הוספת אזור שירותים לאודיו של Sonos Home Home

הייתה לנו תצורת Sonos שלנו כבר כמעט שלוש שנים, כמו גם זה ממשיך להיות תענוג להיות בבעלותם וגם לשימוש. התצורה המקורית שלנו של 2 x ZP100S (שחקני האזור עם מפותחים במגברים) התווספה לאחרונה לאחרונה עם ZP80 שלישי ללא מחבר.

המנצן החדש הוחלף עבור ה- ZP100 בחלל ה- AV בו לא היה צורך בהגברה מכיוון שהוא כבר מחובר למערכת הקולנוע הביתית שלנו.

התוכנית-כך שהתוכנית הייתה להשתמש ב- ZP100 החילוף כעת כאזור בשירותים הצמודים בחדר השינה העיקרי שלנו. דיברנו עם סטיב ב- I-Home כמו גם על הפונקציות שלנו הוא הציע את רמקול התקרה Nuvo Accentplus2 NV-AP26CS במחיר של 130 ליש”ט (זן Plus1 מוצע בסביבות 25% פחות).

רמקול זה מנצל וופר יחיד של Kevlar בודד 6.5 ″ עם סביבת גומי בוטיל כמו גם שני ציוצים מגוונים בגובה אמצע הגבוה שהושלכו על החלק הקדמי. זה מספק את היתרון של הצעת רעש סטריאו ממתחם יחיד, המתאים לגודל המרחב שלנו, כמו גם לחסינות של בן משפחה כמו גם לרטיבות שהיא תיתקל בה.

ההתקנה – הבנו שרצינו שהדובר ממוקם באופן מרכזי במרחב, אולם זה היה תלוי במקום בו היו הקורות מעל. למרבה המזל יש לנו לופט מעל לשירותים כמו גם לקבל גישה מעל התקרה לא הייתה בעיה. גילינו את האזור המתאים שמעל התקרה כמו גם קידחנו חור קטן עם קצת עדין. לאחר מכן הצלחנו לאמוד מלמטה לאן הדובר עשוי ללכת.

עבור רמקולים בגודל קטן יותר מסור חור שימושי ביותר, אולם מתחם זה זקוק לפתיחה של 8 ″. הרמקול כולל תבנית עיצוב קרטון כמו גם פשוט התבססנו על זה כמו גם קדחנו כמה פעמים סביב הטבעת. לאחר מכן הכנסנו להב מסור כמו גם סיבוב כדי להצטרף לחורים. קַל.

לחץ על תמונה לגרסה גדולה יותר

לאחר מכן מוכנס הדובר מלמטה. לאחר מכן נדנדים את המנגינים החוצה כמו גם דפוקים כדי לאחוז בלוח הטיח. אתה באמת דורש שני אנשים למבצע זה, אחד שמחזיק את הרמקול מלמטה כמו גם דופק אותו, השני למעלה כדי לשים את המנגינים, כמו גם לוודא שהם לא מתהדקים יותר מדי. חיוני לא להדק יתר על המידה את המנגינים במצב שהם נשברים או שאתה פוגע בלוח הטיח.

לחץ על תמונה לגרסה גדולה יותר

לאחר ההתקנה זה עניין קל להפעיל חוטי רמקולים ל- ZP100. אה, כמו גם השקע שביקשתי מהניצוצות בכושר בלופט כאשר בנינו 9 שנים אחורה “למקרה” יש עכשיו שימוש!

אירוניה: ZP100 מצטרף לתיבת Sonos שהיא הופיעה בהן 3 שנים אחורה בלופט

כיסינו מחדש את החלק האחורי של הדובר בצד הלופט עם בידוד המסייע להגביר את תגובת הבס מהיחידה. 20 ליש”ט יוסיפו מודול מכשיר X10 לשקע הכוח של סונוס, מה שמאפשר לכבות אותו במהירות מבלי שיצטרכו להיכנס ללופט בכל פעם. אנו עשויים להוסיף אירוע מסודר ל- Hountevision כדי לאתחל מחדש את ה- ZonePlayer כאשר חודש, סגר אותו כל לילה, או סתם להוסיף אותו לרשימת הגאדג’טים שמכבים כאשר הבית נכנס למצב חג. הבחירות הן אינסופיות.

רמקול מותקן: GRILL מותקן, המשימה נעשית.

בצד השירותים גריל הרמקול פשוט דוחף למקומו. הגריל “הניתן לצביעה” מסופק לבן, כך שיתאימו לתקרות שלנו ללא כל סוג של עבודה הרבה יותר.

בשימוש-בקר Sonos CR100 מצויד באטמים כמו גם המכונה “הוכחת ספלאש”, כך שזה נטול סיכון למדי להשתמש בהצעת שירותים שהוא לא מקבל השרייה. אחד המבקרים שלנו הוסיף מתגי מתח נמוך סביב אמבטיה כדי להציע לניהול מוסיקה בסיסית, כמו גם את זה ניתן להשיג עם סונוס עם בקר מרכזי כמו גם השימוש באפליקציה לניהול האינטרנט החגיגה השלישית. זה עשוי להציע פקדים כמו נפח למעלה/למטה, מסלול הבא/הקודם וכו ‘.

למען האמת השתמשנו בבקר כדי פשוט להתחיל רשימת השמעה, לפני שאתה נכנס לחדר. אתה לא יכול לנצח אמבטיה מרגיעה בזמן האזנה לפרק האחרון של הפודקאסט המועדף עלינו, כמו גם SWMBO נהנית לרחוץ למנגינות המועדפות עליה.

השימוש בפונקציית האזעקה של Sonos מרמז על כך שבקרים שלנו מתחילים כעת עם הרדיו הזרם חדשות BBC מיד שנשחק בחדר האמבטיה, ומכבה את עצמו מיד לאחר 45 דקות.

הדובר נראה נפלא כמו שהוא בהחלט חיה אחרת למשרות הסופרמרקט של 20 £. תגובת הבס נהדרת כמו גם לשחק עם האיזון מראה בדיוק עד כמה תמונת הסטריאו נהדרת ממתחם יחיד.

הוספת אזור סונוס לשירותים שלך היא עבודה מתאימה לאוטומציה של בית לסוף שבוע או ערב, כמו גם לחיים שהופכים את החיים בדיוק קצת יותר תרבותיים. מוּמלָץ!

מְכִירָה

ימאהה NSIC600 תקרה/רמקול בגודל 6.5 אינץ ‘.(68)

179.95 ליש”ט

רכישה באמזון

Sonos Connect: Amp Wise Stereo Stereo

(112)

רכישה באמזון

קנו כאן את זן הסונוס

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
Reddit
לינקדאין
פינטרסט
אימייל
יותר

WhatsApp
הדפס

סקייפ
טאמבלר

מִברָק
כִּיס

עדכון אחרון ב- 2021-10-04 / קישורים / תמונות של סניפים מממשק API לשיווק מוצרים של אמזון

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *