שטיחים מזרחיים

כמו כל עורך אחר במשרדנו, אני מרגיש את האהבה לשטיחים מזרחיים. בטח שמתם לב שהם צצים בצילומי הצילומים והסיפורים שלנו במספר הגיליונות האחרונים. שיכולים לעמוד בפני הצבעים הרכים ותבנית הנוי של שטיח טורקי או פרסי – אפילו טוב יותר כשהם דהויים מעט וחוטים!

בדיוק רכשתי את שטיח הבציר הראשון שלי, מגלריית האקראפט הפנטסטית במונטריאול ואני נרגש. את השטיח הובא על ידי סטייסי סמית’רס לסיפור יוני פנטסטי שהפיק. למרבה המזל אני יושב לידה וזוכה לראות את כל הדברים הטובים שעוברים!

אני אוהב את הדרך בה מעצבים שכיחים את השטיחים האלה על סיסל או משתמשים ביותר מאחד באותו מרחב, ואני במיוחד אוהב שאנחנו רואים אותם בחדרים לא צפויים כמו חדר האמבטיה או המטבח.

הדילמה שלי: איפה לשים את שלי? (אנא סלח לתמונות המוארות בצורה גרועה של הרגע האחרון שצילמתי בשעה 7 בערב).

לאחרונה עדכנתי את האולם הקדמי שלי עם צבע טרי, רץ מדרגות חדש, דלת שחורה ודלת כחולה צהבה.

נגיעות אמנות, תאורה וגימור עדיין עומדות לבוא. האם זה המקום להניח את השטיח המקסים? יש לזה השפעה גדולה ברגע שאתה עובר דרך הדלת, מרגיש מתחת לרגליים ועובד טוב עם רץ סיסל. זה מרגיש מיוחד ודקורטיבי.

או, האם זה שייך למטבח? כפי שאתה יכול לראות, זה מתאים באופן מושלם לבטן במטבח שלי. אני אוהב את האופן בו הוא מביא צבע וזוי למרחב התועלתני. זה נחמד כשעובדים על הכיריים או הכיור כדי שיהיה משהו מתחת לרגליים רכות. אבל מה קורה כאשר רוטב עגבניות או יין אדום נשפכים עליו? האם זה משנה? השטיח כבר שחוק ואהוב!

שקול אם אתה רוצה. אולי התשובה היא לקנות שניים!

נקודות זכות: 1-5. הילארי סמית ‘

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *