שאל מעצב: אחסון מבואה

ש. המבואה שלנו זקוקה לעבודה מסוימת. יש לנו ארון בגדים שעושה את העבודה לאחסון, אבל הייתי אוהב כמה רעיונות לחבר את החלל יחד. חיפשתי גוף תאורת תקרה שאינו מפואר או מודרני מדי. כמו כן, קראתי את הרעיון שלך לצייר את פנים דלת הכניסה שחורה והייתי מוכן לנסות את זה אם זה יעבוד.

– B.B., Nepean, Ont. (כדי להגיש שאלה משלך, עיין בדף ASK Designer ™.)

א. אני אוהב את הארמוני שלך הרבה. אם זה מציע לך מספיק אחסון, אתה יכול פשוט להעביר אותו לפינה השמאלית ולמלא את שטח המשוחרר בפריטים שיעניקו לך מראה גמור ונחמד. ספסל כמו עשב הים של Barn Barn (מוצג) יעבוד טוב עם הסגנון הכפרי של הארמוני שלך ויוסיף קצת מרקם נפלא. כל כניסה זקוקה למראה גדולה, אז תלו את מראה רצפת הלינאה (מוצגת) מארגז וחבית מעל הספסל. זה נמדד ב 35-1? 4 ″ x 78-1? 2 ″, כך שאפילו תלה מהאדמה, הוא ישמש כמראה באורך מלא. ומסגרת הטיק הכפרית שלה קשורה עם ארמונית שלך.

אם אתה זקוק לאחסון רב יותר, שקול להתקין ספסל מובנה בהתאמה אישית עם מדפים פתוחים. לאחד שזריקת ההשראה שלנו יש גם אחסון וסגירת ווים, שהם מעשיים לאולם הקדמי. צבע את המערכת כולה אפור ירוק-ירוק הדומה לצבע הקיר שלך-White של Farrow & Ball’s Hardwick White (5) (מוצג) הוא אפשרות טובה.

כמובן שאני חושב שאתה צריך לצבוע את הדלת שלך שחורה! מעקות (31) (מוצג) מפארו וכדור הוא אחד השחורים האהובים עלי כרגע.

באשר למתקן תקרה, הייתי הולך על פנס גדול בסגנון מאמן, כמו זה מכלוב המורות (מוצג); אין לוחות זכוכית, שעוזרים לשמור עליו פתוח ואוורירי וזה אומר פחות אבק! (כלוב מנורה יופק גם בהתאמה אישית בכל גודל עבורך.)

הוסף דפוס עם זוג מכריות זריקת התירס (מוצג) מסרנה ולילי. הטון המוזהב מוסיף עושר למובנה המובנה או לספסל הארוג. ושטיח הפס הרזה של שאג (מוצג) מצ’ילוויץ ‘יעבוד עם הפנס וצבע הדלת החדש. מיוצר מוויניל לולאה, הוא גמיש מאוד-מושלם לשמור על הרצפה כל השנה.

ראה עוד שאל תגובות מעצבים. בנוסף, הגש שאלה משלך, עם הוראות מדף ASK ASK Designer ™.

1. פנס, כלוב מנורה. 2. מראה רצפת לינאה, ארגז וחבית. 3. צבע משמאל: מעקות (31), הרדוויק לבן (5), פארו וכדור. 4. כרית זריקת ספייד תירס, סרינה ולילי. 5. ספסל עשב ים, אסם חרס. 6. פס רזה של שאג בשטיח פלדה, צ’ילוויץ ‘.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *