5 שיטות לפירוק את הבית שלך

אם יש דבר אחד שתבחין בבתים שאנו מתפקדים בבית ובבית, כל מה שיש למקומו. ממה שנמצא על השולחן ועד מה שיש על שידת הלילה, כל מה שבולט מכיוון שיש לו את האזור לעשות זאת.

אפילו כאשר הם לא “מינימליסטיים”, בעלי הבתים המוצגים שלנו מאפשרים לרהיטים שלהם כמו גם לאביזרים להקרין על ידי הימנעות מעומס. אז ממש הנה כמה מיקומים שתוכלו לחזות בביתכם בסתיו הקרוב. (פרסום הבלוג הזה ניתן לך על ידי Just Junk.)

1. הגאדג’ט שלא נעשה בו שימוש, מספר הספלים

המגירה עם מספר כדורי מלון. הארון של ספלי קפה ‘אני אוהב ניו יורק’. ככל שזה נראה קשה, להיפטר מפולשים באזור המטבח הללו מסייעים בשני אופנים. זה לא רק חוסך שטח במגירות שלך כמו גם בארונות, הוא פותח את האפשרות להציג את הדברים שאתה עושה באמצעות מדפים פתוחים.

2. שמור, תרום, הסלק

קשה לעשות זאת, עם זאת, להשיג שני תיקים גדולים כמו גם צעד מול ארון חדר השינה שלך. הגיע הזמן להיפטר מבגדים. כלל אצבע בסיסי: אם לא השתמשת בו בשנה, זה צריך ללכת. אחד התיקים מיועד לתרומה, כך שניתן לספק כל דבר במצב נהדר. התיק השני מיועד לסילוק, כלומר עבור אותה חולצה קרועה הרבה מעבר לתיקון.

3. מצעים ישנים, איפור ישן יותר

המגבת האדומה ההיא שמתחילה לדעוך לורוד בהיר? הגיע הזמן לזרוק את זה. מגבות חדרי אמבטיה ישנות, מרופקות כמו גם מגבות אמבטיה לא מנוצלות תופעות מקום רב. כמו גם בזמן שאתה נמצא בארון ההוא, קח בחשבון שגם לאיפור יש תפוגה. עדיף להיפטר מאותו שפתון ש’שאלת ‘מחבר לפני שנים, במקום לספק אותו בחזרה.

4. זה משרד, לא מאגר

אפילו למכשיר המעורפל ביותר יש מדריך באינטרנט, כך שאין שום דרישה לשמור על פיזי. כמו כן, ללא דופי כמו הערות האוניברסיטה שלך, הם פשוט תופסים מקום! האמינו על זה כמו הבגדים שלכם: אם לא בדקתם פיסת נייר יותר משנה, סביר להניח שתוכלו להיפטר ממנו. כמו כן, מחזר את המצלמות הישנות האלה כמו גם מטענים מיושנים. תגלו שמשרד נקי יותר הוא יעיל יותר.

5. ריפוי מחדש

לבסוף, החללים ששומעים “אני פשוט אשים את זה כאן לעת עתה” הכי הרבה הם המוסך כמו גם הסככה. ממסילות דשא פגומות ועד מברגים כפופים, אזורים אלה מתחננים לניקוי נהדר. לא תזהה רק אילו כלים באמת עובדים (כדי לתקן חלקים אחרים בביתך), תראה שימוש חדשני חדשני עבור החלל, מעבר לאחסון קופסאות ישנות.

בעת הפירוק, עסקים של הסרת זבל מומחים כמו JustJunk® יכולים לסייע לך. הצוות של Just Junk יגיע לביתך, כמו גם ייקח את כל העומס שלך, כמו גם למחזר, לתרום כמו גם להיפטר מכל מה שמכשירים לריהוט. אתה פשוט משלם על סמך כמה בדיוק אתה רוצה להיפטר. עבור היום ל- JustJunk.com כדי לראות בדיוק איך הם יכולים לסייע לך לקבל בית נקי ומסודר. Just Junk משרת ערים ברחבי אונטריו, קולומביה הבריטית, נובה סקוטיה כמו גם אלברטה.

נקודות זכות: 1. בית ובית מרץ 2013, צילום מאת דונה גריפית ‘2. הבית והבית בפברואר 2014, צילום מאת מייקל גריידון 3. גיליון הבית והבית יוני 2012, צילום מאת מייקל גריידון 4. מהפכות בית ובתים 2013, צילום מאת דונה גריפית 5. בית ובית יולי 2012 גיליון, צילום מאת מייקל גריידון

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *