול קדימה ביצירת פלטפורמת בקרת בית אלחוטי פתוחה וניתנת להפעלה מלאה,” אמר טד גראוך, סגן נשיא, ציוד הנחת וידאו, טכנולוגיה ומוצר, Comcast Cable. “עבור מפעילי שירות וחברות CE, Zigbee Home Automation 1.2 תספק טכנולוגיה קונבנציונאלית המסלקת חלק גדול מהמורכבות מתכנון ופריסת שירותי בית מתקדמים ומפחיתה את כמות האנרגיה שהם צורכים.”

בקנה אחד עם התרגול והמחויבות של זיגבי לאוטומציה האיכותית ביותר, Zigbee Automation 1.2 עבר בדיקות קפדניות, ו -19 מוצרים כבר השיגו מצב יחידת זהב למטרות בדיקות והסמכה של ציות.

“אוטומציה ביתית של זיגבי היא כבר האלחוטית החזקה ביותר, המוניטין והניתן להרחבה, קונבנציונאלית בבית והטכנולוגיה שבחרת עבור נותני שירותים, מתקינים וקמעונאים מובילים בעולם”, אמר טובין ג’יי. ריצ’רדסון, יו”ר ומנכ”ל ברית זיגבי. “אוטומציה ביתית של זיגבי 1.2 מחזקת עוד יותר עמדה זו וחשוב מכך מספקת קונבנציונאלי שיכול להפוך כל בית לסביבה חכמה יותר, בטוחה ויעילה יותר לאנרגיה עבור צרכנים ומשפחות.”

www.zigbee.org

רוצה יותר? – עקוב אחרינו בטוויטר, כמונו בפייסבוק, או הירשם לעדכון ה- RSS שלנו. אתה יכול אפילו להעביר את סיפורי החדשות האלה באמצעות דואר אלקטרוני, היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך בכל יום.

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *