הערכת מקלדת אלחוטית של RII מיני

הגשה מאת: מרטין האוול-השתמשתי במקלדת אלחוטית בגודל מלא של מיקרוסופט כמו גם עכבר לניהול מחשב המדיה המחובר לטלוויזיה שלנו, עם זאת זה דבר ענק שוכב על שולחן הקפה כמו גם העכבר זקוק למשטח שטוח כדי לעבוד כראוי. אז הלכתי לחפש משהו קטן יותר.

הייתי צריך משהו שמעט מספיק כדי להיות בולט, כמו גם מפותח ב- Mousepad. כמו כן, זה היה צריך להיות מספיק עצום כדי שיהיו כפתורים בגודל מתאים כדי להתמודד עם אצבעותיי המדהימות. גלישה ב- eBay יצרו טונות של להיטים, אולם רובם היו מעט מאוד בעלי מפתחות בגודל מעשי, או שהיו יקרים באותה מידה.

סיימתי עם ה- RII Mini, שהוזכר בעבר ברשימת האוטומציה של הבית. קניתי אותו ממוכר בסין בסביבות 30 ליש”ט, כמו גם הוא סופק כעשרה ימים לאחר מכן למרות הכאוס של חג המולד כמו גם השלג. ישנם מבצעים נהדרים של אנשים שמוכרים את אותה המערכת בדיוק עלויות עד 60 פאונד, פשוט בחרתי את הזול ביותר. נגיעה מסודרת, המעטפה המרופדת בה היא נכנסה מודפסת מראש עם תווית מכס המסבירה אותה כ’אביזר אלקטרוניקה למתנה ‘בשווי של 10 $.

אחרי מספר ימי שימוש, זה מה שאני מאמין בזה – המערכת זמינה בתיבת קרטון מוצקה, כמו גם בדיוק מה שהיה לי בראש – ברוחב 150 מ”מ אורך x 60 מ”מ – כמו גם הקטע המהותי עבורי הוא הסודות שהם בסביבות 9 מ”מ מרובעים. גם ה- Mousepad הוא גודל שימושי, בסביבות 32 מ”מ ריבוע. הוא נשלח עם הדונגל האלחוטי כמו גם כבל Y, רגל אחת עם תקע הטעינה של USB כמו גם השנייה עם שקע USB מסוג A בסיסי. יש גם חוברת כיוון קטן, שבין היתר מייעץ לך לא להשתמש במערכת בזמן נהיגה או בתחנת דלק.

הדונגל האלחוטי הכלול הוא הקטן ביותר שראיתי אי פעם, רק שבריר גדול יותר מאשר תקע ה- USB שהוא מחיה/פנימה, כמו גם מגיע לחריץ בצד המקלדת. אין צורך בתצורה, פשוט חיברתי את הדונגל ליציאת ה- USB, שיניתי את המקלדת כמו גם משם שהיא הלכה. זה מצהיר שיש לו מגוון אלחוטי של 10 מטרים, בהחלט עבד מצוי דונגל אלחוטי מוסתר בערמומיות תחת הספה.

זוהי חתיכת ערכה עשויה היטב, מוצקה עם גימור באיכות גבוהה נהדרת. לסודות קליק חיובי נחמד, כמו גם ה- Mousepad עובד היטב למרות גודלו הקטן. הסודות הם עם תאורה אחורית כאשר הם בשימוש, עם פונקציית שינה אוטומטית כדי לחסוך את הסוללות. כמו כן יש לו מצביע לייזר שפותח פנימה. אפשר להפוך את הפונקציות סביב 90 מעלות כדי להבטיח שניתן להשתמש במערכת בסביבה אנכית עם העכבר בחלקו העליון – ניסיתי את זה כמו גם לא אהבתי את זה, עם זאת, אם היית משתמש בזה למצגות (באמצעות המצביע) זה עשוי להיות טוב יותר.

ישנם אורות שמראים קישוריות אלחוטית, מצב סוללה, שלט טעינה של סוללה כמו גם נעילת CAPS. אם הוא לא יכול לגלות חיבור אלחוטי, המקלדת מסרבת להפעיל. סוללת הפנים נטענת מכבל USB המסופק

המועמד לא מעט מאוד כדי להשתמש בו כמו המשימה בגודל בסיסי במחשב נייד, כמו גם כפתורי העכבר השמאלי/ימין קרובים זה לזה כדי לנצל אותם כמו שבדרך כלל הייתי עם האגודל שלי. עם זאת, אחרי כמה דקות של שימוש קיבלתי את זה כמו גם זה עובד מצוין – קחו בחשבון שזה מיועד לשימוש מדי פעם לגלישה באינטרנט כמו גם לנגינת מדיה בטלוויזיה, כמו גם הגודל הקטן זה בסדר לזה.

בסך הכל זה הוצא 30 פאונד היטב – זה מוצר עשוי היטב, כמו גם זה בדיוק מה שרציתי. מרוצה, תודה לסנטה.

מקלדת RII מיני באמזון: מקלדת RII Mini ב- eBay

רוצה יותר? – עקוב אחרינו בטוויטר, כמונו בפייסבוק, או הירשם לעדכון ה- RSS שלנו. אתה יכול אפילו להעביר את סיפורי החדשות האלה באמצעות דואר אלקטרוני, ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך בכל יום

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *