תסכולי תאימות בקר Z-Wave גדלים כ- Vene Vene

בינואר 2016 הפוסט שלנו אומר שלום, Z Wave Boodbye נראה היה אקורד עם הקוראים. כתבנו…

… למרות ש- Z-Wave הוא ‘סטנדרט’ יש נושא הולך וגובר שצריך לטפל בו. בכל פעם שמושק מכשיר חדש אתה צריך לשאול את עצמך-האם זה נתמך במערך ה- Z-Wave שלי?

ובכן, עכשיו אחד הקמעונאים הגדולים בבריטניה החכמים בבריטניה החל להביע גם את התסכול שלהם. הנה המסקנה מהסיבוב האחרון שלהם של מכשירי ה- Z-Wave החדשים שלהם …

למען האמת, אנו ממש מאוכזבים מאיך שיצרני המכשירים והבקר לא מצליחים לעבוד יחד כדי להבטיח שהמכשירים שלהם יעבדו בצורה מושלמת מחוץ לקופסה בבקרים הנפוצים ביותר!

זה לא מצב חדש בשום אמצעי, זה היה זה שנים ואנחנו מוצאים את עצמנו שואלים את אותה שאלה שוב ושוב – כמה מכשירים הם מצפים למכור אם הם לא עובדים באף אחד מהבקרים ? לא משנה jot אחד אם המכשיר “תואם מבחינה טכנית” אם הוא לא עובד!

נראה לנו מטורפת לחלוטין שמצב זה ממשיך להתרחש, זה לא כאילו המכשירים האלה חולמים בערב שישי ומגלה את המפעל ביום שני בבוקר כדי לפגוע במדפי הקמעונאים למחרת! בדרך כלל נדרשים למכשירים כאלה חודשים וחודשים, מדוע לא לעבוד עם יצרן הבקר במהלך אותה תקופה כדי להבטיח שהמכשירים יעבדו בצורה מושלמת ברגע שהם יוצאים למכירה?

למרבה הצער נראה שמתעלמים מהתחינות הקבועות שלנו וכי נצטרך לדפוק יחד עם האופן בו הדברים הם לעתיד הנראה לעין

עכשיו, זה דבר אחד של בית אוטומטי לבקר את המצב, אין לנו עור במשחק.

אבל כשחברה כמו ווסטרנט, שפרנסתה תלויה במכירת גל Z, מתחילה להראות את התסכול שלהם בפומבי ככה, אז בטח שזה סימן די חזק שמשהו לא בסדר.

Z-Wave הפך להיות עוד מערכת בית חכם מתסכל, מלא בסיבוכים תאימות לבעלי בתים.

אז Z-Wave, איך אתה מתכוון לתקן את זה, ומהיר?

[עדכון-קרא כאן את התשובה של Z-Wave]

בלוג VESTERNET: Z-waveAlliance.org

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *