קישוט בהשראת פלמנט

אם לא שמעת על סגנון פלמנט עד עכשיו, אתה בטח חי תחת סלע מעוצב.

במעגלי הבית והבית, המראה הבלגי של צבע אפור כמו גם עץ מולבן השפיע מאוד במהלך השנים האחרונות. האמינו על תערוכת בית החולים הנסיכה מרגרט 2009 (וחפשו את המגזין המתפשט בגיליון אפריל 2010, בדוכני העיתונים ב -15 במרץ!).

המראה מגיע אלינו דרך החנות/המותג הבינלאומי המובנים הבינלאומיים בשם Flamant, שבסיסה בבלגיה. (אתה זוכר שלינדה ריבס רק לאחרונה חיבר טור שמכיל את מעלותיהם.

המטבחים שלהם לא חולמניים?

אני לא מבין אותך, עם זאת אני לא מתכנן לעבור לבלגיה כל סוג של זמן בקרוב. אז אני חייב להשיג את הפלמנט שלי ממש כאן כמו גם בזול! בואו נקרא לזה פלמנט חסכוני. כמו גם כאן עם המוצרים הם ארגז וחבית!

אני אוהב את השולחן הזה! זה נקרא שולחן אזור המטבח הצרפתי כמו גם הצעות תמורת 1,599 דולר. אתה יכול להתקשר לטלפון לזה שולחן אזור המטבח הבלגי שלך אם תרצה. אני גם כמו שאר המבטאים הגדולים בסגנון צרפתי מארגז!

אתה לא אוהב את המגש הארטסיה הזה תמורת 37 דולר? זה נראה פנטסטי רוכן על הקיר באזור המטבח של ארגז וחבית מעל, כמו גם הרטן הארוג היטב מזכיר לי את סלי הפלמנט האותנטיים המשמשים במטבח של בית החולים הנסיכה מרגרט.

קערות המרק הרגליים הללו הן רק 5 $! טרס שיק !! מרק בצל צרפתי, מישהו?

כיסא בית הקפה הזול האהוב עלי שוב (סלח לחזרה!): כיסא הצד של וינה, 149 דולר. זה גם מוצע בלבן!

לאהוב את הגוון השמש של התנור ההולנדי של מריו בטאלי פולנטה עבור ארגז וחבית, 110 דולר, גם כן. צהוב כמו גם אפור הוא משולב כל כך חם כרגע, כמו גם סגנון פלמנט הוא כל אפור. אני אוהב בדיוק איך באזור המטבח של ארגז וחבית הם ציירו את המחצית התחתונה של הקירות באפור. זה טיפול כל כך פשוט ללא שום חיתוך – כמו גם כל כך צרפתית! Crate & Barrel יש שני מיקומים קנדיים, טורונטו כמו גם קלגרי.

בתאבון!

לעוד קישוט צרפתי בהשראת מדינה, צפה בגלריית התמונות המוקצמת את ארצנו.

נקודות זכות: 1. Flamant2. Flamant3. שולחן אזור מטבח צרפתי, ארגז וחבית. מגש ארטסיה, ארגז וחבית. קערות מרק, ארגז וחבית. כיסא צדדי וינה, ארגז וחבית 7. מריו בטאלי תנור הולנדי, ארגז וחבית

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *